حمایت از تولید داخل کمک به صنعت کشور برای تولید محصولات با کیفیت. این حمایت توسط کاربران انجام می‌شود و نظرات خود را به گوش تولید‌کننده برسانند...


فناوری‌دیجیتال و تجارت الکترونیک ۲ حوزه‌ی اصلی در رشد و توسعه‌ی کسب‌و کارهای اینترنتی به‌شمار می‌روند. با استفاده از فناوری دیجیتال و قابلیت‌های موجود در بخش تجارت الکترونیک با راه‌اندازی کسب و کارهای جدید نیازهای تولید‌کنندگان و کاربران را پاسخ داده و گامی در جهت اقتصاد مقاومتی و رونق تولید برداشته است.

شُکا در جهت رشد و رونق تولید
شُکا در جهت رشد و رونق تولید
 


فضای‌‌مجازی به‌ویژه کسب‌و کارهای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی از ظرفیت بالایی در جهت رشد و توسعه اقتصاد کشور برخوردار می‌باشند. این امیدواری وجود دارد عوامل تاثیرگذار در رشد و توسعه فعالیت‌های اقتصادی در فضای‌مجازی، با بهره‌گیری از تجارب دیگر کشور‌ها و در چارچوب منافع ملی کشور، فعال شوند و زمینه رشد و تعالی حمایت از محصولات داخلی و اقتصاد کشور را فراهم نمایند.


فروش محصولات ایرانی در شُکا

شُکا با راه‌اندازی سامانه دایرکتوری و فروشگاه‌ اینترنتی در عرضه محصولات ۱۰۰ در‌صد ایرانی، که یکی از راهکارهای کشورهای جهان در حمایت از محصولات داخلی است گام برداشته است که نمونه‌ موفق در این زمینه محسوب می‌شود. معرفی محصولات تولید‌کنندگان ایرانی توسط فروشگاه‌ اینترنتی شُکا از اهمیت زیادی در توسعه خرید کالاهای داخلی برخوردار می‌باشد.


ارتباط کاربران با محصولات ایرانی

بانک اطلاعات تولیدکنندگان و فروشگاه اینترنتی شُکا اطلاعات محصولات ایرانی را به‌صورت دقیق ارائه نموده است و امکان خرید آن‌ها برای کاربران را فراهم کرده است. علاوه بر این امکان آشنایی با تولیدکنندگان نیز در این سایت‌ وجود دارد. راه‌اندازی اینگونه سامانه‌ها نه‌تنها موجب توسعه خرید محصولات ایرانی و داخلی می‌شود، بلکه امکان دسترسی به‌اطلاعات محصولات و فرهنگ‌سازی و حمایت از تولید‌کنندگان داخلی برای رونق‌‌‌‌ تولید را فراهم می‌آورد و مقایسه کیفیت‌ها، صرفه‌جویی در زمان، کاهش قیمت‌ها و حذف واسطه‌ها و سوداگران را نیز درپی دارد.


بانک اطلاعات تولیدکنندگان ایرانی

این سامانه که به‌صورت دایرکتوری طراحی شده است می‌تواند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای کاربران جهانی را نیز به‌صورت محصولات صادراتی عملیاتی نماید و این قابلیت را دارا می‌باشد که به‌غیر از عرضه محصولات ایرانی و داخلی، محلی برای جذب توریست‌ها نیز محسوب شود. اکثر توریست‌ها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشورمان آشنا شوند و خرید کنند.


خرید مستقیم کاربران از شُکا

شُکا با اجرای ارسال محصولات به‌صورت خرید مستقیم این امکان را به‌کاربران می‌دهد تا با خیال راحت محصولات با کیفیت و متنوع تولیدکنندگان ایرانی را به‌صورت تر و تازه از مبدا تولید خریداری نمایند و سفارش خود را درب‌منزل و یا محل‌کار تحویل بگیرند.


شکا در جهت رشد و رونق تولید
شکا در جهت رشد و رونق تولید
 


فروش محصولات با کیفیت و اصیل

سامانه دایرکتوری شُکا با استفاده از روش‌های نوین بازاریابی، تکنولوژی‌های جدید بسته‌بندی و نوآوری در ارائه و بومی‌سازی محصولات، استفاده از راهکارهای کاهش قیمت تمام شده، به‌روز بودن و انطباق آن با استاندارد‌های جهانی، ایجاد جذابیت در ارائه محصولات، تنوع در ارائه آن و فدا نکردن کیفیت در قبال کمیت که خود می‌تواند ضربه بزرگی بر این عرصه بگذارد؛ توجهی خاصی داشته است و با ایجاد راهکارهای متنوع متنی و ویدئویی در ارائه راهنمایی تولید‌کنندگان و کاربران اقدام نموده است.


حمایت از تولید داخلی یعنی کمک به‌ صنعت کشور برای تولید محصولات با کیفیت. این حمایت در سطوح مختلفی توسط کاربران انجام می‌شود. کاربران باید نظرات خود را بگوش تولید‌کننده برسانند و برای اصلاح کیفیت محصولات تولید شده تمام تلاش خود را انجام دهند. این تلاش می‌تواند از ارسال پیشنهاد به‌تولید‌‌کننده شروع شود.


اصلی‌ترین حمایت کاربران از تولید و تولید‌کننده داخل این است که نسبت به‌تولید داخل بی‌تفاوت نباشند. لذا مردم با مشارکت و سرمایه‌گذاری در بسترهای تولیدی کشور می‌توانند گامی اساسی در این مسیر اعمال کنند.


در این بین نتیجه حمایت مردم و کاربران از تولید ملی مقدمه‌ای بر اشتغال‌زایی، کارآفرینی و افزایش بهره‌وری در تمامی عرصه‌ها و همچنین بهبود وضعیت اجتماعی زندگی مردم، کاهش نرخ تورم و افزایش اثرات مثبت در اقتصاد و نهایتاً رشد و ترقی کشورمان خواهد شد.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا دارای مجوز فعالیت با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و نشان ملی ثبت ساماندهی دارای شامَد در جهت اجرای سیستم خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به‌عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاری‌گر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 شُکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی فروشگاه محصولات سنتی شُکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .