شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

شکا یک فروشگاه اینترنتی از انواع محصولات ایرانی نظیر شیرینی، چای، عسل، زعفران می‌باشد. شما می‌توانید جهت آشنایی بیشتر اینفوگرافیک را مشاهده نمایید...


شکا یک فروشگاه دایرکتوری اینترنتی از انواع محصولات ایرانی نظیر شیرینی‌ های سنتی، چای، عسل، زعفران، فرآورده‌ های کنجدی و خرمایی، محصولات رژیمی و گیاهی می‌باشد.


شما می‌توانید جهت آشنایی از فروشگاه اینترنتی شکا اینفوگرافیک زیر را مشاهده و مطالعه نمایید. سپس محصولات انتخابی خود را سفارش دهید و در مدت‌ زمان کوتاه‌ تر و تازه توسط تولید کنندگان محترم از اقصی نقاط ایران اسلامی برای شما ارسال می‌گردد.


 


دانلود اینفوگرافیک

File name: eshoka.ir

250 19


شکا یک فروشگاه جامع اینترنتی است که در زمینه‌‌ محصولات ایرانی در بخش شیرینی‌های سنتی به‌صورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان، همچنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات با کیفیت ایرانی است.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .