شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

صفحاتی که ناخواسته در برابر شما باز می‌ شوند و حاوی تبلیغات فروش کالاها و ارائه‌ی خدمات هستند، ممکن است تقلبی یا فیک بوده و قصد کلاهبرداری داشته باشند...


خرید آنلاین کالاها و خدمات، از با ارزش‌ترین خدماتی است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در بستر اینترنت ارائه می‌گردد. با توجه به‌ اینکه روشهای مدرن و اینترنتی می‌تواند نسبت به روشهای سنتی در وقت صرفه‌جویی قابل توجهی نماید و همچنین مزایایی چون جابجایی سریع پول و صرفه‌جویی اقتصادی را همراه داشته باشد باعث افزایش در کارآفرینی‌های جدید، کسب و کارهای پویا و کارآمد، کاهش بیکاری و ایجاد شغل‌های بسیاری شود. 


اما در عین حال کلاهبرداران فضای مجازی نیز با استفاده از عدم اطلاع یا کم‌دقتی خریداران و مشتریان، آن را با تهدیدها و آسیب‌هایی مواجه ساخته‌اند. در هنگام خرید الکترونیکی دارا بودن نماد الکترونیکی برای وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی و  نماد ساماندهی وزارت ارشاد (شامد) مهم می‌باشد. برای خرید ایمن و با امنیت بیشتر به موارد زیر توجه نمایید.


 مطلب اعتماد به خرید الکترونیکی + فیلمحتما بخوانید


۱- اولین پیش‌فرض برای حقیقی و سالم بودن خدمات یک فروشگاه الکترونیکی، این است که کالاهای مجاز ارائه می‌کند. بنابر‌این فروشگاه‌هایی که کالاهای غیرمجاز به فروش می‌رسانند، با احتمال بسیار بالا، به قصد کلاهبرداری به‌وجود آمده‌اند.


۲- در هنگام تصمیم به خرید از فروشگاه‌های الکترونیکی، از تجربه‌ی دوستان و آشنایان نزدیک در خصوص خریدهای آنلاین استفاده کنید و از فروشگاه‌هایی که سابقه‌ی ارائه‌ی خدمات مطلوب دارند، خرید کنید.


۳- صفحاتی که ناخواسته در برابر شما باز می‌شوند و حاوی تبلیغات فروش کالاها و ارائه‌ی خدمات هستند، ممکن است تقلبی بوده و قصد کلاهبرداری داشته باشند.


۴- در هنگام خرید آنلاین و در زمانی که پس از انتخاب کالا به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک رهنمون می‌شوید، دقت کنید که حتماً آدرس صفحه‌ی درگاه پرداخت الکترونیکی، متعلق به همان بانکی باشد که آرم و لوگوی آن را در صفحه مشاهده می‌کنید.


۵- در بعضی از مواقع کلاهبرداران با جعل صفحات درگاه پرداخت الکترونیکی بانکها، شما را به صفحاتی هدایت می‌کنند که آدرسی بسیار شبیه آدرس بانک اصلی دارند. در صورت عدم دقت خریدار و ورود اطلاعات کارت بانکی خود شامل شماره‌ی کارت، رمز عبور، CVV2 و تاریخ انقضای کارت، این اطلاعات را در سیستم خود ثبت کرده و عملاً امکان هرگونه اقدامی را با حساب و موجودی قربانی دارند.


 مطلب مراقب تبلیغات فریبنده باشید + فیلم " حتما بخوانید


۶- سیستم پرداخت الکترونیکی همه‌ی بانک‌ها از SSL و روش‌های مطمئن رمزنگاری استفاده می‌کند. دقت کنید که در نوار آدرس کنار آدرس اینترنتی صفحه‌ی پرداخت بانک، نماد یک قفل یا عبارت //:https درج شده باشد. در غیر این‌صورت قطعاً صفحه جعلی است و قصد به سرقت بردن اطلاعات کارت بانکی شما را دارد.


شکا یک فروشگاه دایرکتوری اینترنتی است که با افتخار محصولات تولیدکنندگان ایرانی سراسر کشور ایران را بدون واسطه ارائه می‌نماید. کاربران این فروشگاه می‌توانند محصولات مورد نظر خود را تر و تازه با خرید مستقیم از خود تولیدکننده سفارش دهند و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.

اعتماد به خرید الکترونیکی + فیلم

دانلود کلیپ کلاهبرداران فضای مجازی از آپارات


 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .