شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

همانطور که قبلا گفته شد تقویت و افزایش بازارهای داخلی رمز نجات صنایع کشور از رکود است. زمینه سازی بازاريابی داخلی کمتر از بازاريابی خارجی نيست...


اقتصاد ايران مزيتی دارد و آن اين است که يک بازار بزرگ برای محصولات و توليدات به‌شمار می‌رود؛ يعنی بازار بزرگ مصرف دارد. يکی از مزيت‌های نسبی ما همين است که توليد شکل نمی‌گيرد مگر اينکه تقاضايی وجود داشته باشد. کيفيت، قيمت و تنوع سه عامل کليدی در جهت‌ ترغيب مردم به مصرف محصولات و کالاهای توليد داخلی است.


رونق تولید با فناوری‌های دیجیتالی (۲)
رونق تولید با فناوری‌های دیجیتالی (۲)
 


همان‌طور که قبلا گفته شد تقویت و افزایش بازارهای داخلی رمز نجات صنایع کشور از رکود است. زمینه‌سازی بازاريابی داخلی کمتر از بازاريابی خارجی نيست. توليد کالا در کشور امروز بايد مبتنی بر ذائقه‌شناسی مصرف‌کنندگان، نيازسنجی بازار و نگاه به مزيت‌های داخلی باشد.


لازمه تحقق بخشی به شعار سال جاری يعنی رونق توليد رقابت‌پذير و صادرات محور است که برای دست‌يابی به‌ اين مهم بايد هزينه‌های توليد در مملکت منطقی و روند کاهشی به‌خود گيرد.


کيفيت کالاهای ايرانی بايد برای کاربران شوق‌آفرين باشد از اين‌رو می‌طلبد تولید‌کنندگان داخلی به‌ اين مهم توجه جدی داشته باشند. مصرف کالاهای ايرانی در کنار رونق تولید و رشد اقتصادی موجب کاهش معضل بي‌کاری در جامعه می‌شود.


فرهنگ‌سازی صحيح در جهت ترغيب مردم به مصرف کالای ايرانی بسيار ضرورت دارد، بنابراين برای تحقق بخشيدن به اين موضوع تمامی رسانه‌ها، مراکز تبليغاتی، فرهنگی و غيره بايد پای کار باشند. برای متقاعد کردن کاربران، علاوه بر وظيفه سنگينی که توليدکنندگان به‌عهده دارند.


ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی محصولات و کالا‌های ایرانی

راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی مخصوص عرضه محصولات و کالاهای صد در‌صد داخلی، یکی از راه‌کارهای کشورهای جهان در حمایت از محصولات و کالاهای داخلی است که نمونه‌های موفق در این زمینه محسوب می‌شوند. معرفی کالاها و محصولات تولیدکنندگان ملی توسط فروشگاه‌های اینترنتی اهمیت زیادی در توسعه خرید کالاهای داخلی دارد.


این سایت‌ها می‌توانند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای کاربران جهانی را نیز بصورت محصولات صادراتی عملیاتی نمایند.


رونق تولید با فناوری‌های دیجیتالی (۲)
رونق تولید با فناوری‌های دیجیتالی (۲)
 


خصوصیات این سایت‌های اینترنتی به‌‌‌این‌گونه است که محصولات ارائه‌ شده بصورت زیرگروه دسته‌بندی‌شده‌ و به‌ زبان‌های مختلف قابلیت نمایش دارند. در این سایت‌ها اطلاعات کالاها و محصولات ملی به‌طور دقیق ارائه می‌شود و امکان خرید آن‌ها برای کاربران فراهم است. علاوه بر این امکان آشنایی با تولیدکنندگان نیز در این سایت‌ها وجود دارد.


 مطلب رونق تولید با فناوری‌های دیجیتالی (۱)حتما بخوانید

راه‌اندازی این‌گونه فروشگاه‌ها نه‌تنها موجب توسعه خرید کالای ملی و داخلی می‌شود، بلکه امکان دسترسی به‌‌اطلاعات کالاها، مقایسه کیفیت‌ها، صرفه‌جویی در زمان، کاهش قیمت‌ها و حذف واسطه‌ها و سوداگران را نیز درپی دارد.


این فروشگاه‌های اینترنتی به‌غیر از عرضه محصولات ملی و کالا‌های داخلی، محلی برای جذب توریست‌ها نیز محسوب می‌شوند. اکثر توریست‌ها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشورها آشنا شوند و خرید کنند. امروزه در فرآیند توسعه پایدار، مهم‌ترین عامل در پیشبرد اهداف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و باقی‌ماندن در عرصه رقابت جهانی، استفاده موثر از منابع علمی و فناوری‌های نوین است.


معرفی و نتیجه‌گیری

بسیاری از تولیدکنندگان موفق اینترنتی، کار برآورده‌ کردن درخواست کاربران خود را به سامانه‌های دایرکتوری که در همین زمینه فعال می‌باشند می‌سپارند.


اگر محصولات و خدمات تولیدکنندگان قابلیت معرفی در سامانه‌های دایرکتوری و همچنین فروشگاه‌های اینترنتی آنلاین در اقصی نقاط ایران  را دارد، توصیه می‌شود در اولین فرصت به‌ این سامانه‌های دایرکتوری مراجعه نموده و از خدمات آن مطلع شوید و در صورت نیاز محصولات خود را در معرض دید کاربرانتان قرار دهید.


این سامانه‌های دایرکتوری و فروشگاه‌های اینترنتی آنلاین، به‌‌کاربران و محصولات و خدمات شما کمک می‌کنند تا حتی در دور‌افتاده‌ترین شهرها امکان بازارسازی برای محصولات شما وجود داشته باشد.


سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی  شکا این امکان را فراهم نموده است تا کاربران با تولید‌کنندگان و برند محصولات آنها آشنا شوند و با فرهنگ استفاده از این محصولات ایرانی  نشاط و سلامتی را برای خود و خانواده فراهم نمایند.

شکا یک سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌‌های شیرینی‌های سنتی، چای ارگانیک، زعفران، عسل طبیعی و ارگانیک، فرآورده‌های کنجدی و خرمایی، محصولات گیاهی و بدون‌قند یا رژیمی ایرانی بصورت تخصصی در جهت خرید مستقیم کاربران فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان و محصولات ایرانی هم‌چنین آشنایی کاربران از تولیدات و محصولات ایرانی است.

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به‌عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاریگر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم. کلیه کاربران محترم سایت می‌توانند نظرات خود را از روند فروش, پاسخ‌گویی, کیفیت محصول و... با شُکا در میان بگذارند.


 حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 حمایت از محصولات ایرانی
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .