مقدمه :

انقلاب دیجیتالی قابلیت‌‌های جدیدی را هم برای مشتری و هم برای تولیدکنندگان فعال در بازار خلق کرده است. يكي از مهم‌ترين آنها ايده استفاده از اينترنت جهت معاملات و خريد و فروش‌هايی بود كه پيش از آن بصورت سنتی صورت مي‌گرفت. امروزه تنها با یک کلیک، خریداران می‌توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقایسه کرده و پاسخ‌های خود را در کسری از ثانیه دریافت کنند. درحالی‌ که فروشگاه‌‌های اینترنتی مشهور دنیا در زمینه قیمت و خدمات متنوع با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، فروشگاه‌‌های اینترنتی ایرانی نتوانسته‌‌اند آن‌ طور که باید و شاید محصولات را با قیمت مناسب و به‌ صرفه به مشتریان خود عرضه‌ کنند و معدود فروشگاه‌‌های اینترنتی ایرانی وجود دارند که قیمت کالاهای موجود در آن‌ها نسبت به بازار و فروشگاه‌‌های سطح شهر مناسب‌‌تر است.

 

وجوداستارت‌‌آپ‌‌ها :

استارت‌‌آپ‌‌ها از زمان پیدایش‌‌شان تاکنون، توانسته‌‌اند خدمات بسیاری را در حوزه‌‌های گوناگون ارائه کنند. با توجه به حوزه‌ های گسترده خدمات و نوآوری‌‌های روزافزون استارت‌ آپ‌‌ها، می‌توان نقش قابل توجهی را در ارائه بهتر خدمات در سطح جامعه برای آنها متصور بود. آنها می‌‌توانند در حوزه‌های گوناگون به اداره بهتر جامعه کمک کنند و بسیاری ازکارهای ناکارآمد سنتی را بهبود بخشند.

 

مهمترین کارکرد استارت‌آپ‌ها :

یکی از مهم‌ترین کارکردهایی که هم‌ اکنون نیز به واسطه خدمات کسب‌‌و‌‌کارهای نوپا تا حدودی محقق شده، کمک به ساماندهی نظام توزیع کالاست. استارت‌‌آپ‌‌های فعال در این حوزه، با عرضه کالاها و خدمات در زمینه‌ای امن و شفاف، می‌توانند کمک شایانی به بهبود نظام توزیع کالا بکنند. شفاف‌‌سازی و تسهیل فرایند خرید، امکان بازگشت آنی محصول در صورت عدم تطابق با خواست مشتری، مقایسه قیمت و کیفیت کالاها، شفاف‌‌تر بودن وضعیت مالی فروشگاه در مقایسه با فروشگاه‌های فیزیکی و ایجاد ظرفیتی جدید برای مبارزه با قاچاق کالا، از جمله قابلیت‌‌هایی است که استارت‌‌آپ‌‌ها از آن برخوردارند. در صورت بهره‌گیری از قابلیت‌‌های استارت‌‌آپ‌‌ها، اقدام مؤثری در بهبود نظام توزیع کالا انجام می‌شود.

 

چرافروشگاه‌های اینترنتی؟

فروشگاه‌‌های اینترنتی علاوه بر فروش کالا، امکان بررسی، نقد و ارزشیابی کالاها را نیز برای مشتریان خود فراهم می‌کنند؛ علاوه بر این، دسترسی به نظرات و انتقادات کاربردی مصرف‌‌کنندگانی که پیش‌تر یک کالا را خریداری و مصرف کرده‌اند، به خریداران جدید این امکان را می‌دهد تا به واسطه بهره‌مندی از حجم وسیعی از اطلاعات کاربردی مرتبط با محصول مورد نظر خود، به انتخاب سنجیده و آگاهانه‌‌تری دست بزنند. همچنین کمک به تثبیت تدریجی قیمت کالا در بازار، خدمت دیگری است که می‌‌تواند به مرور زمان توسط چنین وب‌ سایت‌‌هایی ارائه شود. یعنی، هنگامی که قیمت یک کالا در فروشگاه‌‌های اینترنتی در سطح معینی باشد، توزیع‌‌کنندگان خرد در بازار فیزیکی برای حفظ مشتریان خود، باید قیمت‌‌ها را در آن سطح یا حتی پایین‌ تر حفظ کنند.

 

هموطن عزیز :

ایران به‌ واسطه تاریخ کهن و بهره‌‌مندی از تفکرات ناب اسلامی شیعیان یکی از ملت‌‌های تمدن‌ساز تاریخ بشری است. عقل و منطق حکم می‌کند با توجه به بی‌‌قانونی حاکم بر جهان کشورها بر روی توان‌داخلی خود متمرکز شده و ابزار سوء استفاده و اعمال فشار به مردم را از دست استعمارگران بگیرند. برای ایجاد تحرک در اقتصاد کشور صرفاً مدل بومی می‌تواند مؤثر واقع شود. شناخت مزیت‌‌های رقابتی عامل بسیار مهمی برای جهت‌‌دهی درست و کارآمد اقتصاد کشور است. شاید بتوان اقتصاد توانمند را مهم‌ترین عامل ثبات کشورها در تمامی عرصه‌‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و بین‌المللی دانست. اقتصاد پویا در واقع شالوده و زیر بنای تحرک در عرصه‌‌های مختلف است.

 

چرا فروشگاه اینترنتی شُکا ؟ 

فروشگاه اینترنتی شکا | ای‌شکا بستری فراهم آورده است تا تولیدکنندگان داخلی با فراق بال بتوانند محصولات خود را با کیفیت‌خوب به کاربران سایت (مصرف‌کننده) ارائه نمایند و همچنین کاربران سایت (مصرف‌کننده) می‌توانند با مشاهده محصولات تولیدکنندگان آشنا شده و تصاویر محصولات را در سایت فروشگاهی شکا | ای‌شکا مشاهده نموده و انتخاب نمایند و در ضمن می‌توانند جهت مشاوره خرید به وب‌سایت فروشگاهی شکا | ای‌شکا مراجعه و خرید خود را انجام دهند و  از امکانات دیگر سایت استفاده نمایند .

 

با توجه به نام گذاری  سال ۱۳۹۶ از طرف رهبر معظم انقلاب که سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال نام گذاری شده است لذا فروشگاه اینترنتی شکا | ای‌شکا در نظر دارد جهت محقق‌شدن اهداف خود که همان اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال می‌باشد درحد توان خود و با کلیه امکانات این فروشگاه اینترنتی و توانمندی پرسنل خود سهمی داشته باشد بنابراین تصمیم به راه‌اندازی سایت فروشگاهی اینترنتی شکا | ای‌شکا نموده و امیدوار است با عنایات خداوند منان قدمی هر چند کوچک در این راه بردارد و بتواند محصولات ایرانی را در داخل و خارج ایران در شان ایران و ایرانی معرفی نماید تا کاربران ایرانی و خارجی از هنر ناب ایرانی بهره‌مند گرددند و تولیدکنندگان ما بتوانند محصولات خود را با کیفیت بالا و در شان ایرانی عرضه نمایند و کاربران سایت شکا | ای‌شکا به آسانی بتوانند از محصولات ارائه شده تولیدکنندگان خوب ایرانی استفاد و خرید نمایند و لذت این خرید را احساس‌کرده و به پویایی اقتصاد ایران عزیز کمک نمایند امیدواریم بتوانیم شعار ما می‌توانیم را محقق بخشیده و پلی باشیم بین تولید‌کننده و مصرف‌کننده خوب ایرانی.

 

لذا فروشگاه اینترنتی شکا | ای‌شکا به نشانیwww.eshoka .ir |.com  افتخار دارد در مرحله نخست ( فاز ۱ ) خود اقدام به عرضه شیرینی‌های سنتی ایرانی بصورت اینترنتی نماید از خصوصیات فروشگاه اینترنتی شکا | ای‌شکا می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود.

- قابل ذکر می‌باشد که کلیه محصولات این سایت از معروفترین و با کیفیت‌ترین تولیدی‌ها در زمینه شیرینی‌های سنتی در سرتاسر ایران می‌باشد .

 

  • امکان بازدید از محصولات ارائه‌شده در سایت شکا | ای‌شکا بر اساس نام تولیدکنندگان مورد نظر
  • امکان گفتگو و مشاوره آنلاین جهت خرید کلیه محصولات ارائه شده در سایت شکا | ای‌شکا
  • امکان ارائه فاکتور از طریق نمایش در سایت یا ایمیل کاربران
  • امکان نظرات و انتقادات و پیسنهادهای کاربران از طرق سایت شکا | ای‌شکا
  • امکان تخفیف محصولات در طول ایام سال
  • امکان تخفیف‌های ویژه دربازه‌های زمانی جهت خریدهای کاربران
  • امکان هدایا و جوایز به کاربران بازدیدکننده و خریدار محصولات سایت شکا | ای‌شکا هر ۳ ماه یکبار
  • امکان پرداخت اینترنتی جهت خرید محصولات شکا | ای‌شکا توسط کاربران
  • حذف وقت و هزینه‌های اضافی جهت تسهیل در خرید

 

 

 ما فقط تولیدات ایرانی به شما عرضه می کنیم 

 فروشگاه اینترنتی شکا ای‌شکا  پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا ای‌شکا