شکا

بدون تردید توسعه و شکوفایی اقتصادی از نمونه اهداف تعیین شده‌‎ای است که با حصول آن میتوان بر بسیاری از نارسایی‌‌های اقتصادی غلبه کرد...


تحول در همه زمینه‌ها مستلزم حمایت تولید‌کنندگان ایرانی امکانپذیر می‌باشد. حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهمترین راههای. رونق تولید ملی است.

چندین سال است که تولیدات داخلی‌ ما نیاز به کمک دارند، ولی تا چشممان به تخفیف هفتاد درصد برندی اروپایی می‌خورد، دلمان قنچ می‌رود که نکند از دستش بدهیم، صفی طولانی از دم در مغازه تا چند کوچه پائینتر شکل گرفته بنحوی که بنظر می‌رسد نذری می‌دهند، برند ایرانی اینجاست که معلوم می‌شود مهجور باقی می‌ماند.


حمایت از تولیدات ایرانی

حمایت از تولید ملی و ایرانی رکن اصلی پیشرفت اقتصاد یک کشور محسوب می‌شود. اگر کالاهای تولیدی کشور توسط مردم حاضر در همان اقتصاد خریداری نشود نباید انتظار داشت سایر ملل آن را بخرند. استفاده از تولیدات داخلی و محصولات ایرانی بجای‌ تولیدات و محصولات خارجی باعث کاهش شدید بیکاری، اشتغال‌زایی و مهمتر از همه باعث پویایی اقتصاد کشور می‌شود.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا این امکان را به کاربران می‌دهد تا با تولید‌کنندگان و برند محصولات آن‌ها آشنا شوند و با فرهنگ استفاده از این محصولات ایرانی نشاط و سلامتی را برای خود و خانواده فراهم نمایند. محصولات تولید‌کنندگان از سراسر کشور را مشاهده نموده با سلیقه و ذائقه خود انتخاب نمائید و اقدام بخرید کنید و بصورت مستقیم و بی‌واسطه محصولات سفارش داده خود را تر و تازه درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن بعنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌ رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

 

 

حمایت از تولیدات و کالای ایرانی

دانلود کلیپ حمایت از تولیدات و کالاهای ایرانی از آپارت

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .