شکا

با توجه به فضای نامحدود اینترنت همچنین تبلیغاتی سواد رسانه‌ای امری ضروری در نگرش و پیشرفت فکری جامعه بیش از گذشته احساس می‌شود...


خرید آنلاین کالاها و خدمات در بستر اینترنت یکی از روشهای آسان و کم هزینه در نوع سفارش و انجام سریع کارها و معاملات روزمره می‌باشد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پیدایش فروشگاههای اینترنتی، خدمات الکترونیکی بانکی و شهری و... علاوه بر این‌که در جامعه بسیار کارآمد می‌باشد ولی توجه به یادگیری و طریقه استفاده از این ابزار آسان و کارآمد، از ضرورتهای مهم در جامعه می‌باشد.

با توجه به فضای نامحدود اینترنت و شبکه‌های مجازی سواد رسانه‌ای امری ضروری در نگرش و پیشرفت فکری جامعه بیش از گذشته احساس می‌شود. با ظهور فروشگاههای اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی، اپلیکیشنهای مختلف و... نیاز است تا با مطالعه و کسب دانش بتوانید از این فضای مجازی به درستی و با امنیت بالا استفاده نمایید.


شاید برایتان پیش آماده که محصولی را در فروشگاه اینترنتی یا تبلیغات در شبکه‌های مجازی مشاهده نموده‌اید و قصد خرید آن را دارید. قبل از خرید لازم است چند نکته را در نظر داشته باشید.


 مطلب اعتماد به خرید الکترونیکی + فیلم " حتما بخوانید


قبل از هر چیز مطمئن شوید که وب سایت مورد نظر دارای نماد اعتماد می‌باشد. وجود نماد اعتماد بسیار مهم بوده و می‌تواند به مجاز بودن و اطمینان در خرید اینترنتی امن شما کمک چشمگیری نماید. نمادهایی نظیر اعتماد الکترونیکی و ساماندهی مهمترین نشانهای اینترنتی در مجوزدار بودن وب‌ سایت یا فروشگاههای اینترنتی می‌باشد.


در بعضی از مواقع کلاهبرداران و سایتهای غیر مجاز و فاقد نماد با جعل صفحات درگاه پرداخت الکترونیکی بانکها، شما را به صفحاتی هدایت می‌کنند که آدرسی بسیار شبیه آدرس بانک اصلی دارند. به این نوع روش کلاهبرداری و جعل صفحات فیشینگ "phishing" می‌گویند. در صورت عدم آگاهی و دقت خریدار و ورود اطلاعات کارت بانکی خود عملاً امکان هرگونه اقدامی را با حساب و موجودی کارت شما خواهند داشت.


به تبلیغات فریبنده و پر زرق و برق در سایتها و فروشگاههای اینترنتی غیرمجاز و فاقد مجوز فعالیت الکترونیکی و همچنین شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های خرید محصولات اعتماد نکنید و بسادگی فریب نخورید.


  مطلب " کلاهبرداران فضای مجازی + فیلم " حتما بخوانید


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاهی اینترنتی است که محصولات ایرانی در زمینه‌‌های شیرینیهای سنتی، چای، زعفران، عسل، فرآورده‌های کنجدی، محصولات گیاهی و بدون‌قند بصورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن بعنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.


مراقب تبلیغات فریبنده باشید + فیلم

دانلود کلیپ مراقب تبلیغات فریبنده باشید از آپارات


 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .