شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

فروشگاه‌‌های اینترنتی علاوه بر فروش کالا، امکان بررسی، نقد و ارزشیابی کالاها را نیز برای مشتریان خود فراهم می‌کنند؛ علاوه بر این، دسترسی به نظرات و انتقادات کاربردی مصرف‌‌کنندگانی که پیش‌تر یک کالا را خریداری و مصرف کرده‌اند...


رونق اقتصادی


- اهمیت فروشگاه‌های اینترنتی در بخش اقتصاد مقاومتی و رونق آن

فناوری‌ اطلاعات و تجارت الکترونیک ۲ حوزه‌ی اصلی در رشد و توسعه‌ی کسب و کارهای اینترنتی به شمار می‌روند. بسترهای مناسبی که به لطف گسترش اینترنت در سال‌های اخیر ایجاد شده این‌ امکان فراهم نموده است تا با استفاده از فناوری اطلاعات و قابلیت‌های‌ موجود در بخش تجارت الکترونیک با راه‌اندازی کسب و کارهای جدید نیازهای تولیدکنندگان و کاربران (مشتریان) را پاسخ بدهند.


امروزه پدیده اینترنت و جهانی‌شدن به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر مطرح شده اند، دیگر اینترنت یک ابزار قابل چشم پوشی و یا برای سرگرمی نیست، بلکه به‌ی کی از لوازم ضروری زندگی بشر مدرن و رو به توسعه امروزی تبدیل شده است. به علت پایین بودن هزینه جستجو و فراهم شدن امکان مقایسه قیمت، کیفیت و سایر جنبه‌های کالا بهره‌گیری از اینترنت در زندگی روزمره انسانها گسترش روز افزونی پیدا کرده است. مشتریان ترجیح می‌دهند کالاها و خدمات موردنیاز خود را در بازارهای الکترونیک جستجو کنند.


با ظهور ابزارهایی مانند وب‌سایت و فروشگاه‌های آنلاین مشتریان می‌توانند پشت کامپیوتر خود نشسته و تنها با چند کلیک، کالای مورد نیاز خود را از سراسر دنیا خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند.


- ارتباطات تولیدکنندگان و کاربران و فناوری دیجیتال

«ارتباطات بین تولیدکنندگان و کاربران» نقش اصلی درشکل‌دهی هویت فکری فروشگاه جامع اینترنتی شکا | ای شکا  را دارا می باشد. رضایت تولیدکنندگان و کاربران در دنیای مجازی و تربیت نیروهای متخصص و توانمند در ارائه خدمات نوین فناوری دیجیتال خط مشی‌کلی بوده و کاربران و تولیدکنندگان ایرانی در همراهی با فناوری‌دیجیتالی، ۲ نقش اصلی در شکل‌دهی هویت فکری این مرکز می باشند.


«تمرکز بر نیازها و انتظارات تولیدکنندگان و کاربران»، ارائه خدمات استاندارد درخدمت رسانی دیجیتالی ، رقابت صحیح بین تولیدکنندگان و توسعه بازار دیجیتالی و استفاده از فناوری‌های نوین از جمله رویکردهای اقتصادی و مدیریتی و فرهنگی فروشگاه شکا می‌باشد. برای‌ما بهترین و با ارزش‌ترین‌ها، رضایت تولیدکنندگان و کاربران در خدمت‌رسانی کاملا دیجیتالی می‌باشد. 


- ارزش های فرهنگی و اقتصادی شکا

ما همیشه به دنبال «تحول و تغییر رو به رشد و بهبود اقتصاد و فرهنگ ایرانی» هستیم. ما معتقد هستیم می‌توانیم بر دشواری‌ها و سختی‌های موجود در زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی به‌کمک و همت و پشتیبانی یکدیگر فائق آئیم و سعی می‌کنیم ارزش‌هایمان را به‌یک باور جمعی تبدیل کنیم. همت داشتن، توکل‌کردن، تلاش‌کردن، کمک کردن، آموختن دائمی و کارو تولید باکیفیت در کلیه زمینه‌ها کلیدواژه‌های موفقیت‌ما هستند. ارزش ها و شعائر این موسسه عبارتند از: همت، توکل، خود باوری، کار تیمی و مشارکت جمعی.


- مشتری مداری کانون توجه فروشگاه اینترنی شکا

مشتریان در کانون توجه شکا قرار دارند. از «امکان جستجو» گرفته تا « امکان مقایسه‌ی کالاها » از « تضمین قیمت » ، « ضمانت بازگشت »، « تخفیف‌های مختلف » گرفته تا « خرید مستقیم توسط کاربران » و « ارسال رایگان » همه و همه بر مشتری محور بودن این مرکز درعرصه تجارت الکترونیک دلالت دارند. رقابت اصلی بین تولیدکنندگان فعال دراین حوزه بر سر جذب مشتریان و حفظ‌شان است. ما اعتقاد داریم که مشتریان دلایل کافی برای خرید آنلاین را دارند؛ این تولیدکنندگان هستند که باید قدر مشتریانشان را بدانند.


- امکانات و مزایای فروشگاه جامع اینترنتی شکا چیست؟

از مزایای این سایت برای تولیدکنندگان و کاربران «در دسترس بودن تصاویر باکیفیت محصولات تولیدکنندگان ایرانی و نگهداری و بروز رسانی این اطلاعات می‌باشد». تولیدکنندگان می‌توانند تمام اطلاعات محصولات و تبلیغات را به راحتی در این پایگاه بارگزاری نمایند و کاربران می‌توانند با مشاهده محصولات تولیدکنندگان به راحتی این محصولات را انتخاب نموده و ثبت سفارش نمایند.


«فروشگاه شکا یک سایت جامع دایرکتوری است» به این معنی که این وب سایت علاوه بر بستر فروشگاهی این امکان را دارد تمامی تولیدکنندگان و برندهای مطرح از اقصی نقاط ایران را در این وب‌سایت به صورت یکپارچه جمع‌آوری نماید و این امکان باعث می‌شود دسترسی به تولیدکنندگان و خرید مستقیم کاربران به سهولت انجام گیرد.


«فروشگاه شکا یک سایت ریسپانسیو "responsive" است» به این معنی که ساختار فنی و طراحی آن به گونه‌ای است که در هر ابزاری که باز شود شکل ویژه همان ابزار را بخود می‌گیرد. یعنی سایت و منوهای آن در گوشی‌های موبایل براساس آن چیده می‌شوند. در تبلت، مناسب تبلت است و در لپ‌تاپ و کامپیوترهای رومیزی مناسب هرکدام فرم می‌گیرد.


«فروشگاه شکا یک سایت سازگار با ابزار مختلف است» و این امکان برجسته‌ای است که کاربران، آن را دوست دارند و بسیاری از سایت‌های اینترنتی در ایران از آن بی‌بهره هستند. همین امر باعث‌شده دسترسی به مطالب و تصاویر سایت بسیار ساده و چشم‌نواز باشد.


«فروشگاه شکا یک ‌سایت چند زبانه برای جذب مخاطبان غیر فارسی‌زبان» در بسیاری از کشورهای دنیا است. طراحی سایت های دو یا چند زبانه اهمیت به سزایی دارد یک سایت وسیع که خدمات جهانی دارد شرکت‌هایی که در بازارمحلی خود به موفقیت‌های نسبی می‌رسند، می‌توانند با مطالعه‌ی بازارهای بین‌المللی و برنامه‌ریزی مناسب برای آن‌ها، وارد دنیای جدید شوند و جریانی گسترده از سود و درآمد به‌ شرکت خود جاری کنند. با توجه به صادرات محصولات با کیفیت ایرانی و عرضه در کشورهای همسایه برای تولید کنندگان ایرانی امری ضروری بنظر می رسد. تمام تولیدکنندگان می توانند با این روش کسب و کار خود را گسترش داده و به بازارهای رقابتی بین المللی راه پیدا کنند.


«فروشگاه شکا یک سایت با پنل اختصاصی برای تولید کنندگان ایرانی» تولیدکنندگان با داشتن یک نام‌ کاربری و رمز عبور اختصاصی می‌توانند از پنل این وب‌سایت استفاده نمایند تولیدکنندگان می‌توانند به وسیله این پنل برای مدیریت تبلیغات و دیگر امکانات سایت استفاده نمایند.


شکا همراه با تکنولوژی روز دنیا

باتوجه به افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند و گسترش اینترنت در اکثر شهرها و روستاهای کشور، فرصت‌های مناسبی در اختیار نسل جدید تولید کنندگان و شرکت‌های محصولات ایرانی و همچنین کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. با بهره‌گیری از امکانات موجود در اینترنت و فناوری‌های جدید، که آنچنان هم‌پیچیده نیست، می‌توان با نتایج بسیار چشمگیری دست یافت.


ما می‌توانیم با کمک تکنولوژی روز دنیا در رونق بخشیدن به‌ تولید و سهولت توزیع محصولات تولیدکنندگان و کاربران این حوزه گامهای جدیدی برداریم .

- با فروشگاه اینترنتی شکا و ایجاد اشتغال در واحد های تولیدی

با توجه به «فعال شدن تولیدات فعالان در عرصه تولید و زمینه برای تولیدات بیشتر» و رقابت سازنده در قیمت کالا و کیفیت محصولات، توجه به‌ توان داخلی و امکان توجه به اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور بی‌شک باعث ایجاد اشتغال در بسیاری از واحدهای تولیدی خواهد شد که این امر می‌تواند در بهبود اشتغال جوانان این مرز و بوم موثر واقع شود. افزایش سهم فناوری و همگام‌شدن با پیشرفت روز افزون تکنولوژی در دنیا از جمله مواردی دیگر و مهمی است که می‌تواند باتوجه به‌ ظرفیت‌های بالقوه موجود، منجر به اشتغال‌زایی هرچه بیشتر در این حوزه شود.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .