شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

آیا تقابلی بین سایت جامع فروشگاهی شکا | ای‌شکا و فروشگاه اینترنتی بعضی از تولیدکنندگان به وجود می‌آید؟

یکی دیگر از مسائلی که برای بعضی از تولید‌کنندگان خوب ایرانی حل نشده و مورد بحث است سئوال بالا می‌باشد ، باید عرض کنیم خیر .

به استحضار آن دسته از تولید‌کنندگان که با این مسئله روبرو هستند می‌رساند که هیچگونه تقابلی در کار نخواهد بود زیرا در صورتی که در سایت شکا | ای‌شکا ثبت نام نموده و محصولات خود را در معرض دید کاربران سایت قرار دهید به جهت اینکه این سایت یک سایت مرجع می‌باشد تعداد بازدیدکنندگان سایت آنها چند برابر ‌می‌شود زیرا همه‌گونه محصولات در این سایت از تولید‌کنندگان مختلف ایرانی در معرض دید بازدیدکنندگان و کاربران سایت قرار دارد و کاربران با هر ذائقه و سلیقه می‌توانند برند مورد علاقه خود را انتخاب نموده و به کلیه محصولات آن دسترسی داشته باشند محصول مورد نظر را خریداری نموده و این خود برای آن برند مایه افتخار و سر‌افرازی می‌باشد و تولید‌کنندگان جهت بهتر دیده‌شدن محصولاتشان برای رسیدن به بهترین کیفیت بیشترین تلاش را می‌نماید و این می‌تواند یک رقابت سالم جهت بالابردن کیفیت تولیدات ایرانی و جذب بیشتر بازدید‌کنندگان از برند و محصولات تولید‌کنندگان خوب ایرانی باشد.

ضمنا ما فقط محصولات تولید‌کنندگان را با برند خودشان تبلیغ کرده و به فروش می‌رسانیم و هیچگونه تبلیغ فیزیکی از طرف این فروشگاه صورت نمی‌گیرد و مستحضر باشید که هدف ما تبلیغ و فروش محصولات با برند خود تولید‌کنندگان خوب ایرانی می‌باشد که در قرار داد فی‌مابین در آن قید شده است . البته ما در اینجا فقط به چند‌مورد در ارتباط با ثبت‌نام در سایت جامع فروشگاهی شکا | ای‌شکا بسنده کردیم و تولید‌کنندگان ایرانی با اطلاع رسانی‌های ما به محسنات سایت شکا | ای‌شکا آگاهی کافی دارند هدف ما افتخار محصولات تولید‌کننده ایرانی، دیده‌شدن برند ایرانی در جهان و کیفیت‌خوب محصولات تولیدکنندگان خوب ایرانی و در نتیجه اقتصادی پویا برای جامع ایرانی می‌باشد . 

نحوه تسویه محصولات تولیدکنندگان در فروشگاه شکا | ای‌شکا چگونه است؟

همانطور که در اطلاعیه‌های قبلی به آن اشاره کردیم نحوه تسویه حساب تولیدکنندگان منوط به ارسال محصول به دست کاربر می‌باشد و مدت ارسال معمولا بین ۲ تا ۳ روز بر آورد شده است . البته در قرار داد مدت آن بین ۷ تا ۱۰ روز ذکر گردیده است و آن به خاطر این است که در صورتی که حجم خرید کاربران افزایش یابد مدت بیشتری را برای تنظیم و ارسال تسویه حساب از وقت فروشگاه را می‌گیرد به هر صورت فروشگاه در نظر دارد که به هیچ‌وجه خرید نقدی کاربران را نزد خود نگه نداشته و در اسرع‌وقت به آن ترتیب اثر داده شود و وجه دریافتی از کاربران را سریعتر به تولیدکنندگان منتقل نماید.

برای ثبت‌نام در سایت جامع فروشگاهی شکا | ای‌شکا چقدر باید هزینه کرد؟

سایت جامع فروشگاهی شکا | ای‌شکا یک سایت حمایتی از محصولات تولیدکنندگان ایرانی می‌باشد که هدف آن حمایت از اقتصاد مقاومتی ، تولید و توان‌داخلی در ایران می‌باشد با توجه به اینکه این سایت فقط محصولات ایرانی را حمایت می‌کند و بر این اساس کلیه سرمایه خود را اعم از مادی و معنوی معطوف به این مسئله نموده است لذا کلیه امکانات این سایت برای تولیدکنندگان ایرانی بصورت‌رایگان می‌باشد و هیچ‌هزینه ای در بر نخواهد داشت.

شرایط ثبت‌نام در سایت جامع فروشگاهی شکا | ای‌شکا چگونه است؟

کلیه تولیدکنندگان محصولات ایرانی که توانایی عرضه محصولات تولیدشده خود را با شرایط نمایش در سایت را داشته باشند می‌توانند محصولات خود را در این فروشگاه عرضه و به فروش برسانند . با توجه به اینکه سایت جامع فروشگاهی شکا | ای‌شکا نسبت به عرضه محصولات تولیدشده در داخل و خارج ایران اقدام می‌نماید لذا شرایطی را برای آن در نظر گرفته است که به شرح ذیل می‌باشد.

- محصولات باید دارای بسته‌بندی شکیل و قابل ارائه به کاربران باشد .

- محصولات باید دارای وزن معین باشد .

- محصولات باید دارای لوگو ( آرم ) تولید‌کننده باشد.

- محصولات باید دارای مجوز بهداشت و مجوز صنف مربوطه باشد .

- محصولات باید دارای تاریخ مصرف و انقضا باشد.  

جهت اطلاعات بیشتر به راهنمای ثبت‌نام تولیدکنندگان سایت جامع فروشگاهی شکا ای‌شکا مراجعه نمایید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


        instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 
سال رونق تولید
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .