شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

در صورتی که مشاوره برای خرید دارید می توانید با اپراتورهای فعال ما گفتگو نمایید و در صورتی که نیاز به پشتیبانی دارید از همین طریق می توانید ارتباط برقرار نمایید...


ارتباط و گفتگوی آنلاین

جهت ارتباط و همچنین مشاوره قبل از خرید می‌توانید از طریق‌چت یا گفتگوی آنلاین در گوشه پایین سمت‌راست وب‌سایت فروشگاه  ارتباط برقرار نمایید. درصورتی که بر روی آن کلیک کنید ۲ گزینه وجود دارد که در ادامه برای شما توضیح داده می‌شود.


گزینه اول که با تصویر  می‌باشد جهت گفتگوی آنلاین، مشخصات خود را نظیر نام، شماره‌تلفن را همراه با سوال وارد نموده و با زدن شروع‌گفتگو، وارد ارتباط با کارشناسان‌ما می‌شوید.


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


درصورت آنلاین‌نبودن و خاموش‌بودن بخش گفتگو، می‌توانید پیام‌خود را   با وارد کردن مشخصات خود بگذارید و در اولین فرصت کارشناسان یا اپراتورهای فعال، پاسخگوی شما خواهند بود.


در نظر داشته باشید قبل‌خرید می‌توانید جهت‌ خرید بهتر و کاهش هزینه‌ها، همچنین پشتیبانی درمورد محصولات از اپراتورهای فعال فروشگاه شکا مشاوره بگیرید. 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .