با توجه به اینکه بعد از خرید و سفارش، جهت پیگیری و رهگیری سفارش خود نیاز دارید می توانید از سامانه رهگیری از آخرین اطلاعات حمل و نقل آن مطلع شوید...


جهت‌ پیگیری یا رهگیری حمل‌‌و‌‌نقل و ارسال مرسولات یا سفارشات خود می‌توانید بعد از مراجعه به منوی پنل کاربری من در وب‌سایت فروشگاه شُکا گزینه رهگیری سفارش را کلیک نمایید.


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


برای پیگیری و رهگیری سفارشات و مرسولات موردنظر، به‌ شماره صورتحساب موردنظر نیاز دارید. به‌همین منظور به منوی پنل کاربری من مراجعه نمایید و بر روی بخش سفارشات من کلیک نمایید. 


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


در سمت راست اولین خط کد چند رقمی می‌باشد، آن کد را در بخش شناسه‌ سفارش رهگیری وارد نمایید. در نتیجه می‌توانید از سفارشات، موقعیت و شرایط آن مطلع شوید. برای مثال فرمت شناسه سفارش SKA2-98127081 می‌باشد. این کد را در بخش رهگیری سفارش وارد می‌نمایید.


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .