شکا
Farsi | English | Russian | Arabic

فروشگاه‌‌های اینترنتی علاوه بر فروش کالا، امکان بررسی، نقد و ارزشیابی کالاها را نیز برای مشتریان خود فراهم می‌کنند؛ علاوه بر این، دسترسی به نظرات و انتقادات کاربردی مصرف‌‌کنندگانی که پیش‌تر یک کالا را خریداری و مصرف کرده‌اند...- اهمیت فروشگاه های اینترنتی در بخش اقتصاد مقاومتی

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک دو حوزه‌ی اصلی در رشد و توسعه‌ی کسب و کارهای اینترنتی به شمار می‌روند. بسترهای مناسبی که به لطف گسترش اینترنت در سال‌های اخیر ایجاد شده این امکان فراهم نموده است تا با استفاده از فناوری اطلاعات و قابلیت‌های موجود در بخش تجارت الکترونیک با راه‌اندازی کسب و کارهای جدید نیازهای تولیدکنندگان و کاربران (مشتریان) را پاسخ بدهند.

امروزه پدیده اینترنت و جهانی شدن به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر مطرح شده اند، دیگر اینترنت یک ابزار قابل چشم پوشی و یا برای سرگرمی نیست، بلکه به یکی از لوازم ضروری زندگی بشر مدرن و رو به توسعه امروزی تبدیل شده است. به علت پایین بودن هزینه جستجو و فراهم شدن امکان مقایسه قیمت، کیفیت و سایر جنبه های کالا بهره گیری از اینترنت در زندگی روزمره انسانها گسترش روز افزونی پیدا کرده است. مشتریان ترجیح می دهند کالاها و خدمات مورد نیاز خود را در بازارهای الکترونیک جستجو کنند.

با ظهور ابزارهایی مانند وب‌سایت و فروشگاه‌های آنلاین مشتریان می‌توانند پشت کامپیوتر خود نشسته و تنها با چند کلیک، کالای مورد نیاز خود را از سراسر دنیا خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند.


- ارتباطات تولیدکنندگان و کاربران و فناوری دیجیتال

«ارتباطات بین تولید کنندگان و کاربران» نقش اصلی درشکل دهی هویت فکری فروشگاه جامع اینترنتی شکا | eshoka  را دارا می باشد. رضایت تولیدکنندگان و کاربران در دنیای مجازی و تربیت نیروهای متخصص و توانمند در ارائه خدمات نوین فناوری دیجیتال خط مشی کلی بوده و کاربران و تولید کنندگان ایرانی درهمراهی با فناوری دیجیتالی، دو نقش اصلی در شکل‌دهی هویت فکری این مرکز می باشند.

« تمرکز بر نیازها و انتظارات تولیدکنندگان و کاربران »، ارائه خدمات استاندارد درخدمت رسانی دیجیتالی ، رقابت صحیح بین تولیدکنندگان و توسعه بازار دیجیتالی  و استفاده از فناوری های نوین از جمله رویکردهای اقتصادی و مدیریتی و فرهنگی فروشگاه شکا می‌باشد. برای ما بهترین و با ارزش‌ترین‌ها ، رضایت تولیدکنندگان و کاربران در خدمت رسانی کاملا دیجیتالی می‌باشد. 


- ارزش های فرهنگی و اقتصادی فروشگاه شکا

ما همیشه به دنبال « تحول و تغییر رو به رشد و بهبود اقتصاد و فرهنگ ایرانی » هستیم. ما معتقد هستیم می‌توانیم بر دشواری‌ها و سختی‌های موجود در زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی به کمک و همت و پشتیبانی یکدیگر فائق آئیم و سعی می‌کنیم ارزش‌هایمان را به یک باور جمعی تبدیل کنیم. همت داشتن، توکل کردن، تلاش کردن، کمک کردن، آموختن دائمی و کارو تولید با کیفیت در کلیه زمینه‌ها کلیدواژه‌های موفقیت‌ما هستند. ارزش ها و شعائر این موسسه عبارتند از: همت ، توکل ، خود باوری ، کار تیمی و مشارکت جمعی.


- مشتری مداری کانون توجه فروشگاه شکا

مشتریان در کانون توجه شکا قرار دارند. از «امکان جستجو» گرفته تا « امکان مقایسه‌ی کالاها » از « تضمین قیمت » ، « ضمانت بازگشت » ، « تخفیف‌های مختلف » گرفته تا « ارسال رایگان »، همه و همه بر مشتری محور بودن این مرکز درعرصه تجارت الکترونیک دلالت دارند. رقابت اصلی بین تولیدکنندگان فعال دراین حوزه بر سر جذب مشتریان و حفظ‌شان است. ما اعتقاد داریم که مشتریان دلایل کافی برای خرید آنلاین را دارند؛ این تولیدکنندگان هستند که باید قدر مشتریان‌شان را بدانند.


- امکانات و مزایای فروشگاه جامع اینترنتی شکا چیست؟

از مزایای این سایت برای تولیدکنندگان و کاربران «در دسترس بودن تصاویر باکیفیت محصولات تولیدکنندگان ایرانی و نگهداری و بروز رسانی این اطلاعات می‌باشد». تولیدکنندگان می توانند تمام اطلاعات محصولات و تبلیغات را به راحتی در این پایگاه بارگزاری نمایند و کاربران می‌توانند با مشاهده محصولات تولیدکنندگان براحتی این محصولات را انتخاب نموده و ثبت سفارش نمایند.

« فروشگاه شکا یک سایت «رسپانسیو responsive است » به این معنی که ساختار فنی و طراحی آن به گونه‌ای است که در هر ابزاری که باز شود شکل ویژه همان ابزار را بخود می‌گیرد. یعنی سایت و منوهای آن در گوشی‌های موبایل براساس آن چیده می‌شوند. در تبلت، مناسب تبلت است و در لپتاپ و کامپیوترهای رومیزی مناسب هرکدام فرم می‌گیرد.

« فروشگاه شکا یک سایت «سازگار با ابزارمختلف است » و این امکان برجسته‌ای است که کاربران، آن را دوست دارند و بسیاری از سایت‌های اینترنتی در ایران از آن بی‌بهره هستند. همین امر باعث شده دسترسی به مطالب و تصاویر سایت بسیار ساده و چشم‌نواز باشد.

« فروشگاه شکا یک سایت چند زبانه برای جذب مخاطبان غیر فارسی زبان » ، در بسیاری از کشورهای دنیا است. طراحی سایت های دو یا چند زبانه اهمیت به سزایی دارد یک سایت وسیع که خدمات جهانی دارد شرکت‌هایی که در بازارمحلی خود به موفقیت‌های نسبی می‌رسند، می‌توانند با مطالعه‌ی بازارهای بین‌المللی و برنامه‌ریزی مناسب برای آن‌ها، وارد دنیای جدید شوند و جریانی گسترده از سود و درآمد به شرکت خود جاری کنند. با توجه به صادرات محصولات با کیفیت ایرانی و عرضه در کشورهای همسایه برای تولید کنندگان ایرانی امری ضروری بنظر می رسد. تمام تولید کنندگان می توانند با این روش کسب و کار خود را گسترش داده و به بازار های رقابتی بین المللی راه پیدا کنند.

« فروشگاه شکا یک سایت با پنل اختصاصی برای تولید کنندگان ایرانی » ، تولید کنندگان با داشتن یک نام کاربری و رمز عبور اختصاصی می توانند از پنل این وب سایت استفاده نمایند تولید کنندگان می‌توانند به وسیله این پنل برای مدیریت تبلیغات و دیگر امکانات سایت استفاده نمایند.


فروشگاه جامع اینترنتی شکا همراه با تکنولوژی روز دنیا

با توجه به افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند و گسترش اینترنت در اکثر شهرها و روستاهای کشور، فرصت‌های مناسبی در اختیار نسل جدید تولید کنندگان و شرکت‌های محصولات ایرانی و همچنین کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. با بهره‌گیری از امکانات موجود در اینترنت و فناوری‌های جدید، که آنچنان هم پیچیده نیست، می‌توان با نتایج بسیار چشمگیری دست یافت . ما می‌توانیم با کمک تکنولوژی روز دنیا دررونق بخشیدن به تولید وسهولت توزیع محصولات تولید کنندگان و کاربران این حوزه گام‌های جدیدی برداریم .


فروشگاه جامع اینترنتی شکا ایجاد اشتغال درواحد های تولیدی

با توجه به «فعال شدن تولیدات فعالان درعرصه تولید و زمینه برای تولیدات بیشتر» ورقابت سازنده درقیمت کالا و کیفیت محصولات ، توجه به توان داخلی و امکان توجه به اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور بی شک باعث ایجاد اشتغال در بسیاری از واحدهای تولیدی خواهد شد که این امر می تواند در بهبود اشتغال جوانان این مرز و بوم ماثر واقع شود. افزایش سهم فناوری و همگام شدن با پیشرفت روزافزون تکنولوژی در دنیا از جمله مواردی دیگرو مهمی است که می‌تواند با توجه به ظرفیت‏ های بالقوه موجود، منجر به اشتغال‌زایی هرچه بیشتر در این حوزه شود.

 

 ما فقط تولیدات ایرانی به شما عرضه می کنیم 

 فروشگاه اینترنتی شکا پل ارتباطی مطمئن تولید‌کننده و مصرف‌کننده ایرانی 

 روابط عمومی سایت جامع فروشگاهی شکا 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


 بزودی بزودی    instagram  

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شکا ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه شکا عضو شوید.

 
هدف از تاسیس فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و دلالان و کارکرد آن بصورت خدمات کاملا الکترنیکی در صنعت وب و فناوری دیجیتال و اطلاعات به تولیدکنندگان و کاربران و معرفی و فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی است. ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی ، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد. شعار ما هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم .