شکا

حفظ تمرکز در حوزه تولید و کسب‌وکار دارای اهمیت بسیار زیادی است. برخی از تولید‌کنندگان در شرایط بحرانی تصمیم‌های عجولانه قابل توجهی را می‌گیرند...


تمام تولید‌کنندگان دوره‌های رشد و توسعه اقتصادی را دوست دارند. دلیل این امر امکان فروش بیشتر و سهولت فعالیت در عرصه تولید در بازه‌‎های موردنظر است. متاسفانه همیشه امکان فعالیت کسب‌و کارها در دوره‌های شکوفایی اقتصادی وجود ندارد. اغلب کشورها با دوره‎‌های رکود و سپس توسعه اقتصادی مواجه هستند بنابراین برای بقا در بازار کسب‌و کار باید نسبت به شیوه‌های توسعه تولید در زمان‌های دشوار نیز مهارت کسب کرد.

شیوه های توسعه کسب‌و کار در زمان‌های دشوار
شیوه های توسعه کسب‌و کار در زمان‌های دشوار
 


امروزه اقتصاد جهانی تا حد زیادی در حوزه فناوری‌های دیجیتال جریان دارد. این امر افزایش مهارت تخصصی تولید‌کنندگان برای تولید ارزش، محصولات و خدمات در این حوزه را افزایش می‌‎دهد. اگر کسب‌و کار شما در شرایط کنونی وضعیت دشواری دارد، فعالیت در عرصه فناوری‌های دیجیتال کم ‎هزینه‌ترین گزینه در دسترس خواهد بود. دلیل این امر عدم نیاز به‌سرمایه اولیه قابل توجه و امکان استفاده از شهرت قبلی تولید‌کنندگان است.


جلب اعتماد کاربران

شیوع ویروس کرونا قدرت خرید اغلب کاربران را به‌شدت کاهش داده است. نکته مهم در این میان رقابت تولید‌کنندگان بر سر اندک کاربران باقی مانده در بازار است. تولید‌کنندگان بزرگ با ایجاد اعتماد در میان کاربران‌شان برای سال‌های طولانی به‌خوبی امکان ادامه فعالیت در این شرایط را داشتند. ضرر اصلی متوجه کسب و کارهای کوچک و تازه تاسیس بود، با این حساب فعالیت به‌‌‌عنوان یک تولید‌‌کننده بزرگ یا دست‌‎کم مورد اعتماد کاربران همراه با مزیت‌‎های قابل ملاحظه‌‎ای خواهد بود.


ایجاد اعتماد در میان کاربران اهمیت بسیار زیادی دارد. نکته مهم در این بین عملکرد تولید‌کنندگان در حوزه موردنظر است. برخی از آن‌ها به‌طور مداوم در تلاش برای بازاریابی و تاثیرگذاری بر روی کاربران از کلیشه‌های سنتی استفاده می‌‎کنند. اگر شما به دنبال جلب اعتماد کاربران هستید، باید تجدیدنظر اساسی در نحوه فعالیتتان اعمال کنید. فقط در این‌صورت شانسی برای موفقیت در عرصه بازاریابی و کسب و کار خواهید داشت.


حفظ تمرکز و آرامش

حفظ تمرکز در حوزه تولید و کسب‌و کار دارای اهمیت بسیار زیادی است. برخی از تولید‌کنندگان در شرایط بحرانی تصمیم‌های عجولانه قابل توجهی را می‌گیرند. این امر موجب بروز شرایط دشوار برای آن‌ها می‌شود بنابراین در صورت مواجهه با بحران ابتدا باید تمرکزتان را حفظ نمایید. در غیر این‌صورت هیچ شانسی برای ادامه حضور در عرصه کسب‌و کار نخواهید داشت.


اغلب تصمیم‌های اشتباه‌کاری به‌صورت سریع و بدون مطالعه دقیق صورت می‌گیرد بنابراین شما برای پرهیز از شرایط موردنظر باید اعتماد به نفس و آرامش‌‎تان را حفظ نمایید. در غیر این‌صورت شرایط دشواری برای بازاریابی و توسعه کسب‌و کار پیش‌رو خواهید داشت.


توانمند سازی، بازارسازی، بازاریابی و فروش محصولات ایرانی درحوزه فناوری دیجیتال

رویکرد ‌فروشگاه و بانک اطلاعاتی برای تحول کسب‌و کار تولید‌کنندگان، توانمند‌سازی، بازارسازی و بازاریابی و فروش محصولات ایرانی در حوزه فناوری دیجیتال و کارآمدسازی  است و تمرکز این سامانه در ارتقاء کیفیت این فناوری وعملکردهای بهینه در تولید صورت گرفته است،  که نتیجه عینی و ملموس در زمینه حل مسائل اقتصادی و پیگیری رفع مشکلات تولید‌کنندگان داشته باشد.


بدون تردید دیگر کمتر تولید‌کننده‌ای بدون استفاده از فناوری دیجیتال توانایی رقابت با دیگران را دارد. همچنین الگوهای مختلف بازاریابی نیز روز به‌روز بیشتردر پلتفرم‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند، با این حساب هر تولید‌کننده‌ای باید به‌خوبی با بازاریابی  و فروش محصولات بصورت دیجیتالی آشنایی داشته باشد.


از طریق فعالیت درست در بازار‌یابی و فروش محصولات به‌صورت دیجیتالی امکان افزایش آگاهی پیرامون آشنایی کاربران با تولید‌کنندگان و محصولات آن‌ها و ترغیب کاربران به‌مشاهده و انتخاب محصولات و درنهایت خرید فراهم خواهد شد.


کلیه تولید‌کنندگانی که در زمینه‌های محصولات سنتی ایرانی فعالیت می‌کنند می‌توانند از خدمات فروشگاهی و یا بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمائید و پس از ثبت‌نام در این سامانه محصولات خود را به‌صورت مستقیم و سفارش پستی به کاربران خود ارسال نمایند.


تولید‌کنندگانی که به‌هر دلیل مایل به‌استفاده ازخدمات فروشگاه شُکا نمی‌باشند می‌توانند پس از ثبت‌نام در بانک اطلاعات تولید‌کنندگان برای معرفی برند و محصولات خود در این سامانه اقدام نمایند جهت اطلاعات بیشتر درخبرنامه این سامانه عضو شوید و از جدید‌ترین خبرها در این سامانه، اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

 

 

 فروش مستقیم راهی برای کسب‌وکار و ارتقاء فروش محصولات و خدمات انحصاری به کاربران 

شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .