شکا با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و نماد یا نشان ثبت ساماندهی در جهت خرید مستقیم توسط کاربران فعالیت می‌کند...


در کنار مشکلات و سختی‌های فراوانی که در دوران‌های رکود و بحران پیش پای مدیران شرکت‌ها و تولیدکنندگان ایرانی قرار می‌گیرد، فرصت‌های نابی هم شکل می‌گیرد که در صورت پیش‌ بینی درست همچنین آمادگی لازم می‌توان از این فرصت‌های طلایی استفاده کرد.


راهکارهای هوشمند برای دوران رکود
راهکارهای هوشمند برای دوران رکود
 


به‌عنوان مثال استفاده از سامانه‌های دایرکتوری و تجارت الکترونیک، فروش‌ کالا به‌صورت آنلاین مستقیم و درب‌به‌درب، تبلیغات یکپارچه اینترنتی که علاوه بر داشتن مخاطبان بی‌شمار، خاص بودن آن‌ها می‌باشد که امتیازی برجسته برای شرکت‌ها و تولید‌ی‌ها محسوب می‌شود.


این روزها که اقتصاد کشور و متعاقبا اقتصاد محصولات تولید‌کنندگان ایرانی دچار تلاطم است، آشنایی، فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی در خصوص شرکت‌ها و تولید‌کنندگان دارای اهمیت بسیاری است. البته گفتنی است کاربران باید جهت خرید هوشمندانه از تولیدات ایرانی آشنایی با شرکت‌ها و تولید‌کنندگان ایرانی و آخرین تغییرات قیمت محصولات و نوسانات قیمتی در سراسر ایران هم باخبر باشند.


درحال حاضر سایت‌هایی در کشور وجود دارند که به‌‌بارگذاری محصولات ایرانی می‌پردازند، ولی باید به‌فکر انتخاب همراهی همیشگی برای جستجوهای تولیدات و محصولات ایرانی بود. سامانه‌ای که بتواند تمام نیازهای شرکت‌ها و تولیدی‌های کشور را پاسخگو باشد.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا سامانه‌ای است که با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و تیمی کارآمد توانسته این مهم را برآورده سازد و تمام نیازهای تولید‌کنندگان را در یک پلتفرم ارائه دهد.

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا علاوه بر ارائه فایل‌های مختلف فروش، به‌پردازش اطلاعات پرداخته و از آخرین قیمت محصولات تولید‌کنندگان در سراسر ایران را همراه با تصاویر محصولاتشان با کیفیت مناسب به‌کاربران ارائه می‌دهد. از این‌رو این سامانه به‌ کاربر لذت جستجو در بازار محصولات تولید‌کنندگان ایرانی را می‌دهد. علاوه بر این می‌توان برای آگاهی از مشخصات محصولات به‌قسمت توضیحات رفته و با جستجوی محصول مورد نظر از وضعیت این محصول از نظر کیفیت، حمل‌و‌نقل و قیمت‌ها مطلع شد.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا که بصورت دایرکتوری طراحی شده است می‌تواند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای کاربران جهانی را نیز بصورت محصولات صادراتی عملیاتی نماید و این قابلیت را دارا می‌باشد که بغیر از عرضه محصولات ایرانی و داخلی، محلی برای جذب توریستها نیز محسوب شود. اکثر توریستها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشورمان آشنا شوند و خرید کنند.


بررسی عملکرد کشورهایی که هم‌اکنون در بالاترین رده‌های اقتصادی جهان قرار گرفته‌اند مثل (ژاپن، چین، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، هند، کره‌جنوبی، استرالیا و روسیه) نشان می‌دهد عنصر اصلی پیشرفت اقتصادی کشورهای پیشرفته جهان آن چیزی است که در ادبیات انقلاب اسلامی «اقتصاد مقاومتی و رونق تولید» نامیده می‌شود.


راهکارهای هوشمند برای دوران رکود
راهکارهای هوشمند برای دوران رکود
 


دورنمای استراتژی سامانه شکا

استراتژی سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترتتی شکا بر سه اصل کلی استوار شده است: سامانه دایرکتوری، بازاریابی یکپارچه اینترنتی، خرید مستقیم توسط کاربران بکمک فناوری دیجیتال

- ارتقاء فروش محصولات ایرانی به‌کمک روابط عمومی موثر و بازاریابی نوین دیجیتالی.
- جمع‌آوری و تجمیع محصولات ایرانی و تسهیل در فروش در سراسر ایران همچنین در بازارهای بین‌المللی.
- بازاریابی یکپارچه برای ایجاد یک تجربه یکپارچه برای تولید‌کنندگان برای تعامل با برند بکمک تبلیغات.
- عدم هزینه‌های اضافه مربوط به تولید و انبارداری و توزیع محصولات فیزیکی برای فروشندگان و مدیریت تولید. 
- تحویل و توزیع محصولات بصورت پستی برای تولید‌کنندگان‌ و‌ کاربران 


فضای مجازی بویژه کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی از ظرفیت بالایی در جهت رشد و توسعه اقتصاد کشور برخوردار می‌باشند. این امیدواری وجود دارد عوامل تاثیر‌گذار در رشد و توسعه فعالیتهای اقتصادی در فضای مجازی، با بهره‌گیری از تجارب دیگر کشور‌ها و در چارچوب منافع ملی کشور، فعال شوند و زمینه رشد و تعالی حمایت از محصولات داخلی و اقتصاد کشور را فراهم نمایند.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا با استفاده از روشهای نوین بازاریابی، تکنولوژیهای جدید بسته‌بندی و نوآوری در ارائه و بومی‌سازی محصولات، استفاده از راهکارهای کاهش قیمت تمام شده، به‌روز بودن و انطباق آن با استاندارد‌های جهانی، ایجاد جذابیت در ارائه محصولات، تنوع در ارائه آن و فدا نکردن کیفیت در قبال کمیت که خود می‌تواند ضربه بزرگی بر این عرصه بگذارد؛ توجهی خاصی داشته است و با ایجاد راهکارهای متنوع متنی و ویدئویی در ارائه راهنمایی تولید‌کنندگان و کاربران اقدام نموده است.


حمایت از تولید داخلی یعنی کمک به‌صنعت کشور برای تولید محصولات با کیفیت. این حمایت در سطوح مختلفی توسط کاربران انجام می‌شود. کاربران باید نظرات خود را بگوش تولید‌کننده برسانند و برای اصلاح کیفیت محصولات تولید شده تمام تلاش خود را انجام دهند. این تلاش می‌تواند از ارسال پیشنهاد به تولید‌کننده شروع شود.


اصلی‌ترین حمایت کاربران از تولید داخل این است که نسبت به‌تولید داخل بی‌تفاوت نباشند. لذا مردم با مشارکت و سرمایه‌گذاری در بسترهای تولیدی کشور می‌توانند گامی اساسی در جهت حمایت از تولید‌کنندگان بوجود آورند.


در این بین حمایت مردم و کاربران از تولید ملی مقدمه‌ای بر اشتغالزایی، کارآفرینی و افزایش بهره‌وری در تمامی عرصه‌ها و همچنین بهبود وضعیت اجتماعی زندگی مردم، کاهش نرخ تورم و افزایش اثرات مثبت در اقتصاد و نهایتا رشد و ترقی کشورمان خواهد شد.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا دارای مجوز فعالیت با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و نشان ملی ثبت ساماندهی دارای شامد در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن بعنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

همسو شدن با نیاز مردم، و ذائقه کاربران و حمایت از تولید‌کنندگان محصولات سنتی ایرانی از خصوصیات بارز سامانه دایرکتوری شُکا  بوده و هست.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 شکا همراه با تولیدکنندگان و همگام با کاربران در حمایت از رونق تولید و محصولات ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

  

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .