کالای ایرانی خوب نیست، زود خراب می‌شود و رنگ و رو برایش باقی نمی‌ماند، اما ایرانی است، چرخی که آن را تولید کرده چرخ کشور را می‌چرخاند، با مد جلو نمی‌رود کاستی کم ندارد...


استفاده از تولیدات داخلی و محصولات ایرانی به‌جای‌ تولیدات و محصولات خارجی باعث کاهش شدید بیکاری، اشتغال‌زایی و مهم‌تر از همه باعث پویایی اقتصاد کشور می‌شود.

چندین سال است که تولیدات داخلی‌ما نیاز به‌کمک دارند، ولی تا چشممان به تخفیف ۷۰٪ برندی اروپایی می‌خورد، دلمان قنچ می‌رود که نکند از دستش بدهیم، صفی طولانی از دم درب مغازه تا چند کوچه پایین‌تر شکل گرفته به‌نحوی که به‌نظر می‌رسد نذری می‌دهند، برند ایرانی اینجاست که معلوم می‌شود مهجور باقی می‌ماند. کالای ایرانی خوب نیست، زود خراب می‌شود و رنگ و رو برایش باقی نمی‌ماند اما ایرانی است، چرخی که آن را تولید کرده چرخ کشور را می‌چرخاند، با مد جلو نمی‌رود کاستی کم ندارد اما ایرانی است مال خودمان است.


این تفکری است که سال‌ها در ذهن اهل شرق آسیا رشد کرده، سونامی و زلزله‌ای که در سال ۲۰۱۱ در ژاپن اتفاق افتاد می‌توانست اقتصاد ژاپن را سال‌ها عقب بیندازد، اما نیانداخت به‌یک دلیل مردمش اجازه ندادند، گزارشی که شبکه تلویزیونی آمریکایی CNN در سال ۲۰۱۲ از این کشور تهیه کرد به‌خوبی این موضوع را نشان می‌دهد، وقتی گزارشگر از ژاپنی‌ها سوال می‌کند که چرا تلویزیون‌ها تولید ملیشان که چندان به‌تکنولوژی آن روزهای دنیا به‌روز نیست را می‌خرند؟! غالب مردم پاسخ می‌دادند که برند ملی‌مان حالا به کمک‌ ما نیاز دارد.


حمایت از تولید ملی و ایرانی رکن اصلی پیشرفت اقتصاد یک کشور محسوب می‌شود. اگر کالاهای تولیدی کشور توسط مردم حاضر در همان اقتصاد خریداری نشود نباید انتظار داشت سایر ملل آن را بخرند.


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی از انواع محصولات ایرانی نظیر شیرینی، چای، عسل، زعفران و... می‌باشد. شما می‌توانید جهت آشنایی از شکا اینفوگرافیک زیر را مشاهده و مطالعه نمایید. سپس محصولات انتخابی خود را سفارش‌ دهید و در مدت‌‌ زمان کوتاه به‌صورت مستقیم،‌ تر‌وتازه توسط تولید‌کنندگان از اقصی‌ نقاط ایران اسلامی برای شما ارسال گردد.

چرا باید از کالای ایرانی حمایت کنیم ؟!

دانلود اینفوگرافیک

File name: eshoka.ir

693 44

 

شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که محصولات و تولیدات ایرانی را در زمینه‌‌های شیرینی‌های سنتی، چای ارگانیک، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌قند یا رژیمی به‌صورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به‌عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاری‌گر ما در ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات است.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .