شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

این وب‌ سایت‌ ها می‌ توانند افزون بر فروش داخلی ، معرفی و فروش محصولات داخلی برای مشتریان جهانی را نیز به صورت محصولات صادراتی عملیاتی نمایند...


همان‌طور که قبلا گفته شد راه‌ اندازی فروشگاه‌های اینترنتی مخصوص عرضه کالاهای صد در‌صد داخلی، یکی از راه‌کارهای کشورهای جهان در حمایت از کالاهای ساخت داخلی است که نمونه‌های موفق در این زمینه محسوب می‌شوند. معرفی کالاها و محصولات تولیدکنندگان ملی توسط فروشگاه‌های اینترنتی دارای اهمیت بسیار زیادی در توسعه خرید کالاهای داخلی و ایرانی دارد.


رونق تولید با کسب و کارهای اینترنتی
رونق تولید با کسب و کارهای اینترنتی 
 


خصوصیات و امکانات فروشگاه‌های صد در‌صد ایرانی 

از خصوصیات این وب سایت‌ها  این است که اطلاعات کالاها و محصولات ملی به‌طور دقیق ارائه می‌شود و امکان خرید آن‌ها برای کاربران فراهم است. علاوه بر این امکان آشنایی با تولیدکنندگان نیز در این وب سایت‌ها وجود دارد. راه‌اندازی این‌گونه فروشگاه‌ها نه‌تنها موجب توسعه خرید کالای ملی و داخلی می‌شود، بلکه امکان دسترسی به‌اطلاعات کالاها، مقایسه کیفیت‌ها، صرفه‌جویی در زمان، کاهش قیمت‌ها و حذف واسطه‌ها و سوداگران را نیز درپی دارد.


کسب و کارهای اینترنتی پلی برای صادرات 

این وب سایت‌ها می‌توانند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای کاربران جهانی را نیز بصورت محصولات صادراتی عملیاتی نمایند. این فروشگاه‌های اینترنتی به‌غیر از عرضه محصولات ملی و کالا‌های داخلی، محلی برای جذب توریست‌ها نیز محسوب می‌شوند.


اکثر توریست‌ها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشورها آشنا شوند و خرید کنند. امروزه در فرآیند توسعه پایدار، مهم‌ترین عامل در پیشبرد اهداف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و باقی ماندن در عرصه رقابت جهانی، استفاده موثر از منابع علمی و فناوری‌های نوین است.


کسب و کارهای اینترنتی و سال رونق تولید

این درحالی است که سال جدید از طرف مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام‌گذاری شده است حرکت که در چارچوب سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی امری حیاتی و ضروری است تا بتوان اقتصاد کشور را در برابر تکانه‌های خارجی حفظ کرد. در این میان یکی از اضلاع توسعه که می‌تواند در رونق تولید نقش به‌سزایی ایفا کند فعالیت بهتر و بیشتر کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه‌های اینترنتی در عرضه محصولات صد در صد ایرانی است.


از آنجا که فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در بسیاری از کشور‌ها به‌عنوان یک فرصت بی‌بدیل در حل مشکلات اقتصادی در نظر گرفته شده و خدماتی که از طریق آن‌ها ارائه می‌شود توانسته بخش قابل توجهی از مشکلات تولید، اشتغال، تجارت، مباحث مالی و خدماتی آن‌ها را برطرف کند ضروری به‌نظر می‌رسد.


کسب و کارهای نوپا و منافع ملی

فضای مجازی به‌ویژه کسب و کارهای اینترنتی از ظرفیت بالایی در جهت رشد و توسعه اقتصاد کشور برخوردارند. این امیدواری وجود دارد عوامل تاثیر‌گذار در رشد و توسعه فعالیت‌های اقتصادی در فضای مجازی، با بهره‌گیری از تجارب دیگر کشور‌ها و در چارچوب منافع ملی کشور، فعال شوند و زمینه رشد و تعالی حمایت از کالاهای داخلی و اقتصاد کشور را فراهم نمایند.


ارسال درب به درب محصولات ایرانی

دیگر نگران خرید محصولات سنتی و ارگانیک ایرانی از اقصی نقاط ایران عزیز نباشید. سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی  شکا با اجرای سیستم درب به درب محصولات این امکان را به‌شما می‌دهد تا با خیال راحت محصولات با کیفیت و متنوع تولیدکنندگان ایرانی را بصورت تر و تازه از مبدا تولید خریداری نمائید و سفارش خود را در منزل و یا محل کار تحویل بگیرید.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا با امکانات فناوری‌های دیجیتال به کاربران در اقصی نقاط ایران عزیز با کمک و یاری متخصصان فناوری دیجیتال دراین زمینه شما را همراهی می‌نمایند.

شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که در محصولات ایرانی در زمینه‌‌های شیرینی‌های سنتی، چای ارگانیک، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌قند یا رژیمی بصورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی هم‌چنین آشنایی کاربران از تولیدات ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به‌عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم. کلیه کاربران محترم سایت می‌توانند نظرات خود را از روند فروش, پاسخ‌گویی, کیفیت محصول و... با شُکا در میان بگذارند.

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .