سامانه شُکا با استفاده از فناوری نوین دیجیتالی باعث توانمند‌سازی تولید‌کنندگان، امکان استفاده آسان، بی‌دردسر و دسترسی شبانه‌روزی است...


چگونه بدون دفترکار در تهران و دیگر مراکز استان می‌توانید ارتباطات حرفه‌ای خود را با کاربران حفظ کنید؟ چگونه با هزینه کم با کاربرانتان در سراسر ایران و حتی در خارج ایران ارتباط برقرار کنید؟ مشکل اصلی تولید‌کنندگان کوچک و بزرگ، افزایش تورم هزینه‌هاست و نوسانات اقتصادی اخیر سبب نابسامانی کسب و کارها شده است.

از محل تولید به کسب و کارتان رونق دهید؟
از محل تولید به کسب و کارتان رونق دهید؟
 


در این شرابط که قیمت اجاره محل و یا ابزارهای تولید رو به افزایش است، اجاره دفتر کار در تهران و دیگر مراکز استان‌ها برای برخی تولید‌کنندگان توجیه منطقی ندارد. کرونا هم مزید بر علت شده است که آن‌ها به‌دنبال راهکارهای جایگزین باشند.


- تولید‌کنندگان چگونه بدون دفتر کار می‌توانند در بازار به رقابت بپردازند؟

فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان یک سامانه چابک برای حل مسائل تولید‌کنندگان در حوزه فناوری‌های دیجیتال می‌باشد. ظرفیت‌هایی که می‌تواند از دل فناوری‌های نوین دیجیتال، بهترین فرصت‌ها را برای تولید‌کنندگان ایجاد کند.


- این سامانه دقیقا چه کمکی به‌کسب و کارهای و تولید‌کنندگان می‌کند؟

رویکرد شُکا برای تحول کسب و کار تولید‌کنندگان، توانمند‌سازی، مشارکت در بازار‎سازی و بازاریابی و فروش محصولات ایرانی در حوزه فناوری دیجیتال و کارآمدسازی ایجاد شده است و تمرکز این سامانه در ارتقاء کیفیت این فناوری و عملکردهای بهینه در تولید صورت گرفته است که نتیجه عینی و ملموس در زمینه حل مسائل اقتصادی و پیگیری رفع مشکلات تولید‌کنندگان داشته باشد.


- چگونه بدون دفترکار می‌توان ارتباطات حرفه‌ای خود را با کاربران حفظ کرد؟

فروش مستقیم یک صنعت چند صد‌میلیارد دلاری جهانی است که در خود، میلیون‌ها نفر فروشنده و تولید‌کننده مستقل را جای داده است. این صنعتی است که مرزها و فرهنگ و سن و سال را در نظر نمی‌گیرد و نیازی به آموزش، تجربه و ابزارهای مالی خاصی ندارد. به‌همین دلیل است که میلیون‌ها نفر در جهان فروش مستقیم را راهی برای کسب و کار و ارتقاء فروش محصولات خود می‌دانند و انتخاب می‌کنند.


همان‌طور که از نام آن مشخص است، فروش مستقیم به‌معنی فروش مستقیم محصولات و خدمات انحصاری به‌کاربران است و به‌طور کلی با صنعت عمده فروشی متفاوت است. پیش از اینکه محصولات و خدمات انحصاری به‌کاربران ارائه شود، فروش مستقیم به تولید‌کنندگان مشتاق این فرصت را می‌دهد که با کمترین مخارج و کمترین هزینه برای بهره‌وری بیشتر، کسب و کار خود را ارتقاء دهند.


این تولید‌کنندگان با یک وب‌سایت شخصی و یا سامانه بانک اطلاعاتی در فروش مستقیم همکاری می‌کنند و از امکان انتخاب و ساختن یک کسب و کار و فروش مستقل با توجه به شرایط و زمان خاص خود بهره می‌برند. بسیاری از کاربران به‌دلیل اینکه علاقمند به محصولات یا خدمات شرکت و یا برند تولید‌کننده‌ای سنتی هستند و قصد خرید همراه با تخفیف از آن را دارند، به این سامانه‌ می‌پیوندند.


- چه کسانی می‌توانند از این سامانه استفاده کنند؟

بسیاری از تولید‌کنندگان بیش از هر زمان دیگری نیاز به‌بازاریابی برای محصولات‌‎شان را احساس می‎‌کنند. فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان به‌منظور فراهم نمودن زمینه بازاریابی محصولات سنتی ایرانی  در سر‌تاسر ایران راهکارهای مناسبی را برای تولید‌کنندگان با فناوری‌های نوین دیجیتال ارائه داده است.


کلیه تولید‌کنندگان محصولات سنتی می‌توانند از این پس برای بازاریابی و فروش محصولات‌شان از دو گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایند. از راهکارهایی برای یافتن کاربران در سامانه و ارائه محتوای بازاریابی به‌کاربران.


- این سامانه چه امکاناتی دارد؟

این سامانه می‌تواند با استفاده از فناوری‌نوین دیجیتالی برای توانمند‌سازی تولید‌کنندگان بسیار کارآمد باشد. مزیت دیگر آن استفاده آسان، بی‌دردسر و دسترسی شبانه‌روزی است. فروشگاه و بانک اطلاعاتی یک سامانه مناسب که می‌تواند حتی در ساعات شبانه‌روز کسب‌و‌کار شما را همراهی کند. فعالان اقتصادی امروز رشد اقتصاد را در گرو توسعه کسب‌و‌کارهای آنلاین می‌‌دانند.


این سامانه به‌دلیل ماهیتی که دارد و رابطه مستقیمی که بین تولید‌کننده و کاربران ایجاد می‌کند دست واسطه‌ها و دلالان را از بازار کوتاه کرده‌ و این سود را بین تولید‌کننده و کاربران تقسیم کرده است. بنابراین با حذف واسطه‌ها در فروشگاه و بانک اطلاعاتی سودآوری بیشتری نصیب تولید‌کنندگان و کاربران خواهد شد. از طریق فعالیت درست در بازار‌یابی و فروش محصولات به‌صورت دیجیتالی امکان افزایش آگاهی پیرامون آشنایی کاربران با تولید‌کنندگان و محصولات آن‌ها و ترغیب کاربران به‌مشاهده و انتخاب محصولات و در نهایت خرید فراهم خواهد شد.


شما تولید‌کنندگان محترم محصولات سنتی می‌توانید از این پس برای بازاریابی و فروش محصولاتتان از ۲ گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایید. شما پس از ثبت‌نام در این سامانه محصولات خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه به‌صورت مرسوله پستی به کاربران خود ارسال و بعلاوه از طریق بانک اطلاعات تولید‌کنندگان برای معرفی برند و محصولات خود در این سامانه اقدام نمایید جهت اطلاعات بیشتر درخبرنامه این سامانه عضو شوید و از جدید‌ترین خبرها در این سامانه، اطلاعات لازم را دریافت نمائید.


فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا راهکاری برای آشنایی کاربران با محصولات و برند تولید‌کنندگان سنتی برای فروش مؤثر برای یافتن کاربران درسراسر ایران به‌صورت تخصص و تصویری بهتر از فروش با مدیریت ارتباط با کاربران و ایجاد یک رابطه قوی با کاربران برای حفظ فروش دائمی.


چشم‌اندازها زمانی نمایان می‌شوند که شما محصولات سنتی و برند خود را برای آشنایی کاربرانتان معرفی نموده و با ضاعقه آن‌ها تولید کرده و اختصاص دهید.


کسب و کار شما ارزش این را دارد که کمی درباره فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا تحقیق کنید تا بفهمید چه اطلاعات مفیدی را می‌توانید در مورد کاربرانتان در این سامانه دریافت نمائید.

 

 

 فروش مستقیم راهی برای کسب‌وکار و ارتقاء فروش محصولات و خدمات انحصاری به کاربران 

شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


         

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .