بازاریابی یکپارچه و فروش مستقیم در پی ایجاد روابط مستقیم و بی واسطه تولید‌ کنندگان با کاربران می باشد، این روش مزایای بسیار زیادی برای تولید‌کنندگان در بر دارد...


کسب و کار اینترنتی یک ضرورت در دنیای امروز است و یکی از راه‌های ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری و هم‌اهمیت بخشیدن به دنیای کسب‌وکار اینترنتی است برای بالابردن ظرفیت تولید و اشتغال در دوران رکود، توجه به کسب‌وکارهای اینترنتی و ایجاد امکانات مناسب خدمات‌نوین فناوری دیجیتالی برای استفاده تولید‌کنندگان و کاربران بسیارمهم است و می‌تواند اتفاق‌های خوبی را در زمینه تولید و اشتغال فراهم نماید.

دایرکتوری و بازاریابی یکپارچه مستقیم
دایرکتوری و بازاریابی یکپارچه مستقیم
 


در دورانی که ما زندگی می‌کنیم، تولید‌کنندگان باید خود را با تغییرات معنی‌دار به منظور بقا و رشد تطبیق‌داده و حالت انعطاف‌پذیری داشته باشند. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و مشکلات تولید‌کنندگان و تامین‌کنندگان امروزی در ارائه خدمات‌نوین فناوری‌ دیجیتال، عدم برنامه‌ریزی منظم و هماهنگی در ارتباطات بازاریابی می‌باشد.


برنامه‌ریزی ارتباطات بازاریابی، فرآیند مدیریتی است که به‌ایجاد و حفظ تعادل منطقی ما‌بین اهداف ارتباطی بازاریابی، منابع و موقعیت‌های در حال تغییر بازار می‌پردازد و هدف آن ایجاد یا تغییر اثر بخش و یکپارچه ابزارهای ارتباطی بازاریابی تولید‌کنندگان به‌منظور دستیابی به‌کاربران جدید، در راستای سیاست‌های تشویقی و ترغیبی می‎باشد تا بار اضافی بر ذهن کاربران ایجاد نگردد، بلکه با کمترین هزینه ارتباطی، افراد را در تصمیم‌گیری بهخرید محصولات تولید‌کنندگان ترغیب نماید.


تحقیقات نشان می‌دهد که کاربران تقریباً دو برابر بیشتر پول‌خود را در فروشگاه‌های اینترنتی خرده‌فروشی که از استراتژی یکپارچه‌سازی فروش مستقیم استفاده می‌کنند خرج می‌کنند. جالب اینجاست که این کاربران معمولاً وفاداری بیشتری دارند. برای فروشگاه‌های اینترنتی، به‌کارگیری استراتژی یکپارچه‌سازی بازاریابی و فروش مستقیم یعنی اجازه دادن به‌کاربران برای بهتر ارتباط گرفتن، به‌اشتراک‌گذاشتن، درگیرشدن و درنهایت تبدیل‌شدن به‌کاربر در تمامی شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های فروش اینترنتی و به‌طور کلی شبکه‌های مجازی.


بازاریابی یکپارچه در پی ایجاد روابط مستقیم و بی‌واسطه تولید‌کنندگان با کاربران می‌باشد، زیرا بیشتر افرادی که در این زمینه فعالیت دارند تصور می‌کنند هزینه پیداکردن کاربران جدید پنج برابر حفظ کاربران ‌قدیمی می‌باشد، بنابراین کلیه فعالیت‌هایی که در این زمینه انجام می‌شود با هدف رضایت‌مندی کاربران و تشویق مجدد آنها به‌خرید می‌باشد، تولید‌کنندگان معتقدند هنگامی که کاربر جذب‌ شد، می‌توانند سایر محصولات خود را به او معرفی نمایند و او از آن محصولات خریداری کند.


این روش مزایای بسیار زیادی برای تولید‌کنندگان در بر دارد. در این روش تولید‌کنندگان فرصت بسیار مناسبی برای معرفی و توضیح محصولات به‌کاربران خود دارند و می‌توانند به‌شیوه‌ای مناسب و هماهنگ با آنچه کاربران نیاز دارند به‌معرفی محصولات بپردازند. ارتباط هرچه نزدیک‌تر و صمیمی‌تر با کاربر موجب می‌شود که کسب‌وکار شما رونق خوبی داشته باشد.


بازاریابی یکپارچه  روشی برای ایجاد یک تجربه یکپارچه و یکرنگ برای کاربران برای تعامل با برند به‌کمک تبلیغات، ارتقاء فروش، بازاریابی یکپارچه ، روابط عمومی و بازاریابی دیجیتال است. به‌طوری که همه با‌هم دریک مرکز متمرکز باشند. وقتی کاربران مجموعه‌ای از محصولات متنوع و متناسب، به‌هنگام و برنامه‌ریزی شده دریافت می‌کنند، می‌توانند تصمیم‌گیری مناسب‌تری برای انتخاب داشته باشند.


امروزه تمایلات کاربران متنوع شده است لذا کاربران تمایل دارند تا بر اساس خواسته‌های شخصیشان خدماتی را دریافت کنند. باید توجه داشت که کاربران در دنیای واقعی و مجازی پخش شده‌اند و دستیابی به‌آن‌ها سخت شده است، بنابراین بازاریابی و تبلیغات باید به‌صورت یکپارچه همزمان و هماهنگ صورت پذیرد. رشد بازاریابی یکپارچه بسیار سریع بوده و سود و مزایای بیشتری را برای تولید‌کنندگان تامین می‌کند.


انسان‌های امروز، خواسته یا ناخواسته درمعرض تبلیغات فراوانی قراردارند. امروزه ارتباطات بازاریابی بر نحوه‌ی حیات، منش، رفتار و جهان‌بینی ما نیز تاثیر می‌گذارند. امروز با رشد، تَسَری و پیشرفت رسانه‌های جمعی، فضای‌مجازی و شبکه‌های اجتماعی، شیوه‌های تبلیغاتی نیز متحول، مبتکرانه و خلاقانه شده‌اند.


بنابراین شناخت علمی تبلیغات و ارتباطات امری ضروری و لازم بنظر می‌رسد. لذا وجود یک بانک اطلاعاتی برای تولید‌کنندگان ضروری بوده تا بتوانند بهتر دیده شوند و فعالیت‌ها، خدمات و محصولاتشان را در معرض‌دید کاربران گذاشته و با تبلیغ مداوم برند و محصولات خود، فروش و ارزش کسب‌وکارشان را ارتقا دهند.


دایرکتوری و بازاریابی یکپارچه مستقیم
دایرکتوری و بازاریابی یکپارچه مستقیم
 


حتما برای شما هم پیش آمده است که دنبال منبع، مطلب و یا خدماتی در زمینه‌های خاصی در وب سایت و یا گوشیهای همراه خود می‌گردید اما آدرس سایتها و لینکهای مربوط به‌آن را در دست ندارید. در نهایت با کلی جستجو شاید فقط بتوانید به معدود سایت‌هایی دست یابید. در نتیجه به این فکر می‌افتیم که ایکاش سایتی وجود داشته باشد که منبعی از همه خواسته‌های شما بطور یک‌جا باشد.


می‌توان با داشتن یک‌ سامانه دایرکتوری محصولات تولید‌کنندگان ایرانی را در هر دسته و طبقه به‌طور یک‌جا در اختیار داشت و با آرامش مشاهده و انتخاب خود را در بین همه این تولید‌کنندگان و محصولات انجام داد. این امر باعث می‌شود با دست باز‌تری جستجو خود را انجام دهید.


سامانه دایرکتوری وفروشگاه اینترنتی شکا با ارائه خدمات نوین فناوری دیجیتال بصورت بهینه جهت معرفی تولید‌کنندگان ایرانی و معرفی محصولات ایرانی از اقصی نقاط ایران، تسهیل درفروش محصولات تولیدی در سراسر ایران و در بازارهای بین‌المللی و راهنمایی مناسب برای همه تولید‌کنندگان و کاربران ایرانی می‌باشد.


این مرکز سعی نموده است برای بهتر دیده شدن محصولات تولید‌کنندگان تصاویر ارسالی را با جلوه‌های بصری و تصاویر باکیفیت جهت‌دهی نماید این مرکز فقط محل تبلیغات و فروش محصولات نیست بلکه در تلاش است با روش اقتصاد مقاومتی راهی برای حمایت از تولید ملی و افزایش بهره‌وری و گذر از بحران‌ها ایجاد نماید و سر لوحه خدمت رسانی خود قرار دهد.


رسیدن به یک سایت دایرکتوری و بازاریابی یکپارچه و فروش مستقیم تولیدکنندگان سراسر کشور، که با مشارکت تولید‌کنندگانی که در حوزه فعالیت این مرکز که شامل شیرینیهای سنتی، چای، زعفران و عسل ایرانی است قرار دارند، ارتقاء کیفیت محصولات، بسته‌بندی مناسب برای محصولات، فروش بهینه محصولات و ارائه آن‌ها به‌کلیه کاربران این وب‌سایت می‌باشد.


با ایجاد این استراتژی که مزایای متعددی را برای تولید‌کنندگان به‌همراه خواهد داشت و نه‌تنها فروش و سود را افزایش خواهد داد بلکه وفاداری به‌ برند ایرانی را نیز در بین کاربران افزایش می‌دهد. یک استراتژی جامع برای محصولات تولید‌کنندگان ایجاد خواهد کرد، که اجرای آن برای تشکیل تصویری بزرگ‌تر با همکاری تولید‌کنندگان ایرانی را نمایان می‌کند که در نهایت رقابت اصلی بین تولید‌‌کنندگان فعال در این حوزه بر سر جذب کاربران و حفظ‌شان می‌باشد.


این فروشگاه اینترنتی محصولات تازه و با کیفیت تولید‌کنندگان را مستقیماً از مراکز تولیدیها و شرکتها بر سر میز کاربران خودمی‌آورد. آن‌ها می‌توانند کاربران اصلی و همچنین کاربران بالقوه خود را بصورت مستقیم شناسایی کنند و محصولات خود را مطابق با آن‌ها تولید نمایند و به تعداد کاربران وفادار خود بیافزایند. تولید‌کنندگان می‌توانند از این‌روش برای بالابردن سطح رضایتمندی کاربران خود استفاده کنند. باین ترتیب از میزان سوداگری و دلالی کاسته می‌شود و هزینه‌های حمل‌و نقل نیز کاهش می‌یابد.


این سامانه دایرکتوری سعی دارد جستجوگران و کاربران اطلاعات محصولات تولید‌کنندگان ایرانی را بر سامانه دایرکتوری خود متمرکز کند. برای این کار تمام امکانات فنی و مجوزهای لازم را بکار گرفته‌ایم.


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌‌های شیرینیهای سنتی، چای ارگانیک، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌قند یا رژیمی ایرانی به‌صورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به‌عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما هستیم.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .