شکا

شکا یک فروشگاه اینترنتی از انواع محصولات ایرانی نظیر شیرینی، چای، عسل، زعفران می‌باشد. شما می‌توانید جهت آشنایی بیشتر اینفوگرافیک را مشاهده نمایید...


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که با  انواع محصولات ایرانی نظیر شیرینیهای سنتی، چای، عسل، زعفران، فرآورده‌‌های کنجدی و خرمایی، محصولات رژیمی و گیاهی در حال فعالیت  می‌باشد.


شما می‌توانید جهت آشنایی از سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا اینفوگرافیک زیر را مشاهده و مطالعه نمایید. سپس محصولات انتخابی خود را سفارش دهید و در مدت‌‌زمان کوتاه‌ تر‌و تازه توسط تولید‌کنندگان محترم از اقصی نقاط ایران اسلامی برای شما ارسال می‌گردد.


 


دانلود اینفوگرافیک

File name: eshoka.ir

452 53


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌‌ محصولات ایرانی در بخش شیرینیهای سنتی بصورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان، همچنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات با کیفیت ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن بعنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما هستیم.

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .