فروشگاه‌‌های اینترنتی علاوه بر فروش کالا، امکان بررسی، نقد و ارزشیابی کالاها را نیز برای مشتریان خود فراهم می‌کنند؛ علاوه بر این، دسترسی به نظرات و انتقادات کاربردی مصرف‌‌کنندگانی که پیش‌تر یک کالا را خریداری و مصرف کرده‌اند...


جهش تولید


- اهمیت فروشگاه‌های اینترنتی در بخش اقتصاد مقاومتی و رونق آن

فناوری‌ دیجیتال و تجارت الکترونیک دو حوزه‌ی اصلی در رشد و توسعه‌ی کسب‌و‌کارهای اینترنتی به‌شمار می‌روند. بسترهای مناسبی که به‌لطف گسترش اینترنت در سال‌های اخیر ایجاد شده این‌ امکان فراهم نموده است تا با استفاده از فناوری‌های نوین دیجیتال و قابلیت‌های‌ موجود در بخش تجارت الکترونیک با راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای جدید نیازهای تولیدکنندگان و کاربران (مشتریان) را پاسخ بدهند.


امروزه پدیده اینترنت و جهانی‌شدن به‌عنوان لازم و ملزوم یکدیگر مطرح شده‌اند، دیگر اینترنت یک ابزار قابل چشم‌پوشی و یا برای سرگرمی نیست، بلکه به‌یکی از لوازم ضروری زندگی بشر مدرن و رو به توسعه امروزی تبدیل شده است. به‌علت پایین بودن هزینه جستجو و فراهم شدن امکان مقایسه قیمت، کیفیت و سایر جنبه‌های کالا بهره‌گیری از اینترنت در زندگی روزمره انسان‌ها گسترش روز افزونی پیدا کرده است. کاربران ترجیح می‌دهند کالاها و خدمات موردنیاز خود را در بازارهای الکترونیک جستجو کنند.


با ظهور ابزارهایی مانند وب‌سایت و فروشگاه‌های آنلاین کاربران می‌توانند پشت کامپیوتر خود نشسته و تنها با چند کلیک، کالای مورد نیاز خود را از سراسر دنیا خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند.


- ارتباطات تولیدکنندگان و کاربران و فناوری دیجیتال

«ارتباطات بین تولیدکنندگان و کاربران» نقش اصلی در شکل‌دهی هویت فکری بانک اطلاعات تولیدکنندگان و فروشگاه محصولات سنتی شُکا | ای شکا را دارا می‌باشد. رضایت تولیدکنندگان و کاربران در دنیای مجازی، تربیت نیروهای متخصص و توانمند در ارائه خدمات نوین دیجیتالی، خط مشی‌ کلی بوده و کاربران و تولیدکنندگان ایرانی در همراهی با آن، دو نقش اصلی در شکل‌دهی هویت فکری این مرکز می‌باشند.


«تمرکز بر نیازها و انتظارات تولیدکنندگان و کاربران»، ارائه خدمات استاندارد در خدمت‌رسانی دیجیتالی ، رقابت صحیح بین تولیدکنندگان و توسعه بازار دیجیتالی و استفاده از فناوری‌های نوین از جمله رویکردهای اقتصادی و مدیریتی و فرهنگی سامانه شُکا می‌باشد. برای‌ما بهترین و با ارزش‌ترین‎ها، رضایت تولیدکنندگان و کاربران در خدمت‌رسانی کاملا دیجیتالی می‌باشد. 


- ارزش‌های فرهنگی و اقتصادی سامانه شُکا

ما همیشه به دنبال «تحول و تغییر رو به رشد و بهبود اقتصاد و فرهنگ ایرانی» هستیم. ما معتقد هستیم می‌توانیم بر دشواری‌ها و سختی‌های موجود در زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی به‌کمک و همت و پشتیبانی یکدیگر فائق آئیم و سعی می‌کنیم ارزشهایمان را به‌یک باور جمعی تبدیل کنیم. همت داشتن، توکل‌کردن، تلاش‌کردن، کمک کردن، آموختن دائمی و کار و تولید باکیفیت در کلیه زمینه‌ها کلیدواژه‌های موفقیت‌ ما هستند. ارزش‌ها و شعائر این موسسه عبارتند از: همت، توکل، خود‌باوری، کار تیمی و مشارکت جمعی.


- مشتری‌مداری کانون توجه سامانه دایرکتوری شکا

کاربران در کانون توجه سامانه شکا قرار دارند. از «امکان جستجو» گرفته تا « امکان مقایسه‌ی کالاها » از « تضمین قیمت »، « ضمانت بازگشت »، « تخفیف‌های مختلف » گرفته تا « خرید مستقیم توسط کاربران » و « ارسال رایگان » همه و همه بر مشتری محور بودن این مرکز درعرصه تجارت الکترونیک دلالت دارند. رقابت اصلی بین تولیدکنندگان فعال دراین حوزه بر سر جذب کاربران و حفظ‌شان است. ما اعتقاد داریم که کاربران دلایل کافی برای خرید آنلاین را دارند؛ این تولیدکنندگان هستند که باید قدر کاربرانشان را بدانند.


- امکانات و مزایای سامانه دایرکتوری شکا چیست؟

از مزایای این بانک اطلاعات فروشگاهی برای تولیدکنندگان و کاربران «در دسترس بودن تصاویر باکیفیت محصولات تولیدکنندگان ایرانی و نگهداری و بروز رسانی این اطلاعات می‌باشد». تولیدکنندگان می‌توانند تمام اطلاعات محصولات و تبلیغات را به‌راحتی در این پایگاه بارگزاری نمایند و کاربران می‌توانند با مشاهده محصولات تولیدکنندگان این محصولات را انتخاب نموده و ثبت سفارش نمایند.


«سامانه شُکا یک سامانه دایرکتوری است» به این معنی که این سامانه علاوه بر بستر فروشگاهی این امکان را دارد تمامی تولیدکنندگان و برندهای مطرح از اقصی نقاط ایران را در این سامانه به‌صورت یکپارچه جمع‌آوری نماید و این امکان باعث می‌شود دسترسی به بانک اطلاعات تولیدکنندگان  و خرید مستقیم کاربران به‌سهولت انجام گیرد.


«سامانه شُکا یک سامانه ریسپانسیو "responsive" است» به این معنی که ساختار فنی و طراحی آن به‌گونه‌ای است که در هر ابزاری که باز شود شکل ویژه همان ابزار را به‌خود می‌گیرد. یعنی سایت و منوهای آن در گوشی‌های موبایل براساس آن چیده می‌شوند. در تبلت، مناسب تبلت است و در لپ‌تاپ و کامپیوترهای رومیزی مناسب هرکدام فرم می‌گیرد.


«سامانه شُکا یک سامانه سازگار با ابزار مختلف است» و این امکان برجسته‌ای است که کاربران، آن را دوست دارند و بسیاری از سایت‌های اینترنتی در ایران از آن بی‌بهره هستند. همین امر باعث‌شده دسترسی به مطالب و تصاویر سامانه بسیار ساده و چشم‌نواز باشد.


«سامانه شُکا یک ‌سامانه چند زبانه برای جذب مخاطبان غیر فارسی‌زبان» در بسیاری از کشورهای دنیا است. طراحی سایت‌های دو یا چند زبانه اهمیت به سزایی دارد، یک سایت وسیع که خدمات جهانی دارد شرکت‌هایی که در بازارمحلی خود به موفقیت‌های نسبی می‌رسند، می‌توانند با مطالعه‌ی بازارهای بین‌المللی و برنامه‌ریزی مناسب برای آن‌ها، وارد دنیای جدید شوند و جریانی گسترده از سود و درآمد به‌ شرکت خود جاری کنند. با توجه به‌صادرات محصولات باکیفیت ایرانی و عرضه در کشورهای همسایه برای تولید‌کنندگان ایرانی امری ضروری به‌نظر می‌رسد. تمام تولیدکنندگان می‌توانند با این روش کسب‌و‌کار خود را گسترش داده و به بازارهای رقابتی بین‌المللی راه پیدا کنند.


«سامانه شُکا یک سامانه با پنل اختصاصی برای تولید‌کنندگان ایرانی» تولیدکنندگان با داشتن یک نام‌ کاربری و رمز عبور اختصاصی می‌توانند از پنل این سامانه استفاده نمایند. تولیدکنندگان می‌توانند به وسیله این پنل برای مدیریت تبلیغات و دیگر امکانات نظیر سیستم فروشگاهی اختصاصی سامانه، استفاده نمایند.


- سامانه شکا همراه با تکنولوژی روز دنیا

باتوجه به افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند و گسترش اینترنت در اکثر شهرها و روستاهای کشور، فرصت‌های مناسبی در اختیار نسل جدید تولید‌کنندگان و شرکت‌های محصولات ایرانی و همچنین کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. با بهره‌گیری از امکانات موجود در اینترنت و فناوری‌های جدید، که آنچنان هم‌پیچیده نیست، می‌توان با نتایج بسیار چشمگیری دست یافت.


سامانه شُکا می‌تواند با کمک تکنولوژی روز دنیا و همراهی تولید‌کنندگان ایرانی در رونق بخشیدن به‌ تولید و سهولت توزیع محصولات تولیدکنندگان و کاربران این حوزه گام‌های جدیدی بردارد .

- با سامانه شکا و ایجاد اشتغال در واحد‌های تولیدی

با توجه به «فعال شدن تولیدات فعالان در عرصه تولید و زمینه برای تولیدات بیشتر» و رقابت سازنده در قیمت کالا و کیفیت محصولات، توجه به‌ توان داخلی و امکان توجه به اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور بی‌شک باعث ایجاد اشتغال در بسیاری از واحدهای تولیدی خواهد شد که این امر می‌تواند در بهبود اشتغال جوانان این مرز و بوم موثر واقع شود. افزایش سهم فناوری‌های دیجیتال و همگام‌شدن با پیشرفت روز افزون تکنولوژی در دنیا از جمله مواردی دیگر و مهمی است که می‌تواند باتوجه به‌ ظرفیت‌های بالقوه موجود، منجر به اشتغال‌زایی هرچه بیشتر در این حوزه شود.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


         

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .