شکا

با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده در پیشبرد اهداف سامانه اینترنتی شکا که همانا رضایتمندی تولید‌کنندگان و کاربران است، گام برداریم...


بنا به این گزارش، مدیرعامل سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا، چهارمین سالگرد تاسیس سامانه این فروشگاه اینترنتی را که مصادف با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است به همه تولید‌‌کنندگان و کاربران تبریک گفت.

چهار سال با فروشگاه شکا
چهار سال با فروشگاه شکا
 


متن پیام به شرح زیر است:

خدا را شاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا با خدمت به تولید‌کنندگان و کاربران سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا بیش از پیش عرصه خدمت رسانی را پررنگ ببینیم.


بهمن ماه  ۱۳۹۸، چهارمین سالگرد تأسیس سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا و چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی را خدمت تولید‌کنندگان ایرانی و کاربران این سامانه و همچنین همکاران محترم تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.


سامانه شکا به داشتن همکارانی که در کمال صداقت و درستکاری و به منظور تحقق اهداف این سامانه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند؛ به خود می‌بالد و ثمره این سخت‌کوشی ورود قدرتمند و سلامت به چهارمین سال فعالیت این فروشگاه است. از تلاشهای مستمر همکاران در راستای پیشبرد اهداف و برنامه‌های این سامانه سپاسگزارم.


به تحقیق موفقیت سامانه شکا در بازار پرتلاطم و تحریم و جنگ اقتصادی موجود نیازمند کوشش همگانی، همدلی و همراهی مستمر تولید‌کنندگان و کاربران در احیای نام محصولات و برند تولید‌کنندگان ایرانی و دستیابی این سامانه دایرکتوری با تکیه بر نقشه راه به جایگاه واقعی خود خواهد بود.

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا در سالی که گذشت توانست با گام نهادن در مسیر رشد و توسعه و با همت و کوشش بی‌دریغ همکاران در بخشهای مختلف در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تولید‌کنندگان و کاربران، افتخارات ارزشمندی همچون مشارکت دادن تولید‌کنندگان در ایجاد ارتباط هر چه نزدیکتر و مستقیم با کاربران قدیم و جدید، ایجاد بخشهای مختلف برای فروش بهتر محصولات ایرانی.


هماهنگی در ارسال محصولات بصورت کاملا دیجیتالی و مستقیم از درب کارخانه تا ارسال برای کاربران، بروز نمودن سامانه با فناوریهای نوین دیجیتالی، شفافیت در بهره‌وری و مدیریت زمان برای تولید‌کنندگان و کاربران، ایجاد فضای فرهنگی در راستای اطلاع رسانی بهتر در بخش دانستنیها سامانه و... نموده است.


وظیفه ماست است که برای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تولید‌کنندگان و کاربران، از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ریزیهای انجام شده در پیشبرد اهداف سامانه شکا که همانا رضایتمندی تولید‌کنندگان و کاربران است، گام برداریم.


در پایان، مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران، تولید‌کنندگان و کاربران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم انداز سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا که ایجاد یک سامانه جامع برای تولید‌کنندگان ایرانی برای بهتر دیده شدن برند و محصولات ایرانی و در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و نمایشگاه دائمی برای محصولات تولید‌کنندگان ایرانی  گام برداریم  و در رسیدن به اهداف، همچون گذشته موفق باشیم.

 

مدیریت سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا
بهمن ماه  ۱۳۹۸

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .