شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

نهادینه شدن حرکت‌‌ های جهادی مهم‌ترین اصل در افزایش تحقق تولید‌ ملی ، حمایت از کار ، سرمایه ایرانی و پیشرفت در ظرفیت‌‌های خدماتی و تولیدی کشور است...


یکی از پیش‌نیازهای این مسیر برای رسیدن به‌نتیجه مطلوب، زمینه‌سازی ذهنی و فرهنگی برای اقشار مختلف جامعه و تبلیغات در خصوص حرکت‌های‌ جهادی و تغییر الگوهای مصرفی کنونی جامعه است و امروزه بهتر است هر فردی از اعضای جامعه در فعالیت‌های خود ارتقاء بهره‌وری و کارایی را مدنظر داشته باشد تا کشور به‌اهداف تعریف شده در چشم انداز بیست ساله نظام برسد و شکوفایی در همه ابعاد ملی تحقق یابد.


زمینه‌سازی فرهنگی در کسب و کارها
زمینه‌سازی فرهنگی در کسب و کارها
 پیشرفت اقتصادی در جامعه ما شدنی است مادامی که هریک از اعضای جامعه با مشارکت و ملزم کردن خود به‌عملیاتی شدن برنامه‌ها و اهداف، موجب خلق منابع افزایش درآمد و ثروت برای کشور شوند؛ لذا مردم با مشارکت و سرمایه‌گذاری در بسترهای تولیدی کشور می‌توانند گامی اساسی در این مسیر اعمال کنند.


راه‌کارهای تولید‌کنندگان در رونق تولید

تولید‌کنندگان هم با استفاده از روش‌های نوین بازاریابی، تکنولوژی‌های جدید بسته‌بندی و نوآوری در ارائه و بومی‌سازی محصولات، استفاده از راه‌کارهای کاهش قیمت تمام شده، بروز بودن و انطباق آن با استانداردهای جهانی، ایجاد جذابیت در ارائه محصولات، تنوع در ارائه آن و فدا نکردن کیفیت در قبال کمیت که خود می‌تواند ضربه بزرگی بر این عرصه بگذارد؛ توجهی خاص داشته باشند.


حمایت از تولید داخل یعنی کمک به‌صنعت کشور برای تولید کالای با کیفیت. این حمایت در سطوح مختلفی انجام می‌شود. کاربر باید نظرات خود را به‌گوش تولید‌کننده برساند و برای اصلاح کیفیت کالای و محصولات تولید شده تمام تلاش خود را بکند. این تلاش می‌تواند از ارسال پیشنهاد به‌تولید‌کننده شروع شود و حتی گزارش به مراجع ذی‌صلاح را نیز می‌توان حمایت از تولید داخل دانست. اصلی‌ترین حمایت کاربر از تولید داخل این است که نسبت به‌تولید داخل بی‌تفاوت نباشد.


حرکت جهادی در رونق تولید

لذا باید با کار و تلاش چنان‌که در آموزه‌های دینی آمده است، در سطوح مختلف بصورت عملی و نه شعاری حرکت‌های جهادی معنی و مفهوم سازی شده و به‌عنوان یک ارزش و فرهنگ ملی ضرورت تولید ملی و حمایت از آن نهادینه شود. از دیگر راه‌کارهای مهم و با اهمیت، در مسیر تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی جلب مشارکت مردم و افزایش سطح آگاهی آنان نسبت به‌رابطه افزایش مشارکت مردم در سرمایه‌گذاری‌های تولیدی، ارتقاء کارایی و ایجاد رفاه در جامعه است.


نهادینه شدن حرکت‌های جهادی مهم‌ترین اصل در افزایش تحقق تولید ملی، حمایت از کار، سرمایه ایرانی و پیشرفت در ظرفیت‌های خدماتی و تولیدی کشور است. چرا که بهره‌وری حاصل و برآیند کارایی و اثربخشی است؛ حال اینکه همه می‌دانیم سطح بهره‌وری در کشور ما بسیار پایین است و دلیل آن بدون شک به‌الگوی رفتاری برخاسته از فرهنگ عمومی که طی سالیان سال در لایه‌های مختلف جامعه نهادینه شده است، برمی‌گردد.


دولت و حمایت از تولید‌کنندگان داخلی

اما حمایت اصلی از تولید داخلی را باید دولت انجام دهد. باید موانع تولید داخلی رفع شود و کلا سیستم کشور برای تولید مناسب شود. مهم‌ترین مشکل تولید‌کننده عدم خرید کاربر داخلی و یا نداشتن توانایی رقابت با کالای خارجی نیست بلکه مهم‌ترین مشکل تولید‌کننده قوانین فشل و قدیمی و فرایند‌های بیمار دولتی است.


شاید دولت برای حمایت از کالاها و محصولات ایرانی به‌جای خرید دستوری کالاها و محصولات ساخت داخل بهتر بود در یک اقدام سریع مشکلات موجود بر سر راه تولید‌کننده را حل می‌کرد و تمام اولویت خود را برای تبدیل کردن فضای کشور به فضایی برای تولید می‌گذاشت.


به‌رغم تمام مشکلات در راه تولید بسیاری از تولید‌کننده‌های داخلی هم کالاهای بسیار باکیفیتی تولید می‌کنند که کاربران می‌تواند برای حمایت از تولید داخلی خود را مجاب به‌استفاده از آن‌ها کند. این باید یادمان باشد که دست آخر سرنوشت هر ملتی به‌دستان خود آن ملت است.

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا این امکان را فراهم نموده است تا کاربران با تولید‌کنندگان و برند محصولات ایرانی آشنا شوند و با فرهنگ استفاده از این محصولات نشاط و سلامتی را برای خود و خانواده فراهم نمایند.


دیگر نگران خرید محصولات ارگانیک و طبیعی از اقصی نقاط ایران عزیز نباشید سامانه شکا این امکان را به شما می‌دهد تا با خیال راحت محصولات با کیفیت و متنوع تولیدکنندگان ایرانی را به‌شکل تر و تازه از مبدا تولید بصورت سیستم خرید مستقیم خریداری نمائید و سفارش خود را درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به‌عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

شُکا سامانه شفافیت در انتخاب و خرید و لذت یک حکایت به‌یاد ماندنی محصولات ایرانی

 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .