شکا

صفحاتی که ناخواسته در برابر شما باز می‌ شوند و حاوی تبلیغات فروش کالاها و ارائه‌ی خدمات هستند، ممکن است تقلبی یا فیک بوده و قصد کلاهبرداری داشته باشند...


خرید آنلاین کالاها و خدمات، از با‌ ارزش‌ترین خدماتی است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در بستر اینترنت ارائه می‌گردد. با توجه به‌ اینکه روشهای مدرن و اینترنتی می‌تواند نسبت به روشهای سنتی در وقت صرفه‌جویی قابل توجهی نماید و همچنین مزایایی چون جابجایی سریع پول و صرفه‌جویی اقتصادی را همراه داشته باشد باعث افزایش در کارآفرینیهای جدید، کسب و کارهای پویا و کارآمد، کاهش بیکاری و ایجاد شغلهای بسیاری شود. 


اما در عین‌حال کلاهبرداران فضای مجازی نیز با استفاده از عدم اطلاع یا کم‌دقتی خریداران و کاربران، آن را با تهدیدها و آسیبهایی مواجه ساخته‌اند. در هنگام خرید الکترونیکی دارا بودن نماد الکترونیکی برای وب سایت یا فروشگاه اینترنتی و نماد ساماندهی وزارت ارشاد (شامد) مهم می‌باشد. برای خرید ایمن و با امنیت بیشتر به موارد زیر توجه نمایید.


 مطلب اعتماد به خرید الکترونیکی + فیلمحتما بخوانید


۱- اولین پیش‌فرض برای حقیقی و سالم بودن خدمات یک فروشگاه الکترونیکی، این است که کالاهای مجاز ارائه می‌کند. بنابر‌این فروشگاههایی که کالاهای غیرمجاز بفروش می‌رسانند، با احتمال بسیار بالا، به قصد کلاهبرداری به‌وجود آمده‌اند.


۲- در هنگام تصمیم بخرید از فروشگاههای الکترونیکی، از تجربه‌ی دوستان و آشنایان نزدیک در خصوص خریدهای آنلاین استفاده کنید و از فروشگاههایی که سابقه‌ی ارائه‌ی خدمات مطلوب دارند، خرید کنید.


۳- صفحاتی که نا‌خواسته در برابر شما باز می‌شوند و حاوی تبلیغات فروش کالاها و ارائه‌ی خدمات هستند، ممکن است تقلبی بوده و قصد کلاهبرداری داشته باشند.


۴- در هنگام خرید آنلاین و در زمانی که پس از انتخاب کالا به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک رهنمون می‌شوید، دقت کنید که حتماً آدرس صفحه‌ی درگاه پرداخت الکترونیکی، متعلق به‌همان بانکی باشد که آرم و لوگوی آن را در صفحه مشاهده می‌کنید.


۵- در بعضی از مواقع کلاهبرداران با جعل صفحات درگاه پرداخت الکترونیکی بانکها، شما را به صفحاتی هدایت می‌کنند که آدرسی بسیار شبیه آدرس بانک اصلی دارند. در صورت عدم دقت خریدار و ورود اطلاعات کارت بانکی خود شامل شماره‌ی کارت، رمز عبور، CVV2 و تاریخ انقضای کارت، این اطلاعات را در سیستم خود ثبت کرده و عملاً امکان هرگونه اقدامی را با حساب و موجودی قربانی دارند.


 مطلب مراقب تبلیغات فریبنده باشید + فیلم " حتما بخوانید


۶- سیستم پرداخت الکترونیکی همه‌ی بانکها از SSL و روشهای مطمئن رمزنگاری استفاده می‌کند. دقت کنید که در نوار آدرس کنار آدرس اینترنتی صفحه‌ی پرداخت بانک، نماد یک قفل یا عبارت //:https درج شده باشد. در غیر اینصورت قطعاً صفحه جعلی است و قصد به‌سرقت بردن اطلاعات کارت بانکی شما را دارد.


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که با افتخار محصولات تولیدکنندگان ایرانی سراسر کشور ایران را بدون واسطه ارائه می‌نماید. کاربران این فروشگاه می‌توانند محصولات مورد نظر خود را تر و تازه با خرید مستقیم از خود تولیدکننده سفارش دهند و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن بعنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.


اعتماد به خرید الکترونیکی + فیلم

دانلود کلیپ کلاهبرداران فضای مجازی از آپارات


 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال جهش تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .