شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

مشخصات و آدرس حمل و نقل و ارسال مرسله یا سفارش خود را از طریق آموزش داده شده تکمیل نمایید و در حالت های مختلف نمایشی بیان شده است...


در این‌ مرحله که محصولات و سفارشات خود را در سبد خرید کامل نمودید، می‌توانید بر روی آیکن بالا سمت‌چپ وب‌سایت فروشگاه شکا  کلیک نموده و از پیش فاکتور و تعداد خرید خود و اعمال تغییرات بر روی آن استفاده نمایید، با تکمیل و تایید مراحل به بخش ورود به فروشگاه منتقل می‌شوید.


در صورتی که وارد وب‌سایت فروشگاه شکا شده باشید، به صورت خودکار به‌مرحله اطلاعات ارسال و سفارش متصل می‌شوید در غیر اینصورت باید نام‌کاربری و کلمه عبور خود را وارد نموده و بعد از انتخاب گزینه ورود به‌ حساب منتظر بمانید تا به‌ مرحله بعدی متصل شوید. در صورتی که ثبت نام نکرده اید می‌توانید آموزش را از اینجا مشاهده نمایید.


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 


راهنمای خرید از فروشگاه شکا
 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .