شکا

با خرید چای ایرانی و مصرف آن در هیئات و تکیه‌ها، هم عزاداران را با این چای خوب و ارگانیک ایرانی آشنا نموده و با این کار به اقتصاد کشور کمک خواهیم کرد...


نگاه مجموعه‌ی دولت و مسئولین کشور به آن فرد تولیدکننده، باید نگاه به‌یک رزمنده باشد؛ مگر نمی‌گوئید «جنگ اقتصادی»، رزمنده‌ی این جنگ اقتصادی کیست؟ آن کسی که اقتصاد داخلی را تقویت می‌کند؛ اقتصاد داخلی هم عمدتاً با تولید تقویت می‌شود؛ پس این تولیدکننده را شما بچشم یک رزمنده نگاه کنید. «مقام معظم رهبری»

پذیرایی با چای روضه ایرانی
پذیرایی با چای روضه ایرانی
 


این روزهای ماه محرم و صفر که بازار خرید کالاها و محصولات برای تهیه غذای نذری داغ است، چقدر خرید کالا و محصولات ایرانی مورد توجه قرار دارد؟ چرا که اگر هیئات مذهبی به این نکته توجه داشته باشند بی‌شک ماه محرم علاوه بر همه برکاتش رونق اقتصادی را نیز به بازار خواهد آورد. 


مدتهاست که در محافل مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی سخن از اقتصاد مقاومتی و تأثیری که بر رشد و پیشرفت کشور داشته است و همه بر این نکته متفق هستند که برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید تا حد‌ امکان از رزمنده تولیدکننده ایرانی حمایت کرده و کالای ایرانی خریداری کرد.


خرید کالای ایرانی علاوه بر رونق کارخانه‌ها و جلوگیری از افزایش آمار بیکاری موجب عزت و غرور ملی شده و باعث می‌شود که باور کنیم ما قادریم با تکیه بر توانمندیهای خودمان کشورمان را بسازیم و هر روز شاهد پیشرفت میهن خویش باشیم. چرا که اگر هیئتهای مذهبی به‌این نکته توجه داشته باشند بی‌شک ماه محرم و صفر علاوه بر همه برکاتش رونق اقتصادی را نیز به بازار چای ایرانی و دیگر کالاها و محصولات خواهد آورد. انواع چای ایرانی ارگانیک را مشاهده نمایید.


امسال در تمامی هیئتها و تکایا باید موضوع اقتصاد مقاومتی در خریدها و مواردی مرتبط، مد‌نظر قرار گرفته و مورد تأکید واقع شود. نا‌ آشنایی مردم با چای ایرانی و غربت و غیبت این‌ محصول مرغوب وطنی باعث ‌شده سلیقه و ذائقه ایرانیان بسمت چای خارجی گرایش پیدا کند. وقتی محصول در بازار نباشد و درست معرفی ‌نشود، خود به خود کاربران بسمت آنچه در دسترس هست گرایش پیدا می‌کند.


پذیرایی با چای روضه ایرانی
پذیرایی با چای روضه ایرانی
 


با خرید چای ایرانی از تولید‌کنندگان و مصرف آن در هیئات و تکایای ابا‌عبدالله الحسین (ع)، هم عزاداران را با این چای خوب و ارگانیک ایرانی آشنا نموده و هم با این کار به اقتصاد کشور و کشاورزان زحمتکش ایرانی کمک خواهیم کرد. پیشنهاد ما به شما این است که برای سلامتی خود و خانواده خود و کمک به چایکار و کارخانه‌دار ایرانی و کارگران شاغل در این حرفه، مصرف چای ایرانی را در اولویت قرار دهید.


سهم ما از اقتصاد مقاومتی چیست؟

امسال در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به رزمندگان اقتصادی  از طریق خرید کالا و محصولات  ایرانی اقدام به پذیرایی از عزاداران حسینی با چای صد در‌صد ایرانی خواهیم کرد و چای روضه اباعبدالله حسین (ع) را با محصول کاملا ایرانی ‌بپاخواهیم کرد که گام مثبتی در راستای حمایت از رزمنده تولیدکننده ایرانی خواهد بود.


پرچم عاشورا و اباعبدالله حسین (ع) در طول تاریخ همیشه توسط مردم برافراشته نگاه داشته شده و در زمینه کمک به هیئتها و خرید کالاها و محصولات ایرانی از تولید‌‌کنندگان ایرانی که رزمندگان جبهه اقتصادی هستند برای غذای نذری نیز خود مردم توجه ویژه خواهند داشت.


  آقای چای  چای حمید 


بیائیم با خرید هوشمندانه محصولات ایرانی و ارگانیک در ایام محرم و صفر و دیگر مراسمات مذهبی رزمندگان تولیدی کشور را یاری نمائیم. مهم این است که نبض بازار محصولات کشورمان را بدست افرادی بسپاریم که همفکر و همسو با جریان اقتصاد مقاومتی عمل می‌کنند.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا با کمک و یاری متخصصان فناوری دیجیتال، فروشگاه اینترنتی‌ای را برای کاربران ایجاد نموده است تا بتوانید محصولات و سوغاتی تمامی استانها را با سفارش و خرید مستقیم از تولیدکننده ، درب منزل یا محل کار خود بصورت تر و تازه و بیواسطه تحویل بگیرید.

سامانه شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن بعنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .