استفاده از بستر مناسب اگر در ابتدای کار کمی مشکل به ‌نظر برسد در عوض کمک می‌کند جریان روان و منظمی برای تجارت اینترنتی تان داشته باشید... 


حوادث اخیر بهانه‌ای بود که به تولید‌کنندگان یادآوری کند، شیوه کسب‌وکارهای سُنتی توان کافی برای مقابله با شرایط ناخواسته را نخواهند داشت و با توجه به‌شرایط پیش‌بینی نشده‌ای که هر روز اقتصاد کشورها و کل دنیا را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد، بهتر است سیاست‌های با ثبات‌تری را برای رونق کسب‌وکارتان به‌‌عهده بگیرید.

انعطاف پذیری در بحران‌های شدید
انعطاف پذیری در بحران‌های شدید
 


عالم‌گیری حوادث اخیر کورونا در‌چند‌ماه گذشته و ضربه‌های شدیدش به‌اقتصاد جهانی و کسب‌وکارها، باردیگر ضرورت همگام‌شدن کسب‌وکارها به‌خصوص تولید‌کنندگان با فناوری‌های نوین دیجیتالی‌ را یادآور شد. به‌عقیده کارشناسان حوزه کسب‌وکار، این روند حتی پس از کنترل حوادث اخیر نیز ادامه‌دار خواهد بود؛ به‌طوری که پیش‌بینی می‌شود تا سال‌ها تقریبا همه کسب‌وکارها خود را به‌نوعی با شرایط تجارت اینترنتی تطبیق دهند. البته همه این تغییرات به‌روند پیشرفت‌های فناوری نیز ربط دارد و شاید حتی خیلی سریع‌تر از چیزی که امروز فکرمی‌کنیم موج تحول دیجیتالی شدن همه کسب‌وکارها را تحت تأثیر قراردهد.


دراین مرحله باید به‌فناوری‌ای توجه کنید که با کمک آن قرار است محصولتان را بفروشید. ممکن است برای کسب‌وکارتان وب‌سایت شخصی و یا اپلیکیشن طراحی کنید وهم زمان از سامانه‌ای فروشگاهی اینترنتی موجود بخواهید محصولتان را ارائه کنند. انتخاب روش، کاملا به‌شرایط شما و کسب‌وکارتان مربوط است و باید با بررسی عوامل گوناگون، بهترین انتخاب را داشته باشید.


فارغ از نوع کسب‌وکارتان، بستری که برای ارائه خدمات اینترنتی و تجارت الکترونیک انتخاب می‌کنید باید بتواند مطمئن و انعطاف‌پذیر باشد و براساس نیازهای شما قابلیت اعمال تغییرات و کوچک و بزرگ‌‌شدن داشته باشد. استفاده از بستر مناسب اگر در ابتدای کار کمی مشکل به‌نظر برسد درعوض کمک می‌کند جریان روان و منظمی برای تجارت اینترنتی‌تان داشته باشید. بنابراین برای زمینه اصلی کارتان ارزش بیشتری قائل باشید. علاوه بر تمام این روش‌ها این روزها سامانه ‎بانک اطلاعات تولید‌کنندگان نیز به‌ابزارخوبی برای اطلاع‌رسانی و جریان‌سازی‌های تبلیغاتی و فروش محصولات تبدیل شده است. البته  از تجربیاتی که از بازاریابی کسب‌وکارتان پیش از دیجیتالی شدن داشته‌اید نیز می‌توانید کمک بگیرید.


مهم این است که به‌یاد داشته باشیم این روند با هرسرعتی هم که به‌پیش رود، رخدادنش حتمی است؛ پس چه‌بهتر که از همین امروز به‌فکر همگام شدن با این جریان تحول باشیم و به‌نحوی دیجیتالی شدن را وارد کسب‌وکارمان کنیم تا در شرایط مشابه حوادث اخیر کسب‌وکارمان کمتر آسیب ببیند.


همگام شدن با فناوری‌های روز دنیا این امکان را برایتان فراهم می‌کند که با انعطاف بیشتری از بحران‌های شدیدی مانند حوادث اخیر عبور کنید. به‌علاوه اکنون که با توسعه روز افزون فناوری‌ها نوین دیجیتال هر روز شاهد تغییر ذائقه کاربران نیز هستید، می‌توانید امکان خرید راحت‌تر و لذت‌بخش‌تری را برایشان فراهم کنید. درنتیجه حتی اگر این شرایط موقت نیز به‌پایان برسد، فعالیت‌های دو سویه شما در‌فضای‌مجازی و ارتباط مستقیم با کاربران، تأثیر بسزایی بر افزایش فروش‌مستقیم و توسعه کسب‌وکارتان خواهد داشت.


تحولی جدید در بازار‌یابی و فروش محصولات سُنتی

بدون تردید دیگر کمتر تولید‌کننده‌ای بدون استفاده از فناوری دیجیتال توانایی رقابت با دیگران را دارد. همچنین الگوهای مختلف بازاریابی نیز روز به‌‌روز بیشتردر پلتفرم‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند، با این حساب هر تولید‌کننده‌ای باید به‌خوبی با بازاریابی و فروش محصولات به‌صورت دیجیتالی آشنایی داشته باشد.


از دیگر رویکردهای این سامانه برای تحول کسب و کار تولید‌کنندگان، مشارکت در توانمند‌سازی، بازار‌سازی و بازاریابی و فروش محصولات سُنتی در حوزه فناوری دیجیتال و کارآمدسازی است و تمرکز در ارتقاء کیفیت این فناوری و عملکردهای بهینه در تولید صورت گرفته است، که نتیجه عینی و ملموس در زمینه حل مسائل اقتصادی و پیگیری رفع مشکلات تولید‌کنندگان داشته باشد.


تبدیل کردن این سامانه به‌یک سامانه چابک برای حل مسائل تولید‌کنندگان در حوزه فناوری‌های دیجیتال بدل شده است. ظرفیت‌هایی که می‌تواند از دل فناوری‌های نوین دیجیتال، بهترین فرصت‌ها را برای تولید‌کنندگان ایجادکند. بسیاری از تولید‌کنندگان بیش از هر زمان دیگری نیاز به‌بازاریابی برای محصولاتشان را احساس می‎‌کنند. به‌منظور فراهم نمودن زمینه بازاریابی محصولات سُنتی در سرتاسر ایران راهکارهای مناسبی را برای تولید‌کنندگان با فناوری‌های نوین دیجیتال ارائه داده‌ایم.


تولید‌کنندگان محصولات سنتی می‌توانند از این پس برای بازاریابی و فروش محصولات‌شان از ۲گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایند. از راهکارهای رایگان و بدون نیاز به‌پرداخت هزینه برای یافتن کاربران در سامانه شُکا و ارائه محتوای بازاریابی به‌کاربران.


کلیه تولید‌کنندگانی که در زمینه‌های محصولات سُنتی فعالیت می‌کنند می‌توانند از خدمات فروشگاهی و یا بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایند و پس از ثبت‌نام در این سامانه محصولات خود را به‌صورت مستقم و سفارش پستی به‌کاربران خود ارسال نمایند.

همچنین تولید‌کنندگانی که مایل به‌استفاده ازخدمات فروشگاه شُکا به‌هر دلیلی نمی‌باشند نیز می‌توانند پس از ثبت نام در بانک اطلاعات تولید‌کنندگان برای معرفی برند و محصولات تولیدی خود در این سامانه اقدام نمایند جهت اطلاعات بیشتر درخبرنامه این سامانه عضو شوید و از جدید‌ترین خبرها در این سامانه، اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

 

 

 فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای تولید‎کنندگان و کسب و کارهای نوین 

شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .