شکا

بازاریابی دیجیتال از مفاهیم مهم در توسعه هر کسب و کاری محسوب می‌شود. بدون استفاده مناسب از بازاریابی دیجیتال فرصت ‌های زیادی از دست می‌رود...


سامانه‌هایی با رویکرد بانک اطلاعاتی و فروشگاه‌ اینترنتی با سرعت باورنکردنی یکی پس از دیگری پا به‌دنیای تجارت آنلاین گذاشتند تا جایی که امروزه تولید‌کنندگان و شرکت‌ها و حتی خرده‌فروشان نیز سعی کردند از این بازار عقب نمانند تا بتوانند با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی محصول و خدمات خود را ارائه کنند و سهم خود را از این بازار پیدا کنند. اما به‌ شما پیشنهاد می‌کنیم فناوری‌های دیجیتال را دست‌کم نگیرید و قبل از راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار و یا فروشگاه اینترنتی با مزایا و مشکلات و سختی‌های آن آشنا شوید.

توانمند‌سازی در فناوری‌ دیجیتال
توانمند‌سازی در فناوری‌ دیجیتال
 


برخی خدمات ارائه شده به کاربران  

به‌دلیل اینکه امروزه موبایل‌های هوشمند در دست همه می‌باشد و بیشترین استفاده را در طول روز برای کاربران دارد و بیشتر وقت خود را با گوشی موبایل در اینترنت می‌گذرانند سامانه‌ها را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌اند (ریسپانسیو) که کاربران به‌راحتی بتوانند محصولات و خدمات تولید‌کنندگان و محصولاتشان را در تلفن‌های هوشمند خود بررسی کنند و حتی بسیاری از این فروشگاه‌ها دارای اپلیکیشن‌هایی می‌باشند که بر روی تلفن همراه و تبلت نصب می‌شود تا کاربران بتوانند با تولید‌کنندگان و برند آنها آشنا شده و محصولات آنها را انتخاب و خریداری نمایند.


سامانه دایرکتوری یا بانک اطلاعات فروشگاهی با فناوری دیجیتال که به‌لطف اینترنت به‌وجود آمده، که در این سامانه کاربر می‌تواند تنها با یک جستجو یا سرچ تعداد زیادی تولید‌کننده را پیدا کند که محصول و یا خدمات مورد نیاز او را ارائه می‌کنند و به‌این صورت می‌تواند با صرف کمترین زمان محصولات خود را پیدا کرده قیمت و برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کند تا در نهایت بتواند بدون محدودیت مکانی و زمانی تولید‌کننده مورد نظر را انتخاب کند که می‌تواند بهترین خدمات و قیمت را در اختیار او قرار دهد.


بانک اطلاعات فروشگاهی می‌تواند این امکان را برای کاربر خود فراهم کند تا کاربر بتواند محصول و خدمات مورد نظر خود را به‌راحتی بررسی کرده انتخاب و خرید نماید. برای این کار از تصاویر، فیلم جدول مشخصات فنی و توضیحات مربوط به محصول استفاده می‌کند و حتی خریداران می‌توانند نظرات خود را در مورد محصول و یا خدمت مورد نظر درج کنند تا کاربران دیگر بتوانند از آن استفاده کنند علاوه بر تمام این موارد کاربر می‌تواند کالاهای مورد نظر خود را در کنار یکدیگر قرار داده و آنها را با یکدیگر مقایسه کند تا در نهایت کاربر بتواند انتخاب بهتری داشته باشد. این موارد تنها قسمت کوچکی از مزایای سامانه دایرکتوری بشمار می‌آید.


فروشگاه اینترنتی می‌تواند کاربر را قادر کند تا با استفاده از فیلترهایی که در اختیار او قرار می‌دهد به‌راحتی بتواند با استفاده از ویژگی‌های مورد نظر خود مدل، مارک یا برند و موارد خاص دیگر به او برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود کمک کند در آخر نیز کاربر می‌تواند برای تکمیل معامله و پرداخت مبلغ محصولات و یا خدمت مورد نظر خود از درگاه بانکی مختلف استفاده کنند و محصول سفارش داده خود را با اطمینان درب منزل دریافت نماید.

بازاریابی دیجیتالی فرصت‌های طلایی 

بازاریابی دیجیتال یکی از مفاهیم مهم در توسعه هر کسب‌و‌کاری محسوب می‌شود. امروزه بدون استفاده مناسب از بازاریابی دیجیتال فرصت‌های طلایی زیادی از دست تولید‌کنندگان می‌رود. به‌همین خاطر اغلب تولید‌کنندگان در کسب و کارهای مختلف سرمایه‌گذاری عظیمی بر روی بخش بازاریابی دیجیتال دارند و این امر موجب افزایش رونق فعالیت دیجیتالی، شده است.


تحقق توانمند‌سازی تولید‌کنندگان سامانه شُکا با فناوری دیجیتال 

یکی از مهمترین و اثرگذارترین حوزه‌هایی که هم از بُعد تأثیر آن بر بخش اقتصادی و پتانسیل‌های کسب‌وکاری و هم با در نظر داشتن آثار فرهنگی اجتماعی، تغییرات قابل توجهی را با خود به‌همراه داشته است، توسعه فناوری‌های حوزه ارتباطات و به تبع آن توسعه ابعادی همچون اقتصاد دیجیتال است. اقتصاد دیجیتال به‌صورت کاملاً بنیادین، شیوه تولید و بازاریابی محصولات و خدمات تولید‌کنندگان را تغییر داده و بهبود بخشیده و در واقع مدل‌های جدیدی از کسب‌وکار را در حوزه‌های مختلف به ارمغان آورده است.


تولید‌کنندگان می‌توانند با تکیه بر توانمندی‌های به‌وجود آمده، در بستر بانک اطلاعات فروشگاهی شُکا، نیازهای کسب و کار خود را تأمین کنند و از مزایای فناوری‌های نوین دیجیتالی بهره‌مند شوند و در نهایت کاربران و جامعه هم با بهره‌مندی از این بستر و خدمات ارائه شده توسط تولید‌کنندگان می‌توانند سطح اشنایی با تولید‌کنندگان و برند و محصولات آنها  کمال استفاده را نموده و از زندگی در این فضای اقتصادی با فناوری دیجیتال لذت ببرند.


نحوه چگونگی ارائه توانمند‌سازی 

نگهداری وب سایت برای هر کسب‌و‌کار و تولید‌کننده صرف نظر از حجم و اندازه آن مهم است. وب سایت تولید‌کنندگان یک پنجره جهانی به کسب‌و‌کار آنها می‌باشد و می‌تواند تاثیر زیادی بر میزان درک ارزش محصول یا خدمات سرویس‌دهی آنها قلمداد گردد.


ضرورت نگهداری و پشتیبانی

وب‌سایت مثل هر سیستمی نیاز به‌تعمیر و نگهداری دارد. پشتیبانی، نگهداری و بروزرسانی، ضروری‌ترین فعالیتی است که برای داشتن یک وبسایت پویا و کارآمد باید انجام بدهید. می‌توان گفت که بروزرسانی و نگهداری یک سایت، به‌مراتب با اهمیت‌تر از راه‌اندازی آن سایت است. وقتی شما برای خود سایتی راه‌اندازی می‌نمایید، بازدیدکنندگان و کاربران سایت شما انتظار دارند که حداکثر اطلاعات بروزشده و مورد نیاز خود را از طریق آن بدست آورند.


بروز رسانی و بهینه‌سازی

زمانی که یک وب‌سایت طراحی و راه‌اندازی می‌شود، به این معنا نیست که همه چیز تمام شده و می‌توان با بارگذاری محتواها درآن، برای بهره‌وری و بازدهی منتظر ماند. بلکه این تازه اول کار است و این سایت به پشتیبانی نیاز دارد. ممکن است در طول زمان، سایت با مشکلات متعددی مواجه شود و یا با ایجاد افزونه‌های جدید، به تنظیم مجدد نیاز پیدا کند. بنابراین باید بتوان سایت را مطابق با آبدیت‌های جدیدی و بروز شده که وارد بازار می‌شود، مدیریت و اداره کرد. بنابراین باید به‌طور مدام سایت بررسی و مطابق با استانداردهای روز دنیا بهینه‌سازی شود.


پشتیبانی سایت براساس میزان امکانات و شرایط آنها صورت می‌‌گیرد و باید به‌طور مداوم بروزرسانی شوند. در واقع برای تایید صحت و درستی کارکرد سایت، وجود یک متخصص پشتیبانی ضرورت پیدا می‌کند. با وجود متخصص پشتیبانی می‌توان تمام خطاها و مشکلاتی که در سایت ایجاد شده‌اند را برطرف کرد.


جذب نیروی انسانی ماهر و هزینه‌ها

با در‌ نظر‌گرفتن شرایط جذب و مدیریت نیروی انسانی توانمند، برای بسیاری از کسب‌وکارها پرهزینه و دردسرساز شده است. باید قبول کنیم که جذب نیروی متخصص کار دشواری است. فردی که به تمام تکنیک‌ها محتوای سایت از ایجاد یک محتوای تازه، طراحی سایت و کد نویسی گرفته تا فوت کوزه‌گری مدیریتی مسلط باشد (وب مستر) حتی اگر چنین نیرویی در مجموعه حضور یابد، پرداخت هزینه‌های حقوق و دستمزد و وفادارسازی نیروی انسانی کار آسانی نیست.


نگهداری و پشتیبانی فنی، امنیتی، محتوایی

پشتیبانی سایت با مهارت‌های خاصی همراه است و اصول و اسلوب آن در اختیار کسانی است که تخصصی در این زمینه داشته باشند و به بسیاری از کدهای برنامه‌نویسی، آنالیز سایت و تولید محتوا و بهینه‌سازی وب سایت تسلط کافی دارند. در پشتیبانی سایت مواردی مانند: نگهداری و پشتیبانی فنی، نگهداری و پشتیبانی امنیتی، نگهداری و پشتیبانی محتوایی صورت می‌گیرد که در جای خود دارای اهمیت بالایی می‌باشد. جهش تولید استفاده از دانش و تکنولوژی و فناوری دیجیتال و بهره‌مندی صحیح از فضای مجازی است.


تجربه‌‌ای ارزشمند در توانمند سازی با فناوری‌ دیجیتال

سامانه شکا با تجربه‌‌ای ارزشمند که درطی سالها تحقیق و ممارست در فضای کسب و کارهای اینترنتی کسب کرده است، اقدام به ایجاد سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی به‌ منظور توانمند‌سازی تولید‌کنندگان ایرانی درزمینه فناوری‌های نوین دیجیتالی نموده و با توجه به اینکه اکثر کسب و کارها که اقدام به تاسیس وب سایت می‌کنند، ولی بعد از مدتی سایت را به‌ علتهای گوناگون رها کرده و ازادامه کار دلسرد می‌شوند و این فناوری مفید را رها می‌کنند و امکان دسترسی به فناوری‌های نوین دیجیتالی را از دست می‌دهند چرا که امروزه اینترنت بهترین بستر برای کسب در‌آمد است.


تحقق چشم انداز سامانه دایرکتوری شُکا

امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق تولید‌کنندگان و کاربران بتوانیم ضمن تحقق چشم انداز سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا در ایجاد یک سامانه جامع برای تولید‌کنندگان ایرانی با کمک فناوری‌های روز دنیا برای بهتر دیده شدن برند و محصولات ایرانی و نمایشگاه دائمی برای محصولات تولید‌کنندگان ایرانی  گام برداریم.


پیشنهاد می‌کنیم فناوری‌های دیجیتال را دست کم نگیرید و قبل از راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی از سامانه دایرکتوری شُکا بازدید نموده واطلاعات مفیدی ازاین فناوری بسیار مهم  و مزایای آن کسب نمائید. 


از کلیه تولید‌کنندگانی که در زمینه‌های محصولات غذایی ایرانی و سنتی فعال بوده و می‌توانند در ارائه محصولات خود از طریق سامانه اینترنتی و ارسال پستی بصورت مستقیم اقدام نمایند، به بانک اطلاعات تولیدکنندگان و فروشگاه اینترنتی شکا مراجعه نموده و از شرایط ثبت نام در این سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

شکا معتقد است با شناسایی تولیدکنندگان و دعوت به مشارکت و سازماندهی آنها می‌توان با سرعت بیشتری این سامانه اطلاعاتی و فروشگاهی را به یک سامانه فراگیر برای تولید‌کنندگان تبدیل نمود و به نتایج مطلوبی برساند.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .