شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

با اعطای نشان ملی ثبت ساماندهی به رسانه‌های برخط و هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می‌نماید. از نکات مهم این نماد کد شامَد می‌باشد...


خرید آنلاین کالاها و خدمات، از با ارزشترین خدماتی است که بر بستر اینترنت ارائه میشود. اینروش علاوه بر صرفه‌جویی در وقت کاربران، مزایایی چون افزایش امنیت در جابجایی پول، کاهش هزینه‌های بازاریابی، صرفه‌جویی اقتصادی و افزایش فرصتهای شغلی و کارآفرینی را بدنبال دارد.


اما در عین حال کلاهبرداران فضای مجازی نیز با استفاده از عدم اطلاع یا کم‌دقتی خریداران و کاربران، آن را با تهدیدها و آسیبهایی مواجه ساخته‌اند. در هنگام خریدهای الکترونیکی نشان و نمادهای زیر را در نظر داشته باشید.


 مطلب مراقب تبلیغات فریبنده باشید + فیلم " حتما بخوانید


نماد اعتماد الکترونیکی

مرکز توسعه‌ی تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن تجارت، با‌‌همکاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جهت افزایش امنیت خدمات تجارت الکترونیک، اعطای نماد اعتماد الکترونیکی بفروشگاه‌های الکترونیکی را انجام میدهد تا خریداران براحتی و با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهند. ترجیحاً از فروشگاه‌هایی که دارای این نماد هستند، خرید کنید.


نماد ساماندهی و شامَد

مرکز فناوری و اطلاعات رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای نشان ملی ثبت ساماندهی به‌ رسانهای برخط و هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز مینماید. از نکات مهم این نماد کد شامَد میباشد. توجه داشته باشید این نشان الکترونیکی به وبسایتها یا فروشگاه‌هایی تعلق میگیرد که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشند. 


 مطلب کلاهبرداران فضای مجازی + فیلم " حتما بخوانید


داشتن این دو نماد الکترونیکی بسیار در اعتماد خریدار، مهم و اساسی میباشد. سعی نمایید در هنگام خرید بر روی این نمادها کلیک نموده و از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید.


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که محصولات ایرانی در زمینه‌‌های شیرینیهای سنتی، چای، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌ قند بصورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت میکند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات ایرانی است.

اعتماد به خرید الکترونیکی + فیلم

دانلود کلیپ اعتماد به خرید الکترونیکی از آپارات


 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .