شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

شما می‌ توانید جهت معرفی خود در عرصه بین‌الملل شرکت ، تولیدی ، محصولات و خدمات خود را در آینده به زبان‌ های مختلف عربی ، انگلیسی و غیره معرفی نمائید...


اهمیت دادن و توجه به رونق تولید، یعنی باور این مهم که ما هستیم و خودمان باید اقتصاد را درست کنیم. توجه به رونق تولید، یعنی امیدی به دیگران نداریم و خودمان با قدرت مشکلات اقتصادی را برطرف می‌کنیم.

سامانه دایرکتوری و فروشگاهی
سامانه دایرکتوری و فروشگاهی
 


این روزها که اقتصاد کشور و متعاقبا اقتصاد محصولات تولید‌کنندگان ایرانی دچار تلاطم است، آشنایی و فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی در خصوص تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی به خصوص محصولات سنتی بسیار حائز اهمیت است. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی همه ما ایرانی‌هاست و نشان از مسئولیت، دقت و هوشیاری تولید‌کنندگان و مدیران واحد‌های تولیدی به عنوان یک رزمنده خط مقدم تولید در تهیه و ارائه محصولات ارگانیک را برای جامعه ایرانی دو چندان می‌کند. 


توسعه بازار و بهبود فضای کسب و کار

سامانه فروشگاهی شکا علاوه بر ارائه فایل‌های مختلف فروش، به پردازش اطلاعات پرداخته و از آخرین قیمت محصولات تولید‌کنندگان در سراسر ایران را همراه با تصاویر محصولاتشان با کیفیت مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. از این رو این وب سایت به کاربر لذت جستجو در بازار محصولات تولید‌کنندگان ایرانی را می‌دهد. علاوه بر این می‌توان برای آگاهی از مشخصات محصولات به قسمت توضیحات رفته و با جستجوی محصول مورد نظر از وضعیت این محصول از نظر کیفیت، حمل‌ و نقل و قیمت‌ها و... مطلع شوند.


سامانه دایرکتوری با انتخاب استراتژی مناسب

سامانه دایرکتوری شکا مشتمل بر چند استراتژی اصلی می‌باشد درک ضرورت و انتخاب استراتژی مناسب به‌ عنوان بخشی از فرآیند تحول در رونق تولید بسیار اهمیت دارد. ایجاد سایت دایرکتوری، بازاریابی یکپارچه و فروش مستقیم به کمک فناوری دیجیتال به عنوان روش‌های جايگزين كارآمد و مفید، که تاثير بسزايی در آشنایی کاربران با برند تولید‌کنندگان و محصولاتشان در اقضی نقاط ایران دارد.


ارسال مستقیم محصولات با فناوری دیجیتال

ارسال مستقیم محصولات بدون نیاز به واسطه‌ها و دلال‌ها به کاربران، رونق تولید با استفاده از روش‌ها و ابزارهای ارتباطی و فناوری دیجیتال، کمک به تولید محصولات تولید‌کنندگان مطابق با خواست کاربران و در نتیجه كاهش قيمت‌ها و رضايت‌مندی تولید‌کنندگان و کاربران را در بردارد. که به تمامی تولید‌کنندگان و صاحبان کسب و کار کمک می‌کند تا اطلاعات محصولات، خدمات و شرکت خود را بر اساس این چند استراتژی برنامه‌ریزی و ثبت نمایند.


نگاه مجموعه‌ی دولت و مسئولین کشور به آن فرد تولیدکننده، باید نگاه به یک رزمنده باشد؛ مگر نمی‌گوئید «جنگ اقتصادی»، رزمنده‌ی این جنگ اقتصادی کیست؟ آن کسی که اقتصاد داخلی را تقویت می‌کند، اقتصاد داخلی هم عمدتاً با تولید تقویت می‌شود؛ پس این تولیدکننده را شما به چشم یک رزمنده نگاه کنید. «مقام معظم رهبری»

سامانه دایرکتوری و فروشگاهی
سامانه دایرکتوری و فروشگاهی
 


مرجع جامع برای معرفی تخصصی کسب وکار‌ها

این سامانه دایرکتوری مرجع معرفی تخصصی کسب وکار‌ها، تولیدی‌ها، شرکت‌ها می‌باشد که هدف آن کمک به صاحبان تولیدی‌ها و مدیران شرکت‌ها جهت معرفی شرکت و محصولاتشان در فضای اینترنت و دیده شدن بیشتر در جستجوهای اینترنتی می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی مشخصات شرکت و کسب و کار خود را در سامانه ثبت و وارد کرده و آن را در معرض دید میلیون‌ها نفر قرار دهید تا شما را بیشتر بشناسند.


عنصر اصلی پیشرفت اقتصادی کشورهای پیشرفته

فروشگاه شکا برای آشنایی کاربران و فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی در خصوص تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی، سامانه‌ای دایرکتوری با کمک فناوری کاملا دیجیتالی، برگرفته از عنصر اصلی پیشرفت اقتصادی کشورهای پیشرفته جهان «اقتصاد مقاومتی».


بررسی عملکرد کشورهایی که هم‌ اکنون در بالاترین و در مقام نخست رده‌های اقتصادی جهان قرار گرفته‌اند نشان می‌دهد اصلی ترین عنصر پیشرفت اقتصادی کشورهای پیشرفته جهان آن چیزی است که در کشور ایران و ادبیات انقلاب اسلامی «اقتصاد مقاومتی» نامیده می‌شود.


قابلیت فروش محصولات درعرصه بین‌الملل

این فروشگاه دایرکتوری می‌تواند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای مشتریان جهانی را نیز به صورت محصولات صادراتی عملیاتی نماید و این قابلیت را دارا می‌باشد که به غیر از عرضه محصولات ایرانی و داخلی، محلی برای جذب توریست‌ها نیز محسوب شود. اکثر توریست‌ها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشورمان آشنا شوند و خرید کنند.


شما می‌توانید جهت معرفی خود در عرصه بین‌الملل شرکت، تولیدی، محصولات و خدمات خود را در آینده به زبان‌های عربی، انگلیسی و در صورت نیاز به زبان‌های روسی و ترکی معرفی نمائید تا بدین وسیله توسط مشتریان بالقوه خود در سایر کشورها نیز هم دیده شوید.


شکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاری‌گر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم. کلیه تولید‌کنندگان محترم می‌توانند نظرات خود را از روند فروش، پاسخگویی، کیفیت سایت و... با ما در میان بگذارند.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .