شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

معرفی تمامی دسته بندی ها جهت سفارش بهتر محصولات و همچنین فیلتر و جستجوهای دسته بندی ها برای خرید آسان و به صرفه برای کاربران و مشتریان...


دسته‌بندی محصولات جهت جستجو برای سفارش و خرید

انتخاب و جستجو محصولات در فروشگاه شکا به‌چند روش قابل‌مشاهده می‌باشد:


۱- محصولات شکا تک: محصولات هر تولیدکننده قابل مشاهده می‌باشد. می‌توانید انتخاب نموده و به سبد خرید خود اضافه نمایید. در سمت‌راست محصول یا تولیدکننده موردنظر خود را فیلتر کرده و بر اساس آن برای شما نمایش داده می‌شود.


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


۲- محصولات شکا پک: محصولات هر تولیدکننده بصورت گروه‌شده شامل چند محصول از یک تولیدکننده با تخفیفات یا حمل‌رایگان همراه با هدایا قابل خرید می‌باشد. در سمت‌راست محصول یا تولیدکننده موردنظر خود را فیلتر کرده و بر اساس آن برای شما نمایش داده می‌شود.


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


۳- محصولات شکا صادراتی: محصولاتی با پک‌های متفاوت جهت صادرات استفاده می‌شود. در سمت راست محصول ویا تولیدکننده موردنظر خود را فیلتر کرده و بر اساس آن برای شما نمایش داده می‌شود.


۴- جشنواره تخفیفات شکا: محصولاتی که در هفته، ماه و مناسب‌های مختلف تخفیفات اعمال می‌شود مشاهده و خرید می‌نمایید. در سمت‌راست محصول یا تولیدکننده موردنظر خود را فیلترکرده و بر اساس آن برای شما نمایش‌داده می‌شود.


۵- جستجو بر اساس برند یا تولیدکننده: شما می‌توانید بر روی نوار پایین فروشگاه شکا مراجعه نمایید یا از طریق منوی اول در صفحه اصلی با نام (نوع دسته‌بندی / بر اساس تولیدکنندگان) نام تولیدکننده را انتخاب و محصولات تولیدی آن را مشاهده نمایید. همچنین در صفحه اصلی جدیدترین محصولات شکا تک و شکا پک قابل مشاهده است.


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


۶- جستجو بر اساس گروه محصول: شما می‌توانید بر اساس دسته‌بندی محصولات سفارش‌خود را سفارش دهید. بدین منظور از طریق صفحه اول‌سایت یا از طریق‌منوی اول با نام (نوع دسته‌بندی / بر اساس گروه محصول) دسته مورد را انتخاب و محصولات آن را مشاهده نمایید.


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


۷- جستجو بر اساس محصولات: شما می‌توانید بر اساس نوع محصولات نام آن را بنویسید تا با گروه سفارش‌خود را سفارش دهید. برای مثال نام شکر پنیر، نبات چوبی، حلوا ارده، زعفران کارتی و ...


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 

 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .