زمان مقوله مهمی است برای تولید‌کنندگان اگر برای بهره‌وری بهتر از آن، برنامه از پیش تعیین شده نداشته باشیم، در چاه دقایق هدر رفته فرو می‌افتیم...


یکی از راه‌های افزایش دانش و در عین‌حال دور زدن زمان‌های تلف شده، توانمند‌سازی کسب‌و‌کار تولید‌کنندگان به‌صورت آنلاین است. حُسن توانمند شدن تولید‌کنندگان در کسب‌و‌کار با فناوری دیجیتال در آن است که می‌توانند هم‌زمان با انبوهی از کاربران در ارتباط باشند. می‌توانند هم‌زمان هم تبلیغات خوبی داشته باشند و هم محصولات خود را به‌فروش برسانند هم می‌توانند با کسب‌و‌کار آنلاین استعداد خود را در زمینه‌های مختلف محک بزنند.

فناوری دیجیتال راهکاری برای جبران وقت‌های هدر رفته
فناوری دیجیتال راهکاری برای جبران وقت‌های هدر رفته
 


برای موفقیت در جامعه هوشمند امروزی که تکنولوژی به سرعت برق و باد پیش می‌رود، باید راه‌های مناسبی جایگزین شیوه‌های قدیمی کسب و کار کرد تا بیشترین بهره را از ساعات تلف شده، گرفت. به لطف تکنولوژی و فناوری‌های دیجیتال می‌توان در هر لحظه چیزی آموخت و برای یک زندگی پرشتاب مهارت لازم را کسب کرد. یکی از این شیوه‌های امروزی استفاده از این فناوری در فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا می‌باشد که این روز‌ها توانسته مخاطبان خاص خودش را یافته و توانسته به جایگاه مناسبی میان تولید‌کنندگان و کاربران دست یابد.


این سامانه می‌تواند با استفاده از فناوری‌نوین دیجیتالی برای توانمند‌سازی تولید‌کنندگان بسیار کارآمد باشد. مزیت دیگر آن استفاده آسان، بی‌دردسر و دسترسی شبانه‌روزی است. فروشگاه و بانک اطلاعاتی (دایرکتوری) یک سامانه مناسب که می‌تواند حتی در ساعات شبانه‌روز کسب‌و‌کار شما را همراهی کند. فعالان اقتصادی امروز رشد اقتصاد را در گرو توسعه کسب‌و‌کارهای آنلاین می‌‌دانند. این سامانه به‌دلیل ماهیتی که دارد و رابطه مستقیمی که بین تولید‌کننده و کاربران ایجاد می‌کند دست واسطه‌ها و دلالان را از بازار کوتاه کرده‌ و این سود را بین تولید‌کننده و کاربران تقسیم کرده است. بنابراین با حذف واسطه‌ها در فروشگاه و بانک اطلاعاتی سودآوری بیشتری نصیب تولید‌کنندگان و کاربران خواهد شد. 


حذف واسطه‌ها یکی دیگر از ارزشمندترین دستاوردهای این‌سامانه است که باعث کاهش بی‌سابقه قیمت محصولات و خدمات خواهد شد. بر اساس برآوردهای انجام‌شده، حذف واسطه‌ها و ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید‌کنندگان و کاربران بین ۱۵ تا ۵۰ درصد موجب کاهش قیمت تمام‌شده محصولات و خدمات برای کاربران خواهد شد. 


در این سامانه فروش مسیر کوتاهی است و واسطه‌ها در آن حذف شده‌اند بنابراین سودی که قرار است به‌دلال و واسطه برسد بین کاربران و تولید‌کنندگان تقسیم خواهد شد. با رشد اقتصاد دیجیتال و خریدهای اینترنتی قیمت رقابتی شده و این روند ارزش را برای کاربران برای خرید افزایش می‌دهد. تولید‌کنندگان باید با استفاده از فناوری دیجیتال و فعالیت در این زمینه از بار اضافی هزینه‌ها جلوگیری کرد و فروشگاه و بانک اطلاعاتی راه‌حلی خوب برای آن‌ها خواهد بود. به‌طور کلی فناوری در هر حوزه‌ای که وارد شود، باعث افزایش بهره‌وری یا به عبارت دیگر مولد بودن می‌شود. فناوری دیجیتال در بلندمدت بسیار سودآور خواهد بود چرا که با حذف واسطه‌ها می‌تواند به اقتصاد کشور ثروت تزریق کند. 


فروش آنلاین، همیشه و همه‌جا

یکی دیگر از راه‌های افزایش فروش و در عین حال دور زدن زمان‌های تلف شده، مدیریت هزینه‌ها می‌باشد. تولید‌کنندگان پیش از این باید برای فروش و تبلیغات محصولات و برند خود هزینه بسیاری جهت ثبت نام در سایت‌ها و رسانه‌های تبلیغاتی می‌دادند و اغلب برای فروش محصولاتشان مسافت بسیاری طی می‌کردند. باید مکانی مناسب را جهت انبار محصولات خود تهیه و برای اجرای امور انبار‌داری شخصی را استخدام می‌کردند.


استخدام کارمند برای بازار‌یابی هزینه زیادی را به‌شما تحمیل می‌کند. اما فروشگاه و بانک اطلاعاتی تمام موارد ذکر شده را برای تولید‌کنندگان تسهیل و آسان نموده است آن‌ها می‌توانند همزمان تعداد زیادی کاربر را به‌صورت آنلاین در این فروشگاه و بانک اطلاعاتی داشته باشند و از هزینه‌های بی‌مورد مبرا باشند. آن‌وقت می‌توانند هزینه بسیاری صرف خرید مواد اولیه و کیفیت تولید را رقم بزنند.


راهکاری برای جبران وقت‌های هدر رفته کاربران

راهکاری برای جبران وقت‌های هدر رفته کاربران استفاده از فروشگاه و بانک اطلاعاتی است که می‌تواند کاربران را به برند و محصولات تولید‌کنندگان راهنمایی و هدایت نماید تا کاربران بتوانند با کمی وقت و چند کلیک ساده بهترین محصولات تولید‌کنندگان را در حیطه موضوعات دلخواه‌شان مشاهده و انتخاب نمایند. امکان جستجو، موقعیت عالی برای آشنایی با تولید‌کنندگان ایرانی و تعأمل با محصولات آن‌ها را فراهم می‌کند. 


پس برای آشنایی با تولبد‌کنندگان و برند آن‌ها و خرید محصولات ایرانی لازم نیست در شهر راه بیفتید و دنبال منابع اطلاعاتی خاصی بگردید. هر وقت اراده کنید ابزار جست‌وجوی تولید‌کنندگان در فروشگاه محصولات سنتی شُکا برای کاربران مهیاست. کافیست اراده کنید. با وجود این امکانات بالقوه برای انتخاب دیگر بهانه‌ای برای خرید محصولات ایرانی جایز نیست.


امروز فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا با یک کلیک ساده هزاران یافته در اختیار تولید‌کنندگان و کاربرانشان می‌گذارد. تولید‌کنندگان باید برای بالا بردن سطح آگاهی و بهره‌وری در فضای مجازی و شبکه جهانی با متخصصین موفق در آن رشته‌ را جستجو و به‌علم و دانش آن‌ها اعتماد کرد. در غیر این صورت تولید‌کنندگان و کاربران در دریای وسیعی از اطلاعات درست و نادرست غرق می‌شوند.


زمان مقوله مهمی است برای تولید‌کنندگان اگر برای بهره‌وری بهتر از آن، برنامه از پیش تعیین شده نداشته باشیم، در چاه دقایق هدر رفته فرو می‌افتیم و زمان‌های طلایی برای موفقیت در کسب‌وکار و آشنایی با فناوری‌های نوین دیجیتالی را به‌سرعت از دست می‌دهیم.

 

 

 فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای تولید‎کنندگان و کسب و کارهای نوین و کاربران ایرانی 

 شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .