شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

تولید‌کنندگان باید به کاربران و دنبال کنندگان خود اجازه دهند تا با مشاهده و انتخاب برند و محصولات با کیفیت ایرانی به صورت شفاف آشنا شوند و خرید نمایند...


با توسعه فناوری نوین دیجیتالی و تاثیر‌پذیری در ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی امروزه شاهد تغییر در فعالیت‌های اقتصادی و ارتباط جمعی هستیم امری که از یک سوی می‌تواند باعث افزایش بازدهی و از سوی دیگر در صورت عدم مدیریت آسیب جبران ناپذیری بدنبال داشته باشد.

شفافیت فناوری‌های دیجیتال
شفافیت فناوری‌های دیجیتال
 


با توجه به ضریب نفوذ اینترنت در کشور و توسعه استفاده مردم از شبکه‌های اجتماعی و فضای‌ مجازی، فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند گامی موثر در جهت نیل باهداف اقتصاد مقاومتی باشند، حمایت از تولید‌کنندگان و همراهی با کاربران در عرصه فناوری‌های نوین دیجیتالی با توجه به شرایط اقتصادی امری ضروریست که می‌تواند به‌رشد اقتصادی کشور در تحقق رونق تولید کمک کند.


راه‌های موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی 

محصولات سنتی ایرانی با پیشینه‌ای چند صد‌‌ساله متاسفانه هنوز آمار دقیقی از فعالیت واحدهای سنتی و کارگاهی وجود ندارد. واقعا تا به امروز متولیان و مثلا دغدغه‌مندان به این موضوع فکر کرده‌اند که می‌توانند با یک همت ساده، دست به‌دست هم دهند و این میراث ارزش‌مند را احیا نموده و یک‌جا جمع‌آوری کنند و در حفظ آن بکوشند؟ و برای صادرات انواع محصولات سنتی چاره‌اندیشی جدی نمایند؟!


بهترین راه کدام است؟!

در سال‌های اخیر فروش محصولات سنتی ایرانی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی جهت فروش عرضه می‌شود که روش درستی نیست. ارسال هر چیز بر روی شبکه‌های اجتماعی و یا فضای‌ مجازی روشی نیست که از طریق آن بتوان به راحتی کاربر جذب کرد! باید اطمینان حاصل کنید، مطالب و یا تصاویری را ارسال می‌کنید که افراد می‌خواهند آن‌ها را ببینند و شانس خوبی برای تعامل با شما از طریق آنها پیدا کنند. البته راه‌های خوبی برای این که در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به‌چشم آمده و بتوانید محصولات خود را ارائه دهید، وجود دارد. راه‌هایی که از طریق آن‌ها دسترسی شما به مخاطبان و کاربران‌تان را دراین رسانه‌ها به حداکثر خواهد رساند!


سامانه‌ای دایرکتوری با فناوری دیجیتال

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا راهی مناسب برای تولید‌کنندگان و برندهای آن‌ها و نمایشگاهی دائمی برای محصولات ایرانی است تا از طریق آن بیشترین دسترسی را به مخاطبان و کاربران خود در داخل و خارج از ایران داشته باشند.


روشی موثر برای اطمینان از دیده‌شدن

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا با فراهم نمودن امکانات کاملا دیجیتالی و در همین راستا روش عالی برای اطمینان از دیده شدن محصولاتتان در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از طریق این سامانه را به شما پیشنهاد می‌کند و پس از آن قادر خواهید بود تا با مخاطبان و کاربران خاص خود ارتباط نزدیک‌تری داشته باشید و البته کاربران جدیدی پیدا کنید و آن‌ها نیز از این که خاص‌تر و متناسب با نیازهای آن‌ها برخورد کرده و محصولات‌تان را با این‌روش ارائه می‌دهید، قدردانی می‌کنند.


این روش بسیار بهتر از آن است که تنها تبلیغات خود را بدون هدف و برنامه‌ریزی پمپاژ کنید. نه‌تنها با این روش سطح اعتماد به‌نفستان بالا رفته، بلکه با به اشتراک‌گذاری محتوای محصول مورد نظر به کاربران و طرف‌داران محصولات خود ، به‌منافع بیشتری خواهید رسید.


تولید‌کنندگان باید به کاربران خود اجازه دهند تا با مشاهده و انتخاب برند و محصولات با کیفیت ایرانی بصورت شفاف آشنا شوند و خرید نمایند. سعی کنید کاربران را به‌شکلی طبیعی و شفاف درگیر کنید و باعث نشوید تا آن‌ها احساس کنند که شما فقط دنبال گرفتن پول آن‌ها و خالی کردن جیب‌شان هستید.


سامانه دایرکتوری فرهنگ شفافیت

ما عقیده داریم که شفافیت باید از فرهنگ سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا نشأت گیرد و به عنوان سامانه‌ای پاسخ‌گو به کاربران معرفی گردد. در چند سال اخیر، برای شفافیت هرچه بیشتر تلاش کردیم تا اکثر فرآیندهای سامانه دایرکتوری شکا را بصورت فناوری دیجیتال بصورت کامل اجرائی نموده و به آن عمل نمائیم و از فعالیت‌های غیر دیجیتالی  و غیر شفاف اجتناب کنیم.


سامانه دایرکتوری شفافیت فناوری‌های دیجیتال

برای سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا این ارزش‌ها صد‌درصد نهادینه شده است. بدین‌منظور، سامانه یکپارچه دایرکتوری را با استراتژی مشخص طراحی و به‌کار گرفته‌ایم و مجموعه‌ای را با فناوری کاملا دیجیتالی با کمک مرسوله‌های پستی ایران راه‌اندازی کرده‌ایم که نقطه تماس کاربران با تولید‌کنندگان از طریقه این سامانه خواهد بود؛ این بخشی از اهداف نوآوری و موفقیت مجموعه شُکا است. هدف ما این است که همراه با تولید‌کنندگان و انتظارات کاربران حرکت کنیم.


شفافیت در خرید

وقتی کاربران محصولات تولید‌کنندگان ایرانی را از سامانه دایرکتوری شکا خریداری می‌کنند، محصولی باید به آنها ارائه شود که خودشان هم انتظارش را نداشته باشند. کاربران از اصلی‌ترین سرمایه‌های سامانه شکا هستند، تصور نکنید که با ارسال و تحویل محصولات کار سامانه شکا تمام می‌شود؛ بلکه از آنزمان، تازه کار سنجش میزان رضایت کاربران و درک خواسته‌های و ذائقه آتی آن‌ها، برای سامانه دایرکتوری شکا آغاز شده است. لذا در تلاشیم تا بتوانیم به‌نحو مطلوبی آن‌را با کمک تولید‌کنندگان با شفافیت اجرائی و عمل نمائیم. 


شفافیت حمایت از تولید‌کنندگان

ما تلاش می‌کنیم نوآوری داشته باشیم، این تولید‌کنندگان هستند که به‌عنوان رزمندگان خط مقدم عرصه تولید باید بر اساس خدمات فناوری‌های نوین دیجیتالی شکا جهت فرهنگ‌سازی محصولات ایرانی و آشنایی کاربران با آن را فراهم آورده و تصویر مناسبی را برای آنها فراهم ‌آورند و لذت این نوع خرید را برای همیشه حکایت بیاد ماندنی برای خیلی از کاربران از سامانه‌ی اینترنتی دایرکتوری شکا را محیا نمایند.


 نتیجه شفافیت

پس می‌توانیم این‌طور نتیجه بگیریم که شفافیت در کنار نوآوری فناور‌های نوین دیجیتالی از مهم‌ترین ارزش‌های سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا است؟ در آینده‌ای نزدیک امکانات جدیدتری را به این سامانه اضافه می‌نمائیم که بیشتر از آن خواهید شنید.


اعتماد فرهنگ شفافیت  

شکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به‌عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .