شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

مردم ایران همیشه در نیکوکاری پیشتاز بوده‌اند. مهرورزی و دستگیری مختص مکان و یا یک عده‌ای خاص نیست. مهربان بودن و مهربانی کردن کار سختی نیست...


هرجا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم.

در فرهنگ و سنن هرملتی، روزهایی وجود دارد که با تاریخ و فرهنگ آن جامعه ارتباط دارد و جلوه‌ای از باورها و هویت فرهنگی و تاریخی آن جامعه را به‌ نمایش می‌گذارد. عیدنوروز به‌دلیل برخورداری از درون‌مایه‌های فرهنگی، تاریخی و اخلاقی و همچنین مصادف بودن این آیین‌ملی با تجدید حیات هستی و شکفتن دوباره گل‌ها، از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که آن را از اعیاد دیگر اقوام و ملل متمایز می‌سازد.


همانطور که می دانید هفته‌های پایان سال رکورددار بیشترین خرید و فروش در میان ایرانیان می‌باشد. هرچند کوچک، با پدیده‌ی نو شدن سال همگام می‌شوند. اگر ما هم جز و این دسته از خریداران هستیم و قصد خرید داریم، خوب است که از تولیدکنندگان ایرانی خرید کنیم. با این ‌کار نه‌تنها در حمایت از تولیدملی و چرخیدن چرخ اقتصاد نقش‌بازی می‌کنیم، بلکه فرهنگ خرید محصولات‌ایرانی را در جامعه فراهم می‌آوریم.


نیکوکاری را با شکا آغاز کنیم
نیکوکاری را با شکا آغاز کنیم
 


فرهنگ احسان و نیکو کاری

مردم ایران همیشه در احسان و نیکوکاری پیشتاز بوده‌اند. نیکی‌کردن، مهرورزی و دستگیری مختص مکان و یا یک عده‌‌ای خاص نیست. مهربان‌بودن و مهربانی‌کردن کار سختی نیست می‌تواند یک لبخند محبت‌آمیز برروی لب باشد و چه بهتر که این کمک‌ها و مهرورزی‌ها نه در جهت دلسوزی و بلکه در جهت رضای‌خدا باشد.


از دیدگاه اسلام، مهربانی و محبت ورزیدن، مایه قوام و برپایی جامعه انسانی است و بدون مهربانی، نظام اجتماع بشری، سرد و بی‌روح و زیبایی‌های زندگی به‌کام انسان تلخ و بی‌معناست. کار خیر و مهرورزی‌کردن را کوچک نشمارید و دست‌کم نگیرید. مردم ما در برهه‌های مختلف نشان داده‌اند که انسان‌هایی سرشار از محبت و عاطفه هستند در دوران دفاع‌مقدس، تحریم‌ها و غیره همواره پشت بهم‌داده و از یکدیگر در دشواری‌ها و سختی‌ها حمایت کرده‌اند و امروز باید بیش‌از هر زمان این‌حمایت و توجه به اقشار و گروه‌های نیازمند از سوی همه افراد جامعه تقویت شود.


ترویج و احیاء فرهنگ احسان و نیکوکاری و اکرام ایتام و نشر سنت‌های حسنه اسلامی، افزایش حس مسئولیت‌پذیری در قشرهای مختلف جامعه، گسترش فرهنگ دستگیری از نیازمندان‌خوب است که اگر نیازمندی را در اطرافمان می‌شناسیم، درحد توانمان از او دستگیری کنیم.


بیائیم سال جدید خود را با مهرورزی آغاز کنیم

فروشگاه جامع اینترنتی شکا | eshoka برای ترویج و احیاء فرهنگ احسان و نیکوکاری و برحسب وظیفه خود آمادگی دارد تا کاربرانی که از محصولات این فروشگاه خرید می‌نمایند. بتوانند درصورتی که افرادی را می‌شناسند و می‌خواهند از طریق این مرکز برای آنها خرید نمایند مستقیما محصولات خریداری‌شده را به‌نشانی آنها ارسال نماید.


شکا یک فروشگاه دایرکتوری اینترنتی است که در زمینه‌‌های شیرینی‌های سنتی، چای ارگانیک، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌قند یا رژیمی ایرانی به صورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات ایرانی است.

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .