شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

اگر کشوری بخواهد توسعه یابد و نیازمندی‌‌های خود را مرتفع کند، راهی جز افزایش و رونق تولید داخلی ندارد. با توجه به این که دشمنان جنگ اقتصادی به راه انداخته اند...


هر کسب و کاری در رسیدن به‌ اهداف خود با برخی چالشها روبرو میشود. در این میان، کسب و کار‌های اینترنتی از این امر مستثنی نیستند. عبور از نسل اول کنونی کسب و کارهای اینترنتی ایرانی بسمت کسب و کارهای محصول محور و تخصصی درعرضه کالاهای صد در صد داخلی، رونق تولید را در پی خواهد داشت و اینگونه فروشگاه‌‌های تخصصی اینترنتی، ما را چند پله از اینجایی که هستیم بالاتر خواهند برد.


به سوی کسب و کارهای تخصصی
به سوی کسب و کارهای تخصصی
 


توسعه کشور در حمایت از رونق تولید

اگر کشوری بخواهد توسعه یابد و نیازمندیهای خود را مرتفع کند، راهی جز افزایش و رونق تولید داخلی ندارد. در این شرایط که دشمن جنگ اقتصادی براه انداخته، راه نجات کشور در تولید داخلی و خروج از وابستگی به نفت و درآمد‌های نفتی است. هرچه تولید رونق بگیرد، کالا و خدمات ایرانی رونق مییابد و بتبع آن، اشتغال، بنگاه‌های تولیدی، نیروی کار و سرمایه‌های انسانی نیز تقویت و حفظ میشوند.


اما واقعا دلیل خرید و فروش محصولات یا کالاهای خارجی بوسیله بعضی از کسب وکارها و فروشگاه‌های اینترنتی از طریق فروشگاه‌های خارجی یا نمایندگی آنها چیست؟


شاید بتوان ریشه‌های آن را در تجملگرایی و مدگرایی کاذب و دلخوشی به‌برندها خارجی در نزد بعضی از مردم و یا سود‌جویی و طمع بعضی از کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی یافت؛ فلسفه وجودی اینگونه کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی در زمان رکود و هجمه اقتصادی دشمن حمایت از تولید ملی و تولید‌کننده داخلی است.


راه‌اندازی اینگونه فروشگاه‌ها نه‌تنها موجب توسعه خرید کالای ملی و داخلی میشود، بلکه امکان دسترسی به‌اطلاعات کالاها، مقایسه کیفیتها، صرفه‌جویی در زمان، کاهش قیمتها و حذف واسطه‌ها و سوداگران را نیز در پی دارد. که با این عمل رضایت کاربران به کالای ایرانی را افزایش میدهد و در این بین نقش دولت فرهنگسازی و حمایت از تولید‌کنندگان داخلی برای رونق صنعت و تولید بومی کشور مهیا میشود.

اهمیت حمایت مردم از تولید ملی

اشتغال‌زایی: در این بین حمایت مردم از تولید ملی مقدمه‌ای بر اشتغالزایی، کارآفرینی و افزایش بهره‌وری در تمامی عرصه‌ها و همچنین بهبود وضعیت اجتماعی زندگی مردم، کاهش نرخ تورم و افزایش اثرات مثبت در اقتصاد و نهایتا رشد و ترقی کشورمان خواهد شد.


جهش اقتصادی: از سوی دیگر، حمایت مردم از چرخه تولید داخلی، راه حل اساسی برای حرکت بخشیدن و جهش اقتصادی ضرورت و نیاز کشور است. موضوعی که با رویکرد خرید کالای ایرانی میتواند حمایت از کار و سرمایه ایرانی را تحقق بخشیده و با رفتاری مثبت نسبت به ارتقاء کیفیت و بهره تولیدات داخلی گامی اساسی را اعمال نماید.


بهبود کیفیت و ارتقاء اجناس ایرانی

در این رویکرد توجه بخرید کالاهای مورد نیاز از بازار داخلی و تولید ملی بعنوان گام اساسی در حمایت از چرخه‌های تولید و تامین خواسته مردم بمنظور مکانات فناوریهای دیجیتال به‌کاربران در اقصی نقاط ایران عزیز با کمک و یاری متخصصان فناوری دیجیتال دراین زمینه شما را همراهی مینمایند.


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که محصولات ایرانی در زمینه‌‌های شیرینیهای سنتی، چای، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌قند یا رژیمی بصورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت میکند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات ایرانی میباشد.

 

 

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .