کاربران با استفاده از این سامانه به‌ صورت آنلاین و مستقیم و فقط با چند کلیک ساده می‌توانند محصولات مدنظر خود را ار تولیدکنندگان تروتازه تحویل بگیرند...


شیوه خرید اینترنتی یا اصطلاحاً خرید آنلاین چند وقتی است که به همراه دیگر کاربردهای اینترنتی و فضای مجازی وارد خانه‌ها شده و زندگی انسان‌ها را تغییر داده است و در این دوران به‌اوج خود رسیده است کافی است با یک حرکت ساده و کلیک روی گزینه خرید و سفارش کالا، محصول موردنیاز خود را خریداری نمایید و در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید. اما به‌راستی نشستن در خانه یا اداره و سفارش کالا به‌همین راحتی است و بدون مشکل و دردسر می‌توان به‌کالای مناسب خود دست پیدا کرد؟

شیوه خرید اینترنتی یا اطمینان خاطر!
شیوه خرید اینترنتی یا اطمینان خاطر! 
 


از هنگامی‌ که دروازه‌های دنیای الکترونیک و عصر فناوری‌های دیجیتال به‌روی جوامع و کشورها بازشد و اعضای جامعه بین‌الملل با توسعه اینترنت و گسترش فضای مجازی به‌یکدیگر نزدیک‌تر شدند ارتباطات افزایش یافت و در درون کشورها نیز فاصله‌ها کم و کمتر شد به‌گونه‌ای که انسان‌ها در حالی‌که در خانه یا محیط کار نشسته‌اند می‌توانند در اسرع وقت با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و محصولات، کالا و خدمات سفارشی خود را از طریق اینترنت فراهم کنند.


عمده‌ترین مزیت خرید اینترنتی

تغییر سبک زندگی، تسهیل دسترسی به اینترنت، وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات، امکان مقایسه کالاها با یکدیگر و قیمت‌های آن‌ها، صرفه‌جویی در زمان، تنوع محصولات، عدم‌تحرک فیزیکی سهولت در انتقال و جابه‌جایی کالا و ... ازجمله مهم‌ترین مزیت‌های خرید اینترنتی هستند. در واقع خرید مجازی ویژگی‌هایی دارد که در مقایسه با خریدهای حضوری مطلوب‌تر است و خریداران را جذب می‌نماید.


کارشناسان اقتصادی معتقدند در عصر فناوری‌های دیجیتال و توسعه ارتباطات این فروشندگان و تولید‌کنندگان هستند که باید براساس رفتارهای کاربران شیوه‌های خود را تغییر دهند و چه به‌صورت سنتی یا اینترنتی بهترین شرایط را برای عرضه محصولات خود فراهم نمایند تا کاربران با توجه به‌ذوق و سلیقه خود راه و مسیر خرید خود را انتخاب کنند.


تفاوت خرید سنتی و اینترنتی 

فروشگاه‌های اینترنتی هم‌مثل مغازه‌ها تلاش می‌کنند موجودی خود را به‌فروشند. اما با روش‌های خاص خود از جمله پیشنهادات ویژه، ارایه تخفیف، تبلیغات فراوان و... خریداران را به‌سمت فروشگاه‌های خود جلب می‌کنند.


مشکل خرید اینترنتی

یکی از مشکلات عمده خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، عدم شناخت درست از این فروشگاه‌ها است که در نهایت به‌عدم رضایت کاربران منجر می‌شود. شما نباید فریب آگهی‌های تبلیغاتی و اطلاعات نادرست برخی از فروشگاه‌های اینترنتی را بخورید و سریعا به‌سفارش کالای موردنیاز خود بپردازید بلکه باید به‌مقایسه محصولات فروشگاه‌های اینترنتی بپردازید و بعد از اطلاع کامل از کیفیت، قیمت، نحوه ارسال و شرایط ارسال به‌خرید اینترنتی اقدام کنید.


همان مشکلاتی که در خریدهای سنتی وجود دارد در فروشگاه‌های مجازی هم یافت می‌شود، لیکن نباید فریب تبلیغات را بخورید و باید دست به‌یک انتخاب آگاهانه، منطقی و کاملا آزادانه بزنید تا محصولات وکالای مناسب خود را خریداری نمایید.


آگاهی، مطالعه، شناخت و دقت کافی در انتخاب محصول چه اینترنتی و چه حضوری و مستقیم بهترین راه سفارش و خرید کالا است و تصور غلط درباره ارزان‌فروشی در فروشگاه‌های اینترنتی از جمله مواردی است که موجب افزایش نارضایتی در میان کاربران نسبت به خریدهای اینترنتی می‌شود.


خرید از مبدا تولید به‌صورت مستقیم از تولید‌کنندگان 

تا همین چند سال پیش اگر کسی قصد خرید محصول خاص و متفاوت را داشت، باید کل بازار را به دنبال وسیله موردنیاز خود زیر و رو می‌کرد. بعضی وقت‌ها پیدا کردن این محصولات در همان شهر امکان‌پذیر نبود و شما باید برای پیدا کردن یک محصول مورد نظر به‌شهرهای دیگر سفر می‌کردید یا منتظر می‌ماندید کسی از اقوام یا دوستان شما به‌شهر مورد نظر سفر کند تا بتوانید سفارش خود را به او بسپارید! تازه اگر آن شخص می‌توانست همان محصول را با کیفیت خوب که شما به‌دنبال آن بودید را پیدا کند! اما امروزه فروشگاه محصولات سنتی شُکا برای تولید‌کنندگان و کاربران خود کاری کرده تا بتوانند به آرزوی دیرینه خود برسند!


کاربران با استفاده از این سامانه به‌صورت آنلاین و مستقیم و فقط با چند کلیک ساده می‌توانند تمام تولید‌کنندگانی که در سراسر ایران محصولات مدنظر آن‌ها را تولید و برای فروش به‌صورت تصاویر بسیار شفاف در این سامانه قرارداده‌اند را پیدا کنند و محصولات متنوع را همراه با برند تولید‌کنندگان مختلف که به کاربران معرفی کرده و آن‌ها محصولات موردنظر خود را با هم مقایسه نموده، قیمت‌ها را ببینید و در نهایت به‌صورت مستقیم از تولید‌کننده‌ مربوطه خرید خود را انجام دهند.


در فروشگاه محصولات سنتی شُکا فاصله‌ شما با تولید‌کنندگان برای خرید مستقیم فقط به اندازه‌ یک کلیک است. شما می‌توانید از طریق اینترنت با تولید‌کنندگان در سراسر ایران به‌صورت مستقیم در ارتباط  باشید، پاسخ سوالات خود را دریافت و مشکلات خود را حل کنید همچنین می‌توانید محصولات خود را از تولید‌کنندگان مختلف انتخاب و هزینه آن را پرداخت نمایید و محصولات خود را از مبدا تولید و به‌صورت مستقیم از تولید‌کنندگان تحویل بگیرید.

 با وجود این امکانات بالقوه برای انتخاب دیگر بهانه‌ای برای خرید محصولات ایرانی جایز نیست.

 

 

شُکا تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه به عنوان یک بانک اطلاعاتی عمل می‌کند 

 شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .