شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

مسئولیت مشارکت اجتماعی ادغام اخلاق و تجارت است و این تنها یک کلمه ساده نیست بلکه باوری است که بهترین راه و روش در تجارت الکترونیک است...


مسئولیت مشارکت اجتماعی یا CSR در واقع ادغام اخلاق و تجارت است و این تنها یک کلمه ساده نیست بلکه باوری است که به طور فزاینده‌ای در حال تبدیل به BEST PRACTICE یا بهترین روش در تجارت الکترونیک است. مسئولیت پذیری در مشارکت اجتماعی در حال حاضر نقش مهم و حائز اهمیتی را در اکوسیستم تجارت الکترونیک بر عهده دارد.

رعایت اخلاق در تجارت الکترونیک
رعایت اخلاق در تجارت الکترونیک
 


در دنیای امروزی از کسب و کارها انتظار می‌رود که ارزش‌ها و اخلاق تجاری را رعایت کنند چرا که نقش موثری در ماندگاری و شهرت و اعتبار کسب و کارها ایفا می‌کند. از کالایی که کسب و کار ارائه می‌دهد تا نحوه رفتار با کارمندان و کاربران و ... همه در موفقیت کسب و کار موثر است چرا که آن‌ها در فضایی گسترده (وب جهانی) فعالیت می‌کنند و مدام تحت نظر و بررسی کاربرانشان هستند و یک اشتباه کوچک می‌تواند اعتبار چندین ساله یک کسب و کار را تحت الشعاع قرار دهد.


بنابراین کسب و کارهایی که در گردونه رقابت قرار دارند و حرفه‌ای عمل می‌کنند، نمی‌توانند به‌گونه‌ای جدا از شعارها و باورهای خود عمل نمایند. مسئولیت مشارکت اجتماعی یا CSR در واقع ادغام اخلاق و تجارت است و این تنها یک کلمه ساده نیست بلکه باوری است که به‌طور فزاینده‌ای در حال تبدیل به BEST PRACTICE یا بهترین روش در تجارت الکترونیک است.


لورن جی‌لیتون بنیان‌گذار ISP در این باره گفت: ثابت شده است که هم‌ترازی یک کسب و کار با ارزش‌های اخلاقی تاثیر مثبتی در روند پیشرفت کسب و کارهای آنلاین داشته است. به‌عنوان مثال حفظ و پای‌بندی به‌ارزش‌های اخلاقی می‌تواند باعث حفظ کارمندان، افزایش شهرت شرکت، جذب سرمایه‌گذار و کاربران و تمام اتفاقات مثبت برای کسب و کار شود.


کسب و کار مناسب و خوب

بسیاری از کسب و کارهای مطرح که در سال‌های اخیر تاسیس شده‌اند، در پی ادغام اعتقادات و باورهای خود با همه چیز هستند. از پایداری و اعتقاد به عدالت اجتماعی گرفته تا حفظ محیط زیست و حفظ حریم شخصی کاربر و بقیه موارد که شامل بازاریابی، فروش و توزیع محصولات می‌شود.


با این اقدام، کسب و کار خدمات بهتری ارائه می‌دهد و در نتیجه آن هم کاربر بهتری جذب می‌کند و هم رتبه بهتری در میان کسب و کارها کسب می‌کند و علاوه بر این‌ها می‌تواند از زنجیره تامین بهتری استفاده کند زیرا اعتبار بیشتری کسب کرده است. از طرفی در نتیجه داشتن یک ماموریت شفاف و با حفظ ارزش‌های اخلاقی، کسب و کارها می‌توانند ارتباط بهتری با کاربران، تامین‌کنندگان، قانون‌گذاران و سهام‌داران داشته باشند که این امر خود در موفقیت کسب و کار بسیار موثر است.


علاوه بر موارد فوق ارتباط موثر و مبتنی بر اعتماد با کاربران می‌تواند بزرگ‌ترین تبلیغات برای کسب و کار و باعث افزایش آوازه آن کسب و کار و افزایش تصاعدی کاربران باشد.


قدرت اعتبار کسب و کارهای اینترنتی

ذکر این نکته علاوه بر موارد فوق ضروری است که پیوند اخلاق با تجارت می‌بایست با حسن نیت و فارغ از هرگونه بزرگ‌نمایی و عوام فریبی و تبلیغات دروغین باشد که در واقع یک استراتژی بازاریابی تلقی می‌شود. چرا که این رفتار به‌زودی برای کاربران آشکار خواهد شد و نمی‌تواند از کاربر عادی یک کاربر وفادار بسازد.


بنابراین حسن‌نیت و تلاش برای جلب رضایت کاربران می‌بایست خالصانه صورت گیرد چرا که مسئولیت‌پذیری اجتماعی برای همه کسب و کارها خصوصا در تجارت الکترونیک تبدیل به یک مزیت رقابتی شده است که حفظ اصالت و اعتبار آن کار ساده‌ای نیست.


شکا پاسدار فرهنگ و سنت ایرانی

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا با فراهم نمودن امکانات فناوری‌های نوین دیجیتالی روشی مناسب را برای اطمینان از دیده شدن محصولات در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از طریق این سامانه را به تولید‌کنندگان پیشنهاد می‌کند و پس از آن قادر خواهید بود تا با مخاطبان و کاربران خاص خود ارتباط نزدیک‌تری داشته باشید و هم‌چنین کاربران جدیدی پیدا کنید و آن‌ها نیز از این که خاص‌تر و متناسب با نیازهای آن‌ها برخورد کرده و محصولات‌تان را با این‌روش ارائه می‌دهید، قدردانی می‌کنند.


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌‌های شیرینی‌های سنتی، چای ارگانیک، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌قند یا رژیمی ایرانی بصورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی هم‌چنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به‌عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .