تولید‌کنندگان محصولات سنتی می‌توانند برای بازاریابی و فروش محصولاتشان از دو گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایند...


فروش‌مستقیم یک صنعت چند‌صد میلیارد دلاری جهانی است که در خود میلیون‌نفر فروشنده و تولید‌کننده مستقل را جای داده است. این صنعتی است که مرزها، فرهنگ، سن و سال را درنظر نمی‌گیرد و نیازی به آموزش، تجربه و ابزارهای مالی خاصی ندارد. به‌همین دلیل است که میلیون‌ها نفر درجهان فروش مستقیم را راهی برای کسب‌وکار و ارتقاء فروش محصولات خود می‌دانند و انتخاب می‌کنند.

فروش مستقیم خدمات انحصاری به کاربران
فروش مستقیم خدمات انحصاری به کاربران
 


همان‌طور که از نام آن مشخص است، فروش‌‎مستقیم به‌معنی ارسال‌مستقیم محصولات و خدمات به کاربران است و به‌طور کلی با صنعت عمده فروشی متفاوت است. پیش از اینکه محصولات و خدمات انحصاری به کاربران ارائه شود، فروش‌‎مستقیم به تولید‌کنندگان مشتاق این فرصت را می‌دهد که با کمترین مخارج و کمترین هزینه برای بهره‌وری بیشتر، کسب‌وکار خود را ارتقاء دهند.


این تولید‌کنندگان با یک وب‌سایت شخص و یا سامانه بانک اطلاعاتی در فروش‌‎مستقیم همکاری می‌کنند و از امکان انتخاب و ساختن یک کسب‌وکار و فروش مستقل با توجه به‌شرایط و زمان‌خاص خود بهره می‌برند. بسیاری از کاربران به‌دلیل اینکه علاقمند به‌محصولات یا خدمات شرکت و یا برند تولید‌کننده‌ای خاص هستند و قصد خرید همراه با تخفیف از آن را دارند، به این سامانه‌ می‌پیوندند.


خدمتی جدید در بازار‌یابی محصولات سنتی ایرانی

بدون تردید دیگر کمتر تولید‌کننده‌ای بدون استفاده از فناوری دیجیتال توانایی رقابت با دیگران را دارد. هم‌چنین الگوهای مختلف بازاریابی نیز روزبه‌روز بیشتردر پلتفرم‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند، با این‌حساب هر تولید‌کننده‌ای باید به‌خوبی با بازاریابی و فروش محصولات به‌صورت دیجیتالی آشنایی داشته باشد.


از طریق فعالیت درست در بازار‌یابی و فروش محصولات به‌صورت دیجیتالی امکان افزایش آگاهی پیرامون آشنایی کاربران با تولید‌کنندگان و محصولات آن‌ها، ترغیب کاربران به‌مشاهده و انتخاب محصولات و درنهایت خرید فراهم خواهد شد.


توسعه فناوری دیجیتال، رشد خدمات و محصولات تولید‌کنندگان را افزایش می‌دهد. این‌کار به شفاف‌سازی درآمدها و بالارفتن کارایی ظرفیت‌های موجود کشور کمک کرده است. این موضوع هزینه‌ها و فسادهای مالی را کاهش می‌دهد. هدف از توسعه فناوری دیجیتال بازاریابی و فروش محصولات، ارائه خدمات بهتر، پرشتاب‌تر و دقیق‌تر به‌کاربران است. در این زمان ادامه فعالیت در دنیای کسب‌وکار بدون هماهنگی با تغییرات جدید در بازاریابی و فروش دیجیتالی امکان‌‎پذیر نیست.


تولید محصولات ایرانی یکی از اهداف مهم تولید‌کنندگان در کسب‌وکارهای مختلف محسوب می‌‎شود. هرچقدر توانایی تولید‌کنندگان برای تولید محصولات بالا باشد، بازهم بدون بازاریابی مناسب امکان تاثیرگذاری بر روی کاربران وجود نخواهد داشت. بازاریابی برای محصولات ایرانی شاید درنگاه نخست ساده به‌نظر برسد، اما عدم آشنایی کاربران با تولید‌کنندگان و محصولات آن‌ها مانع بزرگی در مسیر تاثیرگذاری بر روی برند تولید‌کنندگان محسوب می‎‌شود.


بسیاری از تولید‌کنندگان بیش از هر زمان دیگری نیاز به‌بازاریابی برای محصولات‌‎شان را احساس می‎‌کنند. فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا به‌منظور فراهم نمودن زمینه بازاریابی محصولات سنتی ایرانی در سرتاسر ایران راهکارهای مناسبی را برای تولید‌کنندگان با فناوری‌های نوین دیجیتال ارائه داده است.


تولید‌کنندگان محصولات سنتی می‌توانند از این پس برای بازاریابی و فروش محصولات‌شان از دو گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایند. از راهکارهای رایگان و بدون‌نیاز به‌پرداخت هزینه برای یافتن کاربران در سامانه شُکا و ارائه محتوای بازاریابی به کاربران.


اگر تولید‌کننده هستید و می‌خواهید محصولات و برند خود را به‌انبوهی از کاربران که در فضای‌مجازی منتظر شما هستند نشان دهید می‌توانید در فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی ثبت‌نام نمایید و در این سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

 

فروش‌مستقیم راهی برای کسب و کار و ارتقاء فروش محصولات ایرانی و خدمات انحصاری به کاربران 

 شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .