شکا

یکی از اهداف این سامانه این است که تولید‌کنندگان را از عصر سنتی به‌ عصر جدید دیجیتال منتقل کند و با فناوری‌های دیجیتال به ‌تولید‌کنندگان یاری ‌رساند...


در عصرحاضر، فناوری دیجیتال و ارتباطات عامل اصلی و زیر بنای توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها محسوب می‌شود و نقش مهمی در زمینه فعالیت‌های کسب‌وکارها و تولید‌کنندگان بازی می‌کند. همچنین ازنخستین مشاغلی هستند که دست‌خوش تغییرات اساسی شده‌اند.

نقش بانک اطلاعاتی در بهبود کیفیت بازاریابی دیجیتال
نقش بانک اطلاعاتی در بهبود کیفیت بازاریابی دیجیتال
 


استفاده از تکنیک‌های برتر فناوری‌های دیجیتال در دنیای کنونی اهمیت بسیار زیادی دارد. این امر درمورد صنعت خرده فروشی آنلاین اهمیت دوچندان دارد. نقش فناوری‌های نوین در بهبود کیفیت بازاریابی دیجیتال انکارناپذیر است. تولید‌کنندگان کوچک و بزرگ به‌طور مداوم نیازمند استفاده از چنین فناوری‌هایی برای حضور مداوم در بازار رقابتی کسب‌وکار هستند. تولید‌کنندگان مختلف به‌منظور جلب نظر مخاطب هدف باید از آخرین فناوری‌های موجود در عرصه فناوری‌های دیجیتال استفاده کنند.


یکی از اهداف این سامانه‌ها این است که تولید‌کنندگان و کسب‌وکارها را از عصر سنتی به‌عصر جدید دیجیتال منتقل کند و از طریق دانش و تجربه خود در حوزه فناوری‌های دیجیتال و با تغییر و تحول در این زمینه به‌تولید‌کنندگان یاری ‌رساند. باید از اولین مراحل ثبت‌نام تا احراز هویت تولید‌کننده، امکان دسترسی به پنل‌فروش و تثبیت استقرار تصاویر گرافیکی محصولات در سامانه فروشگاهی تا ارسال مستقیم و فروش محصولات ایرانی در کنار تولید‌کنندگان خواهد بود.


امید داریم تا موتور تحول فناوری نوین دیجیتال را در تولیدی‌ها و شرکت‌ها روشن نمائیم و با ایجاد سامانه‌ای قوی و فروشگاه اینترنتی در آن، تحول دیجیتالی را پی‌ریزی و اجرا نمائیم. لذا بر اساس این هدف‌ها و فعالیت‌ها، مجموعه سامانه‌ای را برای ارائه به تولید‌کنندگان سراسر ایران به‌نام فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا تعریف نموده‌ایم.


این سامانه با هدف ایجاد فناوری دیجیتال بر توانمند‌سازی تولید‌کنندگان شکل گرفته است؛ و نتیجه به‌دست آمده در طی سال‌های گذشته از آن حکایت دارد که توانمند‌سازی یک استراتژی مهم برای توسعه تولید‌کنندگان مختلف برای تطابق با تغییرات تولید و پیشرفت در فروش محصولات می‌باشد و این امکان را برای تولید‌کنندگان فراهم می‌آورد تا دربرابر پویایی‌های محیط رقابتی به‌سرعت و به‌طور مناسب عمل نمایند. هم‌چنین نتایج حاکی از این است، که فناوری دیجیتال عدم تمرکز در تصمیم‌گیری و اختیارات را به‌وسیله کنترل امکان‌پذیر می‌کند و تولید‌کنندگان را قادر می‌سازد تا به‌اطلاعات مورد نیاز جهت تصمیم‌گیری سریع دسترسی داشته باشند.


سامانه موردنظر درهر زمان می‌تواند تولید‌کنندگان ایرانی را در حوزه فناوری‌های نوین دیجیتالی توانمندسازی کند، و یاری نماید، هر زمان می‌تواند به‌کاربران در زمینه آشنایی با محصولات و تولید‌کنندگان و برند ایرانی کمک کند و در این راه آن‌ها را راهنمایی کند و این بخشی از اهداف این سامانه می‌باشد که یکی از راه‌های رسیدن به‌اقتصاد مقاومتی است که ثمره آن جهش تولید می‌باشد و به‌عنوان یک بانک اطلاعات تولید‌کنندگان، موفق در این زمینه عمل نموده ‌است.


تبدیل این بانک اطلاعاتی به‌یک سامانه چابک برای حل مسائل تولید‌کنندگان در حوزه فناوری‌های دیجیتال در‌حال انجام و در آینده‌ای نزدیک بدل خواهد گشت. ظرفیت‌هایی که می‌توانیم از دل فناوری‌های نوین دیجیتال، بهترین فرصت‌ها را برای تولید‌کنندگان ایجاد کنیم و عزم خود را جزم کرده است که در انجام این مهم، نقش موثر و ملموس را به‌عهده گیرد. البته برای اجرایی کردن این ادعا فقط شعار نمی‌دهد بلکه برنامه‌ها و راهکارهای روشنی دارد که برای ایجاد این مهم فعالیت خود را ادامه می‌دهد.


بسیاری از تولید‌کنندگان بیش از هر زمان دیگری نیاز به‌بازاریابی برای محصولاتشان را احساس می‎‌کنند. فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا به‌منظور فراهم نمودن زمینه بازاریابی محصولات سنتی ایرانی در سرتاسر ایران راهکارهای مناسبی را با فناوری‌های نوین دیجیتال ارائه داده است.


تولید‌کنندگان محصولات سنتی می‌توانند برای بازاریابی و فروش محصولات‌شان از۲گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایند. از راهکارهای رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه برای یافتن کاربران در سامانه شُکا و ارائه محتوای بازاریابی به کاربران.


اگر تولید‌کننده هستید و می‌خواهید محصولات و برند خود را به‌انبوهی از کاربران که در فضای مجازی منتظر شما هستند نشان دهید می‌توانید فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا بزودی از شرایط ثبت‌نام در این سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

 

 

 فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای تولید‎کنندگان و کسب و کارهای نوین و کاربران ایرانی 

 شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .