شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

بازاریابی شامل طراحی و تولید کالا به شکلی که نیاز مصرف‌‌‌کننده یا کاربران را رفع کند. تعیین قیمت مناسب و واقعی یعنی علاوه بر تضمین سود ، مشتری را راضی نگه دارد...


بازاریابی اینترنتی در کسب و کار امروز یک امر ضروری است و در موقعیت شرکت‌ها و تولید‌کنندگان نقش اساسی ایفا می‌کند. به‌همین دلیل گفته می‌شود تفکر بازاریابی باید در کلیه‌ی بخش‌ها و فرایند‌های سازمانی نفوذ کند و مورد توجه قرار گیرد. خلق نام تجاری مناسب، تبلیغات مناسب، توجه به‌تغیر دائم در نیازها و در نهایت بهره‌گیری از فناوری‌های روز از الزامات اساسی است.


ایجاد بازاریابی اینترنتی در رونق تولید
ایجاد بازاریابی اینترنتی در رونق تولید
 


بازاریابی شامل طراحی و تولید محصول به‌شکلی که نیاز کاربر را رفع کند. تعیین قیمت واقعی یعنی قیمتی که علاوه‌‌ بر تضمین سود کاربران را راضی نگه دارد. عرضه محصولات به‌شکل مناسب (جایی که کاربران بتوانند محصول را بصورت تصاویر در حد و اندازه محصولات واقعی ارائه شده مشاهده نماید). تبلیغات برای تشویق کاربران برای خرید محصول است.


بازاریابی الکترونیک،‌ به‌کارگیری اینترنت و دیگر تکنولوژی‌های فناوری‌های دیجیتالی مرتبط جهت دستیابی به‌ اهداف بازاریابی است. تجارت الکترونیکی نیز بطور خاص، به تسهیل مبادلات ایجاد شده توسط فعال‌های‎ بازاریابی کسب و کار اشاره دارد. تجارت الکترونیک یک کسب و کار مدرن است که نیاز تولید‌کنندگان، مدیران و کاربران به کاهش هزینه‎ها و در عین حال بهبود کیفیت کالاها و خدمات و افزایش سرعت تحویل را مورد توجه قرار می‌دهد.


امروز با رشد و پیشرفت رسانه‌های جمعی، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، شیوه‌های تبلیغاتی نیز متحول، مبتکرانه و خلاقانه شده‌اند. بنابراین شناخت تبلیغات نوین دیجیتالی و ارتباطات امری ضروری و لازم به‌نظر می‌رسد. علیرغم اینکه ایجاد ارتباطات یکپارچه‌ بازاریابی مستلزم تلاش بسیار زیاد است، اما منافع بسیاری نیز به‌همراه دارد.


بازاریابی یکپارچه در جذب کاربران

با این فعالیت‌ها می‌توان مطمئن بود که هزینه‌های مرتبط با بازاریابی کاهش چشمگیری خواهد کرد و قدرت بیشتری در ایجاد آگاهی از برند به‌وجود می‌آید. این روش نه‌تنها باعث جذب کاربران جدید شده بلکه ارتباط با کاربران سابق و وفادار را بیش از پیش محکم‌تر می‌کند.


شرکت‌های تولیدی بیش از پیش، نیازمند روش‌های مؤثر برقراری ارتباط با کاربران هستند. با استفاده از یک برنامه بازاریابی یکپارچه، یک استراتژی بازاریابی یکپارچه ایجاد خواهد شد که مزایای متعددی را به‌همراه خواهد داشت. نه‌تنها فروش و سود را افزایش خواهد داد بلکه وفاداری به‌برند را نیز افزایش خواهد داد.


بسیاری از تولیدکنندگان موفق اینترنتی، کار برآورده‌کردن درخواست کاربران خود را به وب سایت‌های تخصصی که در همین زمینه فعال می‌باشند می‌سپارند.

اگر محصولات و خدمات تولیدکنندگان قابلیت معرفی در سامانه‌های دایرکتوری و همچنین فروش آنلاین و مستقیم در اقصی نقاط ایران اسلامی را دارد، توصیه می‌شود در اولین فرصت به این سامانه‌های دایرکتوری مراجعه نموده و از خدمات آن مطلع شوید و در صورت نیاز محصولات خود را در معرض دید کاربران‌تان قرار دهید.


این سامانه‌های دایرکتوری آنلاین، به‌ کاربران و محصولات و خدمات شما کمک می‌کند تا حتی در دور‌ افتاده‌ترین شهرها امکان بازارسازی برای محصولات شما وجود داشته باشد.


شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌‌های شیرینی‌های سنتی، چای ارگانیک، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌قند یا رژیمی ایرانی بصورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی همچنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات ایرانی است.

شکا این امکان را فراهم نموده است تا کاربران با تولید‌کنندگان و برند محصولات آنها آشنا شوند و با فرهنگ استفاده از این محصولات ایرانی  نشاط و سلامتی را برای خود و خانواده فراهم نمایند.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن بعنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم. کلیه کاربران محترم سایت می‌تو‌اتند نظرات خود را از روند فروش, پاسخگویی, کیفیت محصول و... با شُکا در میان بگذارند.

 

 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .