از این پس تولید‌کنندگان قادر خواهند بود تا با کاربران خود ارتباط نزدیکتری داشته باشند. در ضمن نمایشگاهی دائمی برای محصولات سنتی ایرانی مهیا می‌شود...


فروش مستقیم، یک صنعت چند صد‌میلیارد‌‌ی جهانی است که در خود میلیون نفر کسب‌و‌کار و تولید‌کننده مستقل را جای داده است. این صنعتی است که مرزها و فرهنگ و سن و سال را در نظر نمی‌‌گیرد و نیازی به‌آموزش، تجربه و ابزارهای مالی خاصی ندارد. به‌همین دلیل است که میلیون‌ها تولید‌کننده در جهان فروش مستقیم را راهی برای کسب و کار و ارتقاء فروش محصولات خود می‌دانند و انتخاب می‌کنند.

فروش مستقیم بدون نیاز به فضا و حضور فیزیکی
فروش مستقیم بدون نیاز به فضا و حضور فیزیکی
 


در شرایط کنونی هزینه راه‌اندازی وب‌‌سایت و پشتیبانی آن برای کسب‌و‌کارها به‌‌شدت بالا رفته است و به‌همین جهت اقبال آن‌ها برای فروش مستقیم با ‌فناوری نوین دیجیتال از قبل بیشتر شده است. با این شرایط بهترین گزینه برای تولید‌کنندگان فروش مستقیم محصولات به‌کمک فناوری دیجیتال است، بدون‌نیاز به‌حضور فیزیکی و فضای فیزیکی تولید‌کنندگان می‌توانند تبلیغات و فروش محصولات خود را مدیریت نمایند.


بازاریابی برای محصولات سنتی شاید در نگاه نخست ساده به‌نظر برسد، اما عدم آشنایی کاربران با تولید‌کنندگان و محصولات آنها مانع بزرگی در مسیر تاثیرگذاری بر روی برند تولید‌کنندگان محصولات سنتی محسوب می‎‌شود. به‌منظور فراهم نمودن زمینه بازاریابی محصولات سنتی در سر‌تاسر ایران به‌صورت مستقیم راهکارهای مناسبی را برای تولید‌کنندگان با فناوری‌های نوین دیجیتال ارائه داده‌ایم.


۱- مشارکت در توانمند‌سازی، بازار‌سازی و بازاریابی

رویکرد ‌فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا برای تحول کسب‌و‌کار تولید‌کنندگان مشارکت در توانمند‌سازی، بازار‌سازی، بازاریابی و فروش محصولات ایرانی در حوزه فناوری دیجیتال و کارآمدسازی است و تمرکز این سامانه در ارتقاء کیفیت این فناوری و عملکردهای بهینه در تولید صورت گرفته است که نتیجه عینی و ملموسی در زمینه حل مسائل اقتصادی و پیگیری رفع مشکلات تولید‌کنندگان داشته باشد.


۲- عدم نیازی به‌اجاره مغازه و یا دفتر کار

با استفاده از این سامانه دیگر حتی نیازی به‌اجاره مغازه و یا دفتر کار در تهران و شهرستان‌ها ندارید و به‌صورت مستقیم محصولات خود را برای کاربرانتان از محل تولید و از طریق پست ارسال می‌کنید. بدین ترتیب دیگر نیازی به‌هزینه کردن برای اجاره و تجهیز یک‌مغازه و یا دفتر کار وجود ندارد و صرفه‌جویی زیادی می‌کنید.


۳- قبول سفارش کاربران در هر ساعت از شبانه روز

با استفاده از این سامانه می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر کجای ایران که باشید، سفارش کاربرانتان را پاسخ دهید. یک سامانه مناسب که می‌تواند درکسب‌و‌کار و تولید شما را همراهی کند.


۴- اتوماسیون مدیریت سفارشات

این سامانه تمام سفارشات محصولات شما را براساس دستورالعملی که از طریق سامانه مرکزی فروشگاه، مدیریت می‌شود به‌شما گزارش سفارش آن را از طریق پیامک متنی و یا صوتی ارسال می‌نماید.


۵- عدم واسطه و دلال در توزیع محصولات

با این سامانه، شما عملا از دست دلالان و واسطه‌ها رهایی می‌یابید. این سامانه به‌دلیل ماهیتی که دارد و رابطه مستقیمی که بین تولید‌کننده و کاربران ایجاد می‌کند دست واسطه‌ها و دلالان را از بازار کوتاه کرده‌ و این سود را بین تولید‌کننده و کاربران تقسیم کرده است. بنابراین با حذف واسطه‌ها در خرید از سامانه فروشگاهی سودآوری بیشتری نصیب تولید‌کنندگان و کاربران خواهد شد.


۶- عدم استخدام متخصص در زمینه فناوری دیجیتال

عدم استخدام متخصص در زمینه فناوری‌های نوین و هزینه‌های حقوق و دستمزد، اجاره مفازه یا دفتر‌کار و خریداری تجهیزات دیجیتالی و اداری بی‌نیاز می‌شوید. استخدام کارمند برای بازار‌یابی هزینه زیادی را به‌شما تحمیل می‌کند. اما این سامانه تمام موارد ذکر شده را برای تولید‌کنندگان تسهیل و آسان نموده است شما می‌توانید همزمان تعداد زیادی کاربر را به‌صورت آنلاین در این فروشگاه و بانک اطلاعاتی داشته باشید و از هزینه‌های بی‌مورد مبرا باشید. آن‌وقت می‌توانند هزینه بسیاری، صرف خرید مواد اولیه و کیفیت تولید را رقم بزنید.


۷- عدم پرداخت هزینه‌های تبلیغاتی

در واقع به‌جای این‌که هزینه‌های بسیاری را صرف تبلیغات کنید، می‌توانید به‌صورت مدیریت شده از این بودجه، کیفیت محصولات خود را ارتقا بخشید. در واقع یک محصول خوب، باعث خواهد شد تا کاربران به‌صورت ناخودآگاه اقدام به‌تبلیغ آن کنند. همچنین در صورتی که محصول شما کیفیت لازم را نداشته باشد، امکان کسب موفقیت در طولانی مدت عملاٌ غیرممکن خواهد بود.


فروش مستقیم بدون نیاز به فضا و حضور فیزیکی
فروش مستقیم بدون نیاز به فضا و حضور فیزیکی
 


۸- ایجاد یک مزیت رقابتی سالم

در کنار این موضوع، شما تنها به‌کیفیت محصول محدود نبوده و می‌توانید بخش‌های دیگری نظیر کاهش قیمت، افزایش سطح خدمت‌‎رسانی به‌کاربران و... را در دستور کار خود قرار دهید. این امر خود باعث ایجاد یک مزیت رقابتی خواهد شد.


۹- بستری مطمئن و انعطاف پذیر برای ارائه خدمات اینترنتی

این سامانه بستری است برای ارائه خدمات اینترنتی و تجارت الکترونیک که می‌تواند مطمئن و انعطاف‌پذیرباشد و براساس نیازهای شما قابلیت اعمال تغییرات و کوچک و بزرگ‌‌شدن را دارد. استفاده از بستر مناسب که جریان روان و منظمی برای تجارت اینترنتی‌تان را مهیا می‌کند.


پشتیبانی این سامانه با مهارت‌های خاصی همراه است و اصول و اُسلوب آن در اختیار کسانی است که تخصصی در این زمینه دارا می‌باشند در پشتیبانی سایت مواردی مانند: نگهداری و پشتیبانی فنی، نگهداری و پشتیبانی امنیتی، نگهداری و پشتیبانی محتوایی صورت می‌گیرد که در جای خود دارای اهمیت بالایی می‌باشد.


جهش تولید استفاده از دانش و تکنولوژی و فناوری دیجیتال و بهره‌مندی صحیح از فضای مجازی است. فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا یک پنجره جهانی به‌کسب ‌و‌کار تولید‌کنندگان می‌باشد و می‌تواند تاثیر زیادی بر میزان درک ارزش محصول یا خدمات سرویس‌دهی آن‌ها قلمداد گردد.


۱۰- بروز بودن وهمگام شدن با فناوری‌های روز دنیا

همگام شدن با فناوری‌های روز دنیا با فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان این امکان را برایتان فراهم می‌کند که با انعطاف بیشتری از بحران‌های شدیدی مانند حوادث اخیر عبور کنید. به‌علاوه اکنون که با توسعه روز افزون فناوری‌ها هر روز شاهد تغییر ذائقه کاربران نیز هستید، می‌توانید امکان خرید راحت‌تر و لذت‌بخش‌تری را برایشان فراهم کنید. درنتیجه حتی اگر این شرایط موقت نیز به‌پایان برسد، فعالیت‌های دو سویه شما در فضای‌مجازی و ارتباط‌ مستقیم با کاربران، تأثیر بسزایی بر افزایش فروش مستقیم و توسعه کسب‌وکارتان خواهد داشت.


۱۱- امکان جستجو، برای آشنایی کاربران با تولید‌کنندگان ایرانی

راهکاری برای جبران وقت‌های هدر رفته کاربران استفاده از فروشگاه و بانک اطلاعاتی است که می‌تواند کاربران را به برند و محصولات تولید‌کنندگان راهنمایی و هدایت نماید تا کاربران بتوانند با کمی وقت و چند کلیک ساده بهترین محصولات تولید‌کنندگان را در حیطه موضوعات دلخواه‌شان مشاهده و انتخاب نمایند. این سامانه امکان جستجو، موقعیت عالی برای آشنایی با تولید‌کنندگان ایرانی و تعأمل با محصولات آن‌ها را فراهم می‌کند.


۱۲- نمایشگاهی دائمی برای تولید‌کنندگان

این سامانه با فراهم نمودن امکانات فناوری‌های نوین دیجیتالی به‌صورت یکپارچه با روشی مناسب برای اطمینان از دیده شدن محصولات تولید‌کنندگان و همچنین برند آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی را طراحی و اجرا نموده است و از این پس تولید‌کنندگان قادر خواهند بود تا با کاربران خود ارتباط نزدیکتری داشته باشند. همچنین کاربران جدیدی پیدا کنند و در ضمن نمایشگاهی دائمی برای تولید‌کنندگان و محصولات سنتی ایرانی مهیا می‌شود تا از طریق آن بیشترین دسترسی را به کاربران خود در داخل و خارج از ایران داشته ‌باشند.


۱۳- عضویت در فروشگاه و بانک تولید‌کنندگان

شما می‌توانید برای بازاریابی و فروش محصولاتتان از ۲ گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایند. از راهکارهای رایگان و بدون نیاز به‌پرداخت هزینه برای یافتن کاربران در سامانه شُکا و ارائه محتوای بازاریابی به‌کاربران.


کلیه تولید‌کنندگانی که در زمینه‌های محصولات سنتی ایرانی فعالیت می‌کنند می‌توانند از خدمات فروشگاهی و یا بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمائید و پس از ثبت‌نام در این سامانه محصولات خود را به‌صورت مستقیم و سفارش پستی به کاربران خود ارسال نمایند.


همچنین تولید‌کنندگانی که مایل به استفاده از خدمات فروشگاه شُکا به‌‌هرعلتی نمی‌باشند می‌توانند پس از ثبت‌نام در بانک اطلاعات تولید‌کنندگان برای معرفی برند و محصولات خود در این سامانه اقدام نمایند جهت اطلاعات بیشتر درخبرنامه این سامانه عضو شوید و از جدید‌ترین خبرها در این سامانه، اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

 

 

 فروش مستقیم راهی برای کسب‌وکار و ارتقاء فروش محصولات و خدمات انحصاری به کاربران 

شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


         

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .