شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

فروشگاه شکا سامانه‌‌ای است که با بهره‌‌‌گیری از متخصصین مجرب و تیمی کارآمد توانسته تمام نیازهای تولید‌کنندگان را در یک پلتفرم برای کاربران ارائه دهد...


صِرف این‌که یک کشور ثروتمند باشد، این، آن چیزی نیست که مورد نظر اسلام و مطلوب اسلام باشد؛ باید این ثروت در خدمت ریشه‌کنی فقر باشد، در خدمت گسترش عدالت باشد؛ با این نگاه و روی‌کرد باید حرکت کرد. (مقام معظم رهبری)


شفافیت در خریدهای اینترنتی
شفافیت در خریدهای اینترنتی
 


امروزه جوامع دستخوش تغییرات بسیاری شده‌اند که یکی از آن‌ها توسعه فروشگاه‌های اینترنتی بصورت فناوری دیجیتال و آنلاین است. فروشگاه‌هایی که هدفشان توزیع منسجم و بصرفه محصولات و کالاهای ایرانی بصورت مستقیم است.


سایت‌های جامع تخصصی (دایرکتوری)

حتما برای شما پیش آمده است که دنبال منبع، مطلب یا خدماتی در زمینه‌های خاصی مانند محصولات، کالاها یا تولیدکنندگان وطنی در وب سایت و یا گوشی‌های همراه خود می‌گردید اما آدرس سایت‌ها و لینک‌های مربوط به آن را بصورت کامل در دست ندارید. در نهایت با کلی تلاش و جستجو شاید فقط بتوانید به معدود سایت‌هایی دست یابید.


در نتیجه به این فکر می‌افتید که ای‌کاش سامانه‌ای وجود داشت که منبعی از همه خواسته‌هایتان بطور یک‌جا یا بصورت جامع (دایرکتوری) را در خود دارا بود. البته در نظر داشته باشید که ایجاد چنین سامانه‌هایی چندان آسان نبوده و نیست و برای ایجاد آن باید وقت و هزینه‌های فراوانی را متحمل شد.

همراه همیشگی شما؟!

در حال حاضر سایت‌هایی بعضا دایرکتوری در کشور وجود دارند که به تبلیغات محصولات و کالاهای متنوع می‌پردازند، ولی باید به‌فکر انتخاب همراهی همیشگی برای جستجوهای تولیدات و محصولات ایرانی بصورت دایرکتوری بود. سامانه‌ای که بتواند تمام نیازهای کاربران و شرکت‌ها و تولیدی‌های کشور را پاسخگو باشد. سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا سامانه‌ای است که با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و تیمی کارآمد توانسته است این مهم را برآورده سازد و تمام نیازهای تولید‌کنندگان را در یک پلتفرم ارائه نماید.


شفافیت در انتخاب و خرید

ایجاد و توسعه روز افزون فروشگاه‌های اینترنتی اقدامی مثبت و قابل دفاع می‌باشد چرا که علاوه ‌بر توزیع محصولات و کالاهای گوناگون با روشهای متنوع و درب‌ به‌ درب توانسته‌اند تعداد بسیاری ‌اشتغال هم ایجاد کنند. علاوه ‌بر آشنایی با محصولات ایرانی و تولید‌کنندگان ایرانی انتخاب هوشمندانه کاربر را افزایش داده و اطمینان بیشتری را به‌کاربران می‌دهد.


به این موارد باید تخفیف‌های گوناگونی که روی تمامی تصاویر محصولات بصورت شفاف از طرف تولید‌کنندگان اعمال می‌شود را نیز اضافه کرد؛ با این شرایط خریداران مجاب می‌شوند که کارکرد چنین فروشگاه‌های اینترنتی می‌تواند برای جامعه مفید باشد.


شفافیت در خریدهای اینترنتی
شفافیت در خریدهای اینترنتی
 


نتیجه جالب یک مقایسه؟!

تجربه اولین خرید کاربران از یک سامانه  دایرکتوری سبب می‌شود تا خرید انجام شده را با خریدهای گذشته که به صورت غیر آنلاین انجام می‌دادید مقایسه کنید؛ به‌نتایج جالبی می‌رسید:


- نخست گذراندن وقت کمتر برای خرید
- دوم انتخاب صحیح و هوشمندانه و ضروری به سبد خرید
- سوم قیمت مناسب تمام شده و شفاف صرف هزینه کمتر به نسبت گذشته
- چهارم ارتباط مستقیم با تولید‌کنندگان و آشنایی با برندهای ایرانی به کمک فناوری دیجیتال برای مدتی طولانی و لذت این نوع خرید برای همیشه حکایت بیاد‌ ماندنی برای خیلی از کاربران از سامانه‌های دایرکتوری می‌‌شود.


چرا که تجربه خرید از سامانه‌های دایرکتوری نشان می‌دهد کاربران برای خرید نیازهای ضروریشان به آن‌ها مراجعه می‌کنند؛ پس با این شرایط درمی‌یابیم رویای توزیع منسجم محصولات و کالاها در یک سامانه دایرکتوری مشاهده و انتخاب درست کاربران از محصولات می‌تواند از ترویج مصرف‌گرایی در بین افراد جامعه جلوگیری نماید.


نکته قابل تامل؟!

نکته قابل تامل دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این که فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند برای کسب و کارهای خرد اشتغال‌زایی نموده و برای افراد متعددی‌ در شرکت‌ها و تولیدی‌های کشور اشتغال‌زایی کنند و باعث تحول در کسب و کارهای خرد شوند. این مسئله گویای رشد فروشگاه‌های اینترنتی در سال‌های گذشته می‌باشد. ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی مزیتی که امروزه در شرایط سخت اقتصادی می‌تواند فرصتی برای جامعه باشد.


در خرید محصولات ایرانی هوشمندانه عمل کنیم؟!

البته گفتنی است کاربران هم باید جهت خرید محصولات ایرانی هوشمندانه عمل نموده و با آشنایی با شرکت‌ها و تولید‌کنندگان ایرانی و آشنایی با محصولات ارگانیک در سراسر ایران با خبر باشند. ای شکا سامانه‌ای است که با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و تیمی کارآمد توانسته این مهم را برآورده سازد و تمام نیازهای تولید‌کنندگان را در یک پلتفرم ارائه دهد.


نحوه ارائه خدمات سامانه

این سامانه دایرکتوری علاوه بر ارائه فایل‌های مختلف فروش، به‌پردازش اطلاعات پرداخته و از آخرین قیمت محصولات تولید‌کنندگان در سراسر ایران را همراه با تصاویر محصولات‌شان با‌کیفیت مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. از این‌رو این سامانه به‌کاربر لذت جستجو در بازار محصولات تولید‌کنندگان ایرانی را می‌دهد. علاوه بر این می‌توان برای آگاهی از مشخصات محصولات به قسمت توضیحات رفته و با جستجوی محصول مورد نظر از وضعیت این محصول از نظر کیفیت، حمل‌ و نقل و قیمت‌ها مطلع شد.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی که بصورت دایرکتوری طراحی شده است می‌تواند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای کاربران جهانی را نیز بصورت محصولات صادراتی عملیاتی نماید و این قابلیت را دارا می‌باشد که به غیر از عرضه محصولات ایرانی و داخلی، محلی برای جذب توریست‌ها نیز محسوب شود. اکثر توریست‌ها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشورمان آشنا شوند و خرید کنند.


عنصر اصلی پیشرفت اقتصادی کشورهای پیشرفته

کشورهایی که هم‌اکنون در بهترین و بالاترین رده‌های اقتصادی جهان قرار گرفته‌اند مثل (ژاپن، چین، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، هند، کره‌جنوبی، استرالیا و روسیه) نشان می‌دهد عنصر اصلی پیشرفت اقتصادی کشورهای پیشرفته جهان آن چیزی است که در ادبیات انقلاب اسلامی «اقتصاد مقاومتی» نامیده می‌شود.


مشتاقانه منتظر شما هستیم 

شکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن بعنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم. 


شکا یک سامانه دایرکتوری و  فروشگاه اینترنتی است که با کمک و یاری متخصصان فناوری دیجیتال ایجاد شده است که بصورت تخصصی محصولات ایرانی در زمینه‌‌های شیرینی‌های سنتی، چای، زعفران، عسل ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی، محصولات گیاهی و بدون‌ قند فعالیت می‌نماید تا بتوانید محصولات و سوغاتی تمامی استان‌ها را با سفارش و خرید مستقیم از تولیدکننده، درب منزل یا محل کار خود بصورت تر و تازه و بیواسطه تحویل بگیرید.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .